HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Златна Фотогалерија

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Чет Јун 26, 2008 5:04 pm

Александра добива VIP за оваа слика
а зорана за оваа

јас првпат ги гледам сликиве фала

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Чет Јун 26, 2008 5:20 pm
....оваа не сум ја сретнала на интернет,можеби ја има незнам...но јас ја имам како слика ....па еве да ја споделам со вас....


Последната промена е направена од aleksandra на Пет Jул 04, 2008 11:06 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Чет Јун 26, 2008 5:24 pm

јас првпат ја гледам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Чет Јун 26, 2008 5:48 pm

rozeta193 напиша:
јас првпат ја гледам.
Е ова е веќе златна слика!!!
Ја имам видено ама не на интернет!
Браво александра!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Чет Јун 26, 2008 6:05 pm


...еве уште некој слики ...сликани се со мобилен ако нека ги има...интересни се....


Последната промена е направена од aleksandra на Пет Jул 04, 2008 11:03 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tanja_07
Член
Член
avatar

Број на мислења : 80
Age : 31
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Чет Јун 26, 2008 6:18 pm

Slikava kaj so dava Tose avtogram e zakon -se gleda sto se pravat negovite obozavatelki za nego
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Чет Јун 26, 2008 6:20 pm

...и јас би сакала....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Чет Јун 26, 2008 6:27 pm

aleksandra напиша:
...и јас би сакала....
Pa site sme mozele...ama sega...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Чет Јун 26, 2008 6:30 pm

Tvojata senka напиша:
aleksandra напиша:
...и јас би сакала....
Pa site sme mozele...ama sega...


Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tanja_07
Член
Член
avatar

Број на мислења : 80
Age : 31
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Чет Јун 26, 2008 7:36 pm

https://servimg.com/image_preview.php?i=20&u=12549524
https://servimg.com/image_preview.php?i=18&u=12549524
https://servimg.com/image_preview.php?i=19&u=12549524eve uste nekolku fotki i od mene
POZZZ

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Чет Јун 26, 2008 7:42 pm

Tvojata senka напиша:
aleksandra напиша:
...и јас би сакала....
Pa site sme mozele...ama sega...

e i jas sakam i site ama.... ahhh ke si puknam od maka sega ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Чет Јун 26, 2008 8:10 pm

tanja_07 напиша:
Slikava kaj so dava Tose avtogram e zakon -se gleda sto se pravat negovite obozavatelki za nego
Bas mu je ''tesko'' pao onaj autogram.
Dusa nasa....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ninadb
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 25
Age : 27
Локација : prilep, makedonija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Чет Јун 26, 2008 10:41 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img115/4195/6ouexg20502402dq6.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img341/1292/0000andjeovyg5.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img383/3141/xat1dbs3.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img383/4434/1zgev6wzo9.jpg
http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/
http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/
https://redcdn.net/ihimizer/img156/8430/7eca9d8cf9es6.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img156/2883/n7055787833722589583bm8.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img168/1715/tosevkrushevoaq1df8.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img156/626/toseproeski120520060720eh1.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Чет Јун 26, 2008 11:48 pm

браво нина доста непознати слики, стануваш дел од вилетовите

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пет Јун 27, 2008 12:04 am

mozebi ovaa ne ja znaete


Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пет Јун 27, 2008 12:08 am

iva напиша:
mozebi ovaa ne ja znaete


ја знаеме...

Не знам зашо уопште галеријава е златна кога 90 проценти од сликиве се познати...
Впрочем скоро сите се од интернет...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пет Јун 27, 2008 3:31 am

Tvojata senka напиша:
rozeta193 напиша:
јас првпат ја гледам.
Е ова е веќе златна слика!!!
Ја имам видено ама не на интернет!
Браво александра!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ќе имам уште една недела вип?...... .....а а а а а..... ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пет Јун 27, 2008 5:11 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пет Јун 27, 2008 5:11 pm

mislam deka ni ovaa ja nemate videno...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пет Јун 27, 2008 5:28 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пет Јун 27, 2008 5:29 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пет Јун 27, 2008 5:29 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пет Јун 27, 2008 5:30 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пет Јун 27, 2008 5:30 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пет Јун 27, 2008 5:31 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   

Вратете се на почетокот Go down
 
Златна Фотогалерија
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Фотографии-
Отиди до: