HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АвторПорака
Elena10
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Age : 35
Локација : Skopje,Macedonia
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-03

ПишувањеПредмет: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Чет Мај 08, 2008 4:00 am

Дечки мислам дека како фан клуб мораме да си ја исполниме ова обврска а и задоволство верувам.
Па затоа ајде сите клик клик и гласајте на следниве страни за Тоше да остане на врвот.
А ако знаете и некој друга страна слободно пишете и сите на работа.
http://www.radio-pozega.hr

http://www.velenje.com/MOJHIT.php

http://www.radiosalomon.si/vasalestvica/index.php

http://www.primorski.hr/

http://www.hrv.hr/newportal/topljestvica/hrpoprock.php

http://www.radio-martin.hr/emisije.php?Emisija=2

http://www.nautic-radio.hr/top20.htmОд модератор Тоше : Ако знаете друга страна каде има да се гласа кажете на приватна порака кај мене да ја додадеме

EDIT: Ispravljen naslov prema sugestijama ostalih forumasa. ѓ zamijenjeno sa г u rijeci Ангелот LudaMala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Чет Мај 08, 2008 11:27 am

алал да тие за темава

гласав на сите а тоше на повеќето топ листи се наоѓа на 1 или 2 место

ајде да гласаме!!!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Чет Мај 08, 2008 2:26 pm

хехе супер тема и идеја! гласаме за ТОШЕЕЕЕ

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Чет Мај 08, 2008 8:03 pm

Супре е темава ајде сите да гласаме ! јас веќе гласав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Чет Мај 08, 2008 10:32 pm

И јас гласав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Чет Мај 08, 2008 10:52 pm

Super idejaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Пет Мај 09, 2008 12:56 am

i jas glasav
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Нед Мај 11, 2008 9:19 am

Eve uste nekolku linkovi kade ke mozete da glasate za Tose

http://crotop.radiodrnis.hr/
http://www.hrtop20.info/poprock.php
http://www.radio-mreznica.hr/program/top_liste.asp
http://www.radio1.hr/index_ie.htm (selektirate top liste i posle Top 40)
http://www.muzikanti.com/ (najdolu od levata strana ima anketa)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Нед Мај 11, 2008 11:46 am

wooow за најдолната анкета тоше има освоено 779 46.6%ајде да гласаме, фала cherry

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Нед Мај 11, 2008 5:16 pm

Povtorno glasav...
Pa normalno deka nikoj ne moze da se meri vo peenje so angelceto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Нед Мај 11, 2008 9:27 pm

Glasajte i ovde

http://www.radio-ilok.hr/ri.php?kategorija=10
http://www.radio-koprivnica.hr/index.php?page=toplista&s_RedniBroj
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Нед Мај 11, 2008 9:50 pm

леле закон еј секаде е прв на пример на првата анкета ова го пишува

Pobjednici objedinjene prošlotjedne Top liste( Radio i Web)

TOŠE PROESKI - Igra bez granica (46)
FRANKA BATELIĆ - Ruža u kamenu (11)значи на прошлата бил прв а ке биде и на наредната

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Нед Мај 11, 2008 9:53 pm

ROYAL напиша:
леле закон еј секаде е прв на пример на првата анкета ова го пишува

Pobjednici objedinjene prošlotjedne Top liste( Radio i Web)

TOŠE PROESKI - Igra bez granica (46)
FRANKA BATELIĆ - Ruža u kamenu (11)значи на прошлата бил прв а ке биде и на наредната

Da, na poveketo top listi e prv. No ovde http://www.rva.hr/ nasiot Tose se naoga na 18 pozicija. I pokraj toa sto redovno glasame, namesto nagore, odi nadolu.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Нед Мај 11, 2008 10:02 pm

мислиш дека се работи за некоја превара?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Нед Мај 11, 2008 10:05 pm

ROYAL напиша:
мислиш дека се работи за некоја превара?

Mislam deka e.
Kako e mozno posle tolku glasanje minatata nedela, od 11 mesto Tose padna na 18. Ne sakam nikogo da obvinuvam, so ne mi mirisa ova na dobro...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Нед Мај 11, 2008 10:08 pm

ако ми кажеш дека е хрватски порталот се ке ми биде јасно

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Нед Мај 11, 2008 10:13 pm

ROYAL напиша:
ако ми кажеш дека е хрватски порталот се ке ми биде јасно

Da, hrvatski e...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Пон Мај 12, 2008 12:05 am

ее знаеме веќе еднаш што му направија, сега брзо

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Пон Мај 12, 2008 12:34 am

ROYAL напиша:
ее знаеме веќе еднаш што му направија, сега брзо


Ne e problemot vo sto sto se raboti za hrvatski portal. Tose e najprisuten tokmu na hrvatskite top listi i na najgolem broj radio stanici se naoga na prvo mesto. Kako i da e, da glasame za Tose i ponatamu, da ostane prvo mesto uste dolgo vreme.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Пон Мај 12, 2008 12:42 am

ама па тоа е така затоа што фановите го бараат, да е до тие главните нема да го пуштат

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Пон Мај 12, 2008 9:08 pm

Eve gi site linkovi za glasanje na edno mesto

http://www.hrtop20.info/poprock.php
http://www.primorski.hr/top-liste.asp
http://www.radio-mreznica.hr/program/top_liste.asp
http://www.hrv.hr/newportal/topljestvica/hrpoprock.php
http://crotop.radiodrnis.hr/
http://www.radio1.hr/index_ie.htm
http://www.radio-daruvar.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=493&Itemid=98 (glasanjeto e preku e-mail)
http://www.radio-ilok.hr/ri.php?kategorija=10
http://www.radio-koprivnica.hr/index.php?page=toplista&s_RedniBroj
http://www.radio-varazdin.hr/top18.html
http://www.muzikanti.com/
http://www.velenje.com/MOJHIT.php


Tose go nema na niedna makedonska top lista.
Uverete se sami: http://www.radiostanica.com/stanice.php?loc=Mak
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Пон Мај 12, 2008 9:11 pm

која катастрофа сме бе не ми се верува

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Пон Мај 12, 2008 9:13 pm

ROYAL напиша:
која катастрофа сме бе не ми се верува

Da, da, ne mi se veruva i mene.
Pamtam posle tragedijata, pesnata Igri bez granici ja imase na top listata na Radio Fortuna... gi proveriv site radio stanici i za zal nikade ne go najdov Tose na niedna top lista. Nekoi radio stanici voopsto i nemaat top listi...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Пон Мај 12, 2008 9:16 pm

абе глеј, според мене он уште сега кога ке му излезат новите песни ке се проврти на топ листите наши (можеби) после сигурно нема да бараат по старите песни за да додадат на некоја листа познавајки ги!


а по мое мислење на пример би требало сеа на некоја топ листа да се стави Боже чувај ја од зло

зашто да не? сите песни треба да се проврат а не само Игри без граници и Цреша

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   Пон Мај 12, 2008 9:20 pm

ROYAL напиша:
абе глеј, според мене он уште сега кога ке му излезат новите песни ке се проврти на топ листите наши (можеби) после сигурно нема да бараат по старите песни за да додадат на некоја листа познавајки ги!


а по мое мислење на пример би требало сеа на некоја топ листа да се стави Боже чувај ја од зло

зашто да не? сите песни треба да се проврат а не само Игри без граници и Цреша

Vaka:
http://www.hrtop20.info/poprock.php e oficijalna hrvatska top lista i ja kreiraat okolu 60 radio stanici. Tose ovde e prvo mesto veke podolgo vreme. Se raboti za top listata za koja se pisuvase deka ubedlivo e prv nekolku nedeli. Ne znam dali go imas procitano toa...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Да гласаме за Ангелот на топ листите!!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 40Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: