HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Колку години имате?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Вто Јун 10, 2008 12:30 am

lele dosta me presmeavteeeeeeee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Вто Јун 10, 2008 12:49 am

...... ....i ja se iznasmeav.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Вто Јун 10, 2008 4:06 am

па мрвица бе

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Вто Јун 10, 2008 4:14 pm

Pa kad je mawa mwica...Hejjj pa duplo sam starija...Hehehe...Sta nam Tose dragi radi...Nisu cak ni godine vazne...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Вто Јун 10, 2008 5:12 pm

е да

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Вто Јун 10, 2008 8:01 pm

15 (13-05-1993)....еден од помалите на форумов, ама затоа па ке се потрудам да бидам најактивен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Вто Јун 10, 2008 8:56 pm

Hehehe samo ti pisi...Mi volimo da citamo.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Вто Јун 10, 2008 11:11 pm

bavarec напиша:
15 (13-05-1993)....еден од помалите на форумов, ама затоа па ке се потрудам да бидам најактивен

yes

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Пет Јун 27, 2008 8:16 pm

hehehe bravo bavarec i navistina si aktiven
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Пет Јун 27, 2008 8:54 pm

bibe_tose напиша:
hehehe bravo bavarec i navistina si aktiven
и покрај плажирањето се трудам;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Jул 13, 2008 1:12 pm

па и ја 15 сеа повеке накај 16 (уште малце )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Jул 13, 2008 2:45 pm

ja imam 28godina
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Jул 13, 2008 5:46 pm

25
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
hristina
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 11
Age : 28
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Вто Jул 15, 2008 2:54 am

Jas imam 18 godini
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simi
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 29
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-27

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Jул 27, 2008 2:01 pm

Jas imum 16godini
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 31
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Саб Aвг 16, 2008 2:33 am

jas imam 21
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
floresita
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 10
Age : 31
Локација : MAKEDONIJA
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-03

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Саб Aвг 16, 2008 2:45 am

jas 20
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FaNka na ToSeNcE
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Чет Окт 16, 2008 9:36 pm

Јас 14
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Андреа
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 10
Age : 27
Локација : Дома :)
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-10-08

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Саб Окт 18, 2008 2:00 pm

17... За една година ќе почне и мене да ме гони законот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.jailbait69.deviantart.com
renitty
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 12
Age : 26
Локација : А можевме повеќе да имаме сега,но среќата ко сон ни бега...
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Сре Дек 30, 2009 8:34 pm

18
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.impulse.bg/user/polsko_cveke91
sonia1000
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Age : 37
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2011-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   Нед Јун 26, 2011 7:59 am

29
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Колку години имате?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Колку години имате?
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: