HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Колку години имате?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Чет Мај 29, 2008 4:33 am

LudaMala напиша:
Mah, to je punoljetstvo precijenjeno...Bolje je biti maloljetan...Hihihi...Ako nista ne mozes zavrsiti u zatvoru!

БАШ ТАКА

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Чет Мај 29, 2008 3:33 pm

Hehehe...ali fakat jeste tako. Cini mi se da sam sa 16 radila sve isto kao i sa 18. (Tada u BiH nije bila zabranjena kupovina alkohola i cigareta maloljetnicima). I nije nam tako bio interesantan ni alkohol ni cigarete, a kada vidim ovu danasnju omladinu...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Чет Мај 29, 2008 4:37 pm

да, потполно се согласувам со тебе леле кога ке видам некој од шесто одделение земале пушат и пијат


јас се чуствувам исто од кога наполнив 18 ништо не ми се промени

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Пет Мај 30, 2008 2:56 am

Abe sega citav vo vesnik, od trinaeset godini pocnuvaat da se drogiraat. Neznam so se desava so decava ( ne deka sum nesto jas da sudam) ama ova e haos
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Пет Мај 30, 2008 3:18 am

абе светов е испревртен секој прај ама БАШ ШТО САКА и некогаш ми паѓа смешна целава ситуација зашто веќе не личиме на нација

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ike
Нов Член
Нов Член


Број на мислења : 24
Age : 28
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Јун 01, 2008 9:52 pm

14 години (21-09-1993)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Јун 08, 2008 4:17 pm

huhuhu....jas imam 25..........
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Јун 08, 2008 7:13 pm

A zasto se krijes? Ja sam starijaaaa! Hehehe!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Јун 08, 2008 7:37 pm

jeeee.... ......salim se....godine nisu bitne.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Јун 08, 2008 8:15 pm

LudaMala напиша:
A zasto se krijes? Ja sam starijaaaa! Hehehe!

A jas sto da kazam?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Јун 08, 2008 8:34 pm

edna godina si postara.....nisto strasno.... ...pozdravce....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Јун 08, 2008 8:41 pm

Ma jah...cherry je po godinama starija...ali u dusi...prava tinejdzerka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Јун 08, 2008 8:47 pm

tako je najbolje.....i ja jos se osecam kao tinejdzerka....... .......Tose te sakam....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Јун 08, 2008 8:55 pm

Ma nikada se ni ne izadje iz puberteta...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Јун 08, 2008 9:09 pm

...... tako je......uvek mladi......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Liljakova
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 7
Age : 29
Локација : SKopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-17

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Јун 08, 2008 9:17 pm

појма неам дали сум постирала ме мрзеше да барам али иам 18 годинки :))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Јун 08, 2008 9:19 pm

16...впрочем не гледам некој постар на форумов...

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Јун 08, 2008 10:57 pm

aleksandra напиша:
...... tako je......uvek mladi......

Hehehe...Ja bih rekla Zauvijek mladi.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Јун 08, 2008 11:32 pm

.....zauvjek.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Јун 08, 2008 11:49 pm

пкој погоре кој подоле, тука сме

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Пон Јун 09, 2008 4:54 am

Osven majka ti i vujko ti
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 66
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-05

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Пон Јун 09, 2008 7:09 am

Вака Јас имам 18 години П.С. мој MSN : tosekosta@hotmail.com ако некој сака да ме има
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LeKi
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 9
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Пон Јун 09, 2008 3:59 pm

13
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Пон Јун 09, 2008 7:36 pm

Mrvica
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Пон Јун 09, 2008 11:41 pm

LudaMala напиша:
Mrvicaлеле ке ме умре ова девојче

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Колку години имате?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: