HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Златна Фотогалерија

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
АвторПорака
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Саб Окт 11, 2008 7:19 pm

аууу...каков е... ..срце бушавко... ..фала зорана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emi
Член
Член
avatar

Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Саб Окт 11, 2008 7:35 pm

luge abe koja e taa slika (montaza)?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emi
Член
Член
avatar

Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Саб Окт 11, 2008 7:36 pm

uuu kaj e ova na poslednava slika?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Саб Окт 11, 2008 7:48 pm

aleksandra напиша:
аууу...каков е... ..срце бушавко... ..фала зорана

да да какво еее сонцее
нема проблем
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Саб Окт 11, 2008 7:49 pm

emi напиша:
luge abe koja e taa slika (montaza)?

да и мене ме занима која е таа монтажа ????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Андреа
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 10
Age : 27
Локација : Дома :)
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-10-08

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Саб Окт 11, 2008 9:54 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img147/1030/smile080oy4.jpg

Ја немам видено по интернетов сликава, со лош квалитет е зашто ја сликав со мобилен, сори :(
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.jailbait69.deviantart.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Саб Окт 11, 2008 11:10 pm

Andrea fala za slikata!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Нед Окт 12, 2008 12:55 am

zorana напиша:
http://www.imagebam.com/image/e34ad515506558
Kако је само слатка слика.

_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Нед Окт 12, 2008 2:55 am

Андреа напиша:
https://redcdn.net/ihimizer/img147/1030/smile080oy4.jpg

Ја немам видено по интернетов сликава, со лош квалитет е зашто ја сликав со мобилен, сори :(

го имам постеров у соба
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пон Дек 01, 2008 2:04 am

Мислам дека оваа слика е "златна"....
http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v359/42/32/635264682/n635264682_819194_7623.jpg

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пон Дек 01, 2008 4:32 am

Ane напиша:
Мислам дека оваа слика е "златна"....
http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v359/42/32/635264682/n635264682_819194_7623.jpg

прекрасна е....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пон Дек 01, 2008 3:06 pm

Hvalaaaaa....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пон Дек 01, 2008 7:16 pm

http://www.globusmagazin.com.mk/WBStorage/Articles/42F12DF8940EFF4DADE0D3091E243DB3.jpg

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пон Дек 01, 2008 7:36 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Вто Дек 02, 2008 1:18 am

Нема проблем, само вие уживајте

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibi_pmk
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 14
Age : 44
Локација : Skopje - Makedonija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-06-02

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пет Окт 09, 2009 3:34 pm

Znam deka ovaa fotografija ne ste ja videle nikade bidejki e lichno moja, a nikade ne sum ja izlozila. Prv pat ke ja vidite tuka.


[img][/img]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   

Вратете се на почетокот Go down
 
Златна Фотогалерија
Вратете се на почетокот 
Страна 10 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Фотографии-
Отиди до: