HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Wallpapers (изработени од фанови)

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Next
АвторПорака
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Вто Jул 01, 2008 10:47 pm

https://servimg.com/image_preview.php?i=65&u=12599577
https://servimg.com/image_preview.php?i=64&u=12599577
https://servimg.com/image_preview.php?i=63&u=12599577


Последната промена е направена од batbayan на Пет Jул 04, 2008 12:30 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Вто Jул 01, 2008 11:53 pm

супер се.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Сре Jул 02, 2008 9:33 pm

Разбрах как да показвам сликите во форума, а не да слагам линк кон них


Последната промена е направена од batbayan на Сре Jул 02, 2008 10:59 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Сре Jул 02, 2008 10:04 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Daka
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 5
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-02

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Сре Jул 02, 2008 10:55 pm

prekrasno. fala vi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 12:02 am

...batbayan....preubavi se....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tanja_07
Член
Член
avatar

Број на мислења : 80
Age : 31
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 1:18 am

batbayan naaaaaaaaaajgolemo fala za walovite p-r-e-k-r-a-s-n-i- se
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 2:33 am

https://redcdn.net/ihimizer/img383/3755/1olnp2tovd5.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img359/3276/2e1zd4w3bk4.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img383/8773/2m46fr10zj9.jpg


Ја избришав третата слика зошто беше иста како втората.(Ане)


Последната промена е направена од grkovicvanja на Пет Jул 04, 2008 3:59 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 2:41 am

https://redcdn.net/ihimizer/img383/3333/4znquptozq1.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img359/8361/6l9sxl10kk3.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img383/2295/6lmt5010vm0.jpg


Последната промена е направена од grkovicvanja на Пет Jул 04, 2008 3:59 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 2:47 am

https://redcdn.net/ihimizer/img383/6114/7ia465toic3.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img359/6972/7zn4ftosaq2.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img383/7870/14rantonisx0.jpg


Последната промена е направена од grkovicvanja на Пет Jул 04, 2008 4:00 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 2:52 am

https://redcdn.net/ihimizer/img354/89/89jtajnomgo0.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img354/5584/334uqmour2.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img354/1372/45555mu2wc9.jpg


Последната промена е направена од grkovicvanja на Пет Jул 04, 2008 3:59 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 2:59 am

https://redcdn.net/ihimizer/img71/5108/andrij10bw4.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img71/859/angel110ub9.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img359/1535/angelq10qj1.jpg


Последната промена е направена од grkovicvanja на Пет Jул 04, 2008 4:00 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 2:59 am

...супер се....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 3:07 am

https://redcdn.net/ihimizer/img360/1609/captionit101218i909d32jp1.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img359/5866/cevlttogh0.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img363/4725/copyo12oo2.jpg


Последната промена е направена од grkovicvanja на Пет Jул 04, 2008 3:48 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 3:16 am

https://redcdn.net/ihimizer/img363/3067/exd2h6zsimi1.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img359/597/f2vfootstzn1.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img360/426/f4nfctogd2.jpg


Последната промена е направена од grkovicvanja на Пет Jул 04, 2008 3:49 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 3:24 am

https://redcdn.net/ihimizer/img359/5808/jesus10xa6.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img359/7113/jesusjn4rl1.png
https://redcdn.net/ihimizer/img359/8810/jpetosedyi8.jpg


Последната промена е направена од grkovicvanja на Пет Jул 04, 2008 3:52 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 3:31 am

https://redcdn.net/ihimizer/img363/3515/mojandjeotd0.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img360/7051/mojapr10ea1.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img363/5966/n7254330973414479265159vo0.jpg


Последната промена е направена од grkovicvanja на Пет Jул 04, 2008 3:53 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 3:40 am

https://redcdn.net/ihimizer/img360/5846/snapsh11tm8.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img363/4403/srcenajubavo10152om8.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img363/5779/su2ni4wadb2.jpg


Последната промена е направена од grkovicvanja на Пет Jул 04, 2008 3:55 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 3:53 am

https://redcdn.net/ihimizer/img382/4285/tosebs6.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img382/4410/tose4105qz8.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img93/70/tose210ss2.jpg


Последната промена е направена од grkovicvanja на Пет Jул 04, 2008 3:57 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 4:19 am

https://redcdn.net/ihimizer/img77/8660/1olnp2tosa0.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img365/9821/e8rtose3ps1.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img365/5465/tosehz4jn4.jpg


Последната промена е направена од grkovicvanja на Пет Jул 04, 2008 3:58 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 11:54 am

auuu pa sto toliko po postu pa server će vam ljudi tako past
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 1:12 pm

Фала ти многу за wall-овите grkovicvanja, само во еден пост видов слики од несреката и ќе ве замолам и тебе и сите кои ставаат слики овде да не ставате слики од несреќата...Никој од нас не би сакал да се потсетува на тоа...

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 8:57 pm

antonela напиша:
auuu pa sto toliko po postu pa server će vam ljudi tako past

не размислував за тоа сега ке проверам нешто

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 9:23 pmВратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Jул 03, 2008 11:00 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Wallpapers (изработени од фанови)
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 26Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Фотографии-
Отиди до: