HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дизајнот на форумов

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторПорака
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Вто Мај 13, 2008 12:16 am

lele Chris koga i da go otvoram forumov samo na podobro me iznenaduvas. Bravo stvarno se gleda deka epten vlozuvas trud vaka da izlgleda forumov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Вто Мај 13, 2008 12:28 am

хехе фала ви, а за тоа тошр-икони ке биде само да ми текне некоја идеја

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Вто Мај 13, 2008 1:44 am

ee royal da kazam ovoj pat e najdobro sreden, posebno LOGOTO gore se e top ne go mejnaj veke
Вратете се на почетокот Go down
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Пет Мај 16, 2008 12:29 am

Ednostavno prekrasno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Нед Јун 01, 2008 12:30 pm

DA SUPER E! KRIS STO BI PRAVELE NIE BEZ TEBE
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Нед Јун 01, 2008 12:38 pm

Super e super se...samo pazi na pecatni greski...ne smees da si go dozvolis toa:-)Ja moze dosadna sum ama...:S... Eve bas zabelezav ima i za temata za bilbordot...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Нед Јун 01, 2008 3:16 pm

Tvojata senka напиша:
Super e super se...samo pazi na pecatni greski...ne smees da si go dozvolis toa:-)Ja moze dosadna sum ama...:S... Eve bas zabelezav ima i za temata za bilbordot...
Hihihi... Mislim da si u pravu. U naslovu teme bas treba da je sve ispravno, za postove manje vise. Ima jedna greskica i kod Hardest things...Malo si promijenio redoslijed slova.
A znas da ovo radimo samo da bismo usavrsili forum?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Нед Јун 01, 2008 4:51 pm

се согласувам со вас за грешките, и благодарен сум што реагирате така брзо, ги променив...

НО мора да ме разберете дека како Администратор сум сам и не можам да постигнам се, верувајте дека е тешко да изградиш форум и воедно да изгледа перфектно, вчера до 4 сабајле сум го барал спотот, па морав да го префрлам во друг формат за сите да можат да го видат, за на крај да го uploadiram, и не е само тоа има милион администраторски работи кој нонстоп треба да се пазат...


сандучето за приватни пораки веќе ми е преполно бидејки дневно добивам по 5 пораки и се обидувам колку можам сите желби да ги исполнам


сепак фала на исправките

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Нед Јун 01, 2008 8:54 pm

Znamo mi da si ti puno zauzet, ali to je kada stignes da ispravis greske. I da...Dopada mi se nova naslovna strana, ali ''i'' se pise velikim slovom I.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Нед Јун 01, 2008 9:05 pm

може и вака, не е правило тоа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Нед Јун 01, 2008 9:50 pm

Ima po nekoja greskicka, pa normalno e toa. Toj sto raboti i gresi, a toj sto ne raboti nisto, nema sto da zgresi Opravdano e za nasiot administrator, toj raboti mnogu i ne moze se da postigne vo eden den. Se ke se sredi, bez gajle
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Нед Јун 01, 2008 10:45 pm


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Нед Јун 01, 2008 11:21 pm

Opaa, gledam promeni
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Нед Јун 01, 2008 11:37 pm

за тоа е виновен Ике (член) мора да му заблагодариме многу помогна

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Пон Јун 02, 2008 12:23 am

ROYAL напиша:
може и вака, не е правило тоа
Kako nije pravilno? Ja = I (obavezno veliko slovo u engleskom jeziku. jedina licna zamjenica koja se pise velikim slovom...)

Promjene su nabolje, i naravno hvala @ike.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Пон Јун 02, 2008 12:26 am

се надевам дека ви се допаѓаат кои промените кои ги направивме јас и ике денеска на овој форум, има доста работи сами ке ги приметите


поздрав

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Пон Јун 02, 2008 12:28 am

Одлично, одлично...ми се допаѓа многу ова што си сменил..супер е сега..фала ти крис
П.С. ти пишува Глерија наместо Галерија...

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Пон Јун 02, 2008 12:38 am

Izludit cemo ga sa prijavljivanjem gramatickih gresaka. Ali to je sve da forum postane savrsen!

Novi dizajn mi se bas dopada. Mada sam se priznajem bila u pocetku zbunila kada sam vidjela. Vidim neke nove boje, kontam opet me kompjuter zafrkava.

Ali srecom nije...Forum bas dobro izgleda!

Jos kad bi maknuo ono malo ''i''...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Пон Јун 02, 2008 12:52 am

Vazen e trudot, greskite ke se ispravat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Пон Јун 02, 2008 2:37 am

хахахаха леле невозможни сте, ништо не може да ви пројде низ око ЗАТОА И ВЕ САКАМ


МНОГУ ВЕ САКАМ СИТЕ

и секако фала на исправките јас дека набрзина ги правев овие ме растргнаа, зборев на MSN тоа време и стварно се нервирав...

Luda Mala - ај ке биде по твое

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Пон Јун 02, 2008 4:49 am

Mnogu mi se svigja noviov izgled
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Пон Јун 02, 2008 7:49 am

Jas imam oko sokolovo, se zabelezuvam
Sega e se vo red. Vo slucaj da zabelezam nesto, ke ti javam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Пон Јун 02, 2008 9:56 am

Sad stvarno moram da se sakrijem jer ce @Royal da me lincuje. Ali stvarno moram reci da treba jos jedno ''i'' da ispravis. Ono se pise velikim slovom I bez obzira gdje stoji u recenici.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Пон Јун 02, 2008 12:37 pm


Super e noviov dizajn...
Ama za pecatnite greski...te otekovme....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   Пон Јун 02, 2008 12:52 pm

LudaMala напиша:
Ali stvarno moram reci da treba jos jedno ''i'' da ispravis. Ono se pise velikim slovom I bez obzira gdje stoji u recenici.


па уште вчера го поправив заради тебе баш, не примети?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дизајнот на форумов   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дизајнот на форумов
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 9Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Околу форумот-
Отиди до: