Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала

Go down 
+22
Tanja
hristina
zorana
Eli
batbayan
EMILIJA94
danielajovanovik
viki_mama
tose
Simona
sanja
Tvojata senka
aleksandra
Ivana
rozeta193
Moni
Universal*
Ane
Angela
iva
Chris
bibe_tose
26 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4

Dali ste ja procitale knigata Tajnata na Sambala?
DA
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_vote_lcap13%Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_vote_rcap
 13% [ 8 ]
NE
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_vote_lcap87%Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_vote_rcap
 87% [ 56 ]
Општо гласови : 64
 

АвторПорака
batbayan
Модератор
Модератор
batbayan


Број на мислења : 1410
Age : 38
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-11

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeПет Aвг 15, 2008 10:13 pm

Прочетов я книгата и многу ми се допагя. Сега ке побарам на нетот Селестинското пророчество и Десетото откровение и ке почнам и нив да ги читам
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 651555 Сакам да дознаjа во поголема палнота тоа во кое е верувал Тоше и кое го е валнувало Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 819107
Вратете се на почетокот Go down
Tanjuska
Нов Член
Нов Член
Tanjuska


Број на мислења : 34
Age : 48
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-25

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeПон Aвг 25, 2008 1:32 pm

Kade jamima da SE KUPI Tajnata na Sambala?
Вратете се на почетокот Go down
Eli
Модератор
Модератор
Eli


Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-14

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeПон Aвг 25, 2008 2:32 pm

ja ima skoro vo site knizari vo Skopje negde okolu 300 denari e
Вратете се на почетокот Go down
Tanjuska
Нов Член
Нов Член
Tanjuska


Број на мислења : 34
Age : 48
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-25

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 12:44 pm

Fala Eli
Вратете се на почетокот Go down
Eli
Модератор
Модератор
Eli


Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-14

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 12:45 pm

nema gajle Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 568943
Вратете се на почетокот Go down
**Kate**
Нов Член
Нов Член
**Kate**


Број на мислења : 23
Age : 34
Локација : Skopje
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-09

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeВто Сеп 02, 2008 11:21 pm

A kade moze da se najde taa kniga Celestinsko prorostvo bas sakam da ja procitam...inaku odamna ja imam procitano Shambala i mnogu mi se dopadna me potseti na eden psiholoski film sto sum go gledala i e mnogu slicen na knigata, vsusnost e ist kako i knigata..se vika Tajnata na zivotot
Вратете се на почетокот Go down
Ane
Модератор
Модератор
Ane


Број на мислења : 711
Age : 32
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-21

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeСре Сеп 03, 2008 10:37 am

Летово ја прочитав книгава и искрено ми остави голем впечаток...Многу работи можам да ги поврзам со Тоше а и многу работи научив од неа...преубава книга навистина
Вратете се на почетокот Go down
ElizaBeta
Член
Член
ElizaBeta


Број на мислења : 342
Age : 37
Локација : Skopje
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-16

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeСре Сеп 03, 2008 7:19 pm

и јас сакам да ја прочитааааам...не се сомневам дека е убава..
Вратете се на почетокот Go down
bibe_tose
Член
Член
bibe_tose


Број на мислења : 614
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-20

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeСре Сеп 03, 2008 8:23 pm

Elizabeta ,navistina knigata e preubava mislam na prekrasnata sodrzina i pred se na poukata sto mozes da ja svatis i primenuvas ponatamu,zatoa i ja predloziv da ja procitate,mene mi pomogna mnogu ,a pred se ja svativ vo celos sustinata na taa pozitivna energija koja TOSE postojano ja spomnuvase,i sekako koja izvirase od negovite oci,dusa,nasmevka ... Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 825168 se nadevam deka koga ke ja procitas ke ti ostavi golem vpecatok
Вратете се на почетокот Go down
bibe_tose
Член
Член
bibe_tose


Број на мислења : 614
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-20

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeСре Сеп 03, 2008 8:25 pm

Ane navistina mi e drago sto ti se dopadna knigava i jas ja obozavam,iskreno koga slusnav deka ovaa kniga mu e omilena na TOSE vednas ja zemav da ja citam,iako jas citam knigi no ovaa ja nemav predhodno procitano
Вратете се на почетокот Go down
ElizaBeta
Член
Член
ElizaBeta


Број на мислења : 342
Age : 37
Локација : Skopje
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-16

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeЧет Сеп 04, 2008 12:27 am

bibe_tose напиша:
Elizabeta ,navistina knigata e preubava mislam na prekrasnata sodrzina i pred se na poukata sto mozes da ja svatis i primenuvas ponatamu,zatoa i ja predloziv da ja procitate,mene mi pomogna mnogu ,a pred se ja svativ vo celos sustinata na taa pozitivna energija koja TOSE postojano ja spomnuvase,i sekako koja izvirase od negovite oci,dusa,nasmevka ... Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 825168 se nadevam deka koga ke ja procitas ke ti ostavi golem vpecatok


само да ми поминат испитите и ќе одам да ја купам,па тогаш ќе ги споделиме впечатоците Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 651555
Вратете се на почетокот Go down
bibe_tose
Член
Член
bibe_tose


Број на мислења : 614
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-20

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeЧет Сеп 04, 2008 1:24 am

ok,bas bi sakala Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 744747 Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 883767
Вратете се на почетокот Go down
Ane
Модератор
Модератор
Ane


Број на мислења : 711
Age : 32
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-21

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeЧет Сеп 04, 2008 12:41 pm

bibe_tose напиша:
Ane navistina mi e drago sto ti se dopadna knigava i jas ja obozavam,iskreno koga slusnav deka ovaa kniga mu e omilena na TOSE vednas ja zemav da ja citam,iako jas citam knigi no ovaa ja nemav predhodno procitano
Да стварно е преубава книгата.... Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 883767
Вратете се на почетокот Go down
bibe_tose
Член
Член
bibe_tose


Број на мислења : 614
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-20

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeЧет Сеп 04, 2008 11:28 pm

znaci i tebe ti se dopadna Ane,bas mi e drago Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 203686 sto ti ostavi najgolem vpecatok?mene navistina me voodusevi kako e predstavena sustinata na pozitivnata energija ,a me skrsi eden pasus kade veli:angelite se prisutni vo nasiot zivot tie postojat i tie se posebni luge koj na zemjata se prateni da ja izvrsat svojata misija ,sirenje ljubov i pozitivna energija preku pesnata ,znaci peaci glumci ...ovoj del od knigata edvaj go procitav bidejki ne mozev da si gi sopram solzite i bolkata koja ja pocuvstvuvav vo dusava zosto nasiot TOSE e nasiot ANGEL!ANGELU VECNO KE SAKAME Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 819107 Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 825168
Вратете се на почетокот Go down
Ane
Модератор
Модератор
Ane


Број на мислења : 711
Age : 32
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-21

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeПет Сеп 05, 2008 12:12 pm

Баш така bibe Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 758867 И јас имав слични чувства и неколку пати не ми се веруваше колку вистина има во таа книга, некои работи што ми се случувале секој ден а не сум знаела дека можат да значат толку многу за мене па и за сите околу мене...прекрасна книга...посебно тој дел со ангелите чувари... Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 898162 Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 73125 Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 883767
Вратете се на почетокот Go down
bibe_tose
Член
Член
bibe_tose


Број на мислења : 614
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-20

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeСаб Сеп 06, 2008 1:46 am

da,bas taka sekojdnevno se soocuvame so raboti na koj ne im obrnuvame mnogu vnimanie a vsusnost tie nam mnogu ni znacat! Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 883767 Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 93171 Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 728637
Вратете се на почетокот Go down
Tanjuska
Нов Член
Нов Член
Tanjuska


Број на мислења : 34
Age : 48
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-25

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeЧет Сеп 11, 2008 10:58 am

Vcera ja kupiv pa sega da pocnam da ja citem i ke pravime muabet posle Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 651555
Вратете се на почетокот Go down
Ane
Модератор
Модератор
Ane


Број на мислења : 711
Age : 32
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-21

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeЧет Сеп 11, 2008 11:24 am

Tanjuska напиша:
Vcera ja kupiv pa sega da pocnam da ja citem i ke pravime muabet posle Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 651555

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 90412 Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 744747
Вратете се на почетокот Go down
bibe_tose
Член
Член
bibe_tose


Број на мислења : 614
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-20

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeПет Сеп 12, 2008 10:49 pm

super Tanjuska,se nadevam deka ke ti se dopadne Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 898162 pa da ja komentirame zaedno Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 203686


Последната промена е направена од bibe_tose на Вто Сеп 16, 2008 12:59 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
maja j
Нов Член
Нов Член
maja j


Број на мислења : 35
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue7 / 1007 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-26

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 2:36 am

leeele ama me zainteresiravte so knigava bidejki sakam da citam knigi , a posebno deka mu se dopajgala na tose a kolku sto mozev da procitam tuka ima dosta interesni raboti kaj nas ja ima da se kupi ? bas me zainteresira da ja procitam pozdrav
Вратете се на почетокот Go down
bibe_tose
Член
Член
bibe_tose


Број на мислења : 614
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-20

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeВто Сеп 16, 2008 1:00 am

da Maja ja imas vo matica okolu 390denari e
Вратете се на почетокот Go down
maja j
Нов Член
Нов Член
maja j


Број на мислења : 35
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue7 / 1007 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-26

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeВто Сеп 16, 2008 5:12 am

fala bile Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 203686
Вратете се на почетокот Go down
bibe_tose
Член
Член
bibe_tose


Број на мислења : 614
Репутација :
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-20

Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitimeСре Сеп 17, 2008 1:59 am

nema problem Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 883767 se nadevam ke ti se dopadne Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 203686
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала   Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала - Page 4 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали сте ја прочитале Тајната на Шамбала
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: