HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Колку години имате?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Колку години имате?   Чет Мај 08, 2008 10:27 pm

јас имам 18 ајде да видам која возраст сме сите тука

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Чет Мај 08, 2008 10:41 pm

Jas imam 16...zdravje Boze za 9 dena i 17
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Чет Мај 08, 2008 10:47 pm

Jas imam 16 zdravje boze na 28 Maj 17 pozz


Misss you Toshka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Чет Мај 08, 2008 10:52 pm

хахаха ај здравје боже

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Пет Мај 09, 2008 12:50 am

jas imam 18, ista generacija so nasiot administrator ROYAL
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Пет Мај 09, 2008 9:58 am

jas 20
Вратете се на почетокот Go down
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Саб Мај 10, 2008 2:18 am

pa tuka taka sme site.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Саб Мај 10, 2008 1:25 pm

da da
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Саб Мај 10, 2008 8:07 pm

JAS IMAM 17....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kucka
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 16
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Мај 11, 2008 7:27 pm

23...Уште малку 24...млада крава сум
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Мај 11, 2008 7:27 pm

кравченце мило тоа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Мај 11, 2008 9:43 pm

Izgleda jas sum najstara ovde, imam 26
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Мај 11, 2008 9:53 pm

па не верувам мајка ми и вујко ми се зачленети исто така тука

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Мај 11, 2008 9:55 pm

ROYAL напиша:
па не верувам мајка ми и вујко ми се зачленети исто така тука

Uff dobro e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Мај 11, 2008 10:36 pm

super super od site ne ima
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Чет Мај 22, 2008 1:15 pm

19 za dva meseca 20:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Вто Мај 27, 2008 3:23 pm

Izgleda i ovde sum najmalo...
Imam 13 godini
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Сре Мај 28, 2008 1:38 am

Najmalo ama najslatko
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Сре Мај 28, 2008 3:11 pm

Ja imam 15 godina
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Сре Мај 28, 2008 11:15 pm

Universal* напиша:
Najmalo ama najslatko
hehe, Fala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Сре Мај 28, 2008 11:31 pm

e jas porasnav denes napraviv 17
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Сре Мај 28, 2008 11:36 pm

Jos godina pa si punoljetna.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Сре Мај 28, 2008 11:37 pm

da da e togas super ke e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Сре Мај 28, 2008 11:45 pm

Mah, to je punoljetstvo precijenjeno...Bolje je biti maloljetan...Hihihi...Ako nista ne mozes zavrsiti u zatvoru!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Чет Мај 29, 2008 12:13 am

hihihi Zakon4e si Luda mala...mwahhh
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Колку години имате?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: