HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Wallpapers (изработени од фанови)

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next
АвторПорака
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Нед Јун 15, 2008 9:39 pm

овој е совршен..
https://redcdn.net/ihimizer/img512/6401/amongmyown1zr7.jpg
https://i.servimg.com/u/f48/11/88/28/52/vesna210.jpg

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Нед Јун 15, 2008 9:47 pm

https://i.servimg.com/u/f48/11/88/28/52/vesna110.jpg
а видете го овој...
https://redcdn.net/ihimizer/img517/3088/tosegalebcopyys9.jpg
https://servimg.com/image_preview.php?i=102&u=11882852
http://img152.imageshack.us/my.php?image=tose23ee3pf0.jpg

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Нед Јун 15, 2008 11:08 pm

леле многу се добри алал да ви е

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Пон Јун 16, 2008 12:01 am

Fenomenalni su, stvarno!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Пон Јун 16, 2008 12:14 am

LudaMala напиша:
Fenomenalni su, stvarno!


jaoooo.....definitifno ...... ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Пон Јун 16, 2008 9:38 am

aleksandra напиша:
LudaMala напиша:
Fenomenalni su, stvarno!


jaoooo.....definitifno ...... ....

Немам зборови, преубави се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ninadb
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 25
Age : 26
Локација : prilep, makedonija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Вто Јун 17, 2008 7:21 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img127/9751/sjcesjatkoat0.jpg

ne e moj ama e ubav
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Сре Јун 18, 2008 12:23 am

Ninadb напиша:
https://redcdn.net/ihimizer/img127/9751/sjcesjatkoat0.jpg

ne e moj ama e ubav
Не е убав, преубав е, фала

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Сре Јун 18, 2008 1:30 am

леле најубав

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Чет Јун 19, 2008 1:25 pm

Ова се wall-овите на tanja_07 што ги стави во Галерија 1..
https://servimg.com/image_preview.php?i=4&u=12549524
https://servimg.com/image_preview.php?i=1&u=12549524

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Пет Јун 20, 2008 1:17 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Пет Јун 20, 2008 1:51 pm

што фаќа ракава на сликата?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Пет Јун 20, 2008 6:49 pm


Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Пет Јун 20, 2008 9:37 pm

Мислам дека ја фаќа другата рака што е над Тоше...

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Пет Јун 20, 2008 10:40 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img233/6339/todortoseproeskiqb0.jpg
https://2img.net/h/i244.photobucket.com/albums/gg39/Kimika_05/Tose%20Proeski/xcj285.jpg
https://2img.net/h/i12.photobucket.com/albums/a250/Jovanac/Tose/love2.jpg

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Нед Јун 22, 2008 10:56 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Пон Јун 23, 2008 12:38 am

...прекрасни се сите......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Пон Јун 23, 2008 3:23 am

да, стварно, немам зборови колку сте инспирирани...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Сре Јун 25, 2008 7:51 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Пет Јун 27, 2008 6:53 pm

https://servimg.com/image_preview.php?i=33&u=12599577
https://servimg.com/image_preview.php?i=32&u=12599577
https://servimg.com/image_preview.php?i=42&u=12599577
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Нед Јун 29, 2008 12:45 pm

https://servimg.com/image_preview.php?i=49&u=12599577
https://servimg.com/image_preview.php?i=50&u=12599577
https://servimg.com/image_preview.php?i=46&u=12599577 Ова ми е лjубимата


Последната промена е направена од batbayan на Пет Jул 04, 2008 12:26 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Нед Јун 29, 2008 2:48 pm

Супер се сликичкиве...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ninadb
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 25
Age : 26
Локација : prilep, makedonija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Нед Јун 29, 2008 4:24 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img440/1294/pagemj7.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img440/4327/6o5vp7kln0.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img262/5015/cajpg10dk0ie1.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img440/1882/spitimagephpoa0.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Нед Јун 29, 2008 6:09 pm

ne se moi no mislam deka se super... :)


Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   Вто Jул 01, 2008 12:13 am

https://2img.net/h/i262.photobucket.com/albums/ii87/AdrianaAdri/45bafe6d.jpg
https://2img.net/h/i262.photobucket.com/albums/ii87/AdrianaAdri/51eb3138.jpg
https://2img.net/h/i262.photobucket.com/albums/ii87/AdrianaAdri/dc8ed7cd.jpg

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Wallpapers (изработени од фанови)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Wallpapers (изработени од фанови)
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 26Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Фотографии-
Отиди до: