HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Порин 2008

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Порин 2008   Вто Мај 27, 2008 2:53 am

LudaMala напиша:
''Tose, mi smo tvoj Porin!''

Tako stvarno i jeste. Njemu je uvijek bilo najvaznije da su fanovi zadovoljni a nagrade su bile sasvim sporedna stvar.

e da bas taka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Порин 2008   Вто Мај 27, 2008 3:38 am

па тоа му е најважно на секој пејач, за фановите они пејат, друго се е комерцијала

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Порин 2008   Сре Aвг 06, 2008 11:49 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Порин 2008   

Вратете се на почетокот Go down
 
Порин 2008
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Пишани и Електронски медиуми :: Настани-
Отиди до: