HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Fotosession PROYA

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Fotosession PROYA   Пон Апр 14, 2008 12:57 amВратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Пон Апр 14, 2008 12:57 am

ми се допаѓа оваа фотосесија, имам дома неколку постери од неа и мислам дека е една од најдобрите!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Пон Апр 14, 2008 1:11 am

i mene isto, procitav deka braced mu gi slikal ovie sliki. toj e profesionalen fotograf
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Пон Апр 14, 2008 1:19 am

wow супер!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Вто Апр 15, 2008 2:25 am

Prekrasni se slikite...i sekogas si nosese lance so krst,sekogas... 😢
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Вто Апр 15, 2008 4:31 pm

да да, и јас го имам приметено тоа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Сре Апр 30, 2008 6:16 pm

lele slikive se naj naj a kaj mozam da najdam posteri????Dali znaete
tnx odnapred
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Чет Мај 01, 2008 2:16 am

jas imam nekoi od ovie vo svet gi davaa ne znam dali si gi zemala, a inaku isprintaj si gi so da ti kazam nema mesto kaj sto prodavaat posteri od tose
Вратете се на почетокот Go down
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Сре Јун 04, 2008 12:03 am

da super se ,sto se odnesuva do lanceto i krstot mislam deka tokmu ova lance i krst mu se posebno dragi ,ako ste primetile skoro na site sliki e so istotolance ikrst
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Сре Јун 04, 2008 12:09 am

дали овој или оној секогаш носеше крст на вратот

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Нед Јун 22, 2008 7:23 pmПоследната промена е направена од LudaMala на Пет Jул 04, 2008 8:53 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Пон Јун 23, 2008 12:25 am

каков е сладок.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Пон Јун 23, 2008 3:24 am

интересна слика

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Пон Јун 23, 2008 4:29 am

Moni напиша:
Prekrasni se slikite...i sekogas si nosese lance so krst,sekogas... :cry:
Тоше беше верник какви што треба да сме сите, Тоше ја сакаше Македонија како што треба да ја сакаме сите....едноставно тој ни беше пример...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Пон Јун 23, 2008 4:33 am

гледам голем патриот имам тука , потписот ми го кажува тоа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Пон Јун 23, 2008 12:30 pm

https://2img.net/h/i216.photobucket.com/albums/cc68/dessy_to/Tose/l_3bcf63dc7d1356a432c7656a7a32dbe9.jpg
http://illiweb.com/fa/pbucket.gif
https://i216.photobucket.com/albums/cc68/dessy_to/Tose/n680465693_1535586_3178.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jaslicno
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 28
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-24

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Пон Јун 23, 2008 2:33 pm

PREUBAVA foto sesija
ZRACI I VAKA, OD FOTKIVE, TOSHKA NAS
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Вто Јун 24, 2008 1:02 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img174/9130/345ylcgzm4.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tanja_07
Член
Член
avatar

Број на мислења : 80
Age : 31
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Вто Јун 24, 2008 2:54 pm

Rozeta Ogromno fala za prekrasnite sliki
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Сре Јун 25, 2008 6:01 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Сре Јун 25, 2008 8:01 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Сре Јун 25, 2008 8:02 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Сре Јун 25, 2008 8:02 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Сре Јун 25, 2008 8:04 pm...многу е добра....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   Сре Јун 25, 2008 9:41 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Fotosession PROYA   

Вратете се на почетокот Go down
 
Fotosession PROYA
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Фотографии-
Отиди до: