HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Игра без граница цели 34 недели на HrTop 20!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Игра без граница цели 34 недели на HrTop 20!   Чет Јун 05, 2008 12:41 am

Kako sto trgnala rabotava ni Cresa nema da ostane dolgo na hrtop20
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Игра без граница цели 34 недели на HrTop 20!   Чет Јун 05, 2008 12:54 am

Stvarno nisu fer sto nam je sklanjaju sa top lista...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Игра без граница цели 34 недели на HrTop 20!   Чет Јун 05, 2008 12:54 am

cherry напиша:
Kako sto trgnala rabotava ni Cresa nema da ostane dolgo na hrtop20
Koj be nema da ostane??????????????????
Da vidis samo kako ke ostane...
Normalno ako site dovolno se potrudime...
zatoa...glasajte!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Игра без граница цели 34 недели на HrTop 20!   Чет Јун 05, 2008 12:56 am

Nije problem glasati. Ali oni jednostavno odluce da je vrijeme za neke nove pjesme.

Naravno nema odustajanjaaaaa!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Игра без граница цели 34 недели на HrTop 20!   Чет Јун 05, 2008 1:00 am

власта одлучува веќе за ништо не се прашуваат граѓаните или популарно речено "смртниците"

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Игра без граница цели 34 недели на HrTop 20!   Чет Јун 05, 2008 1:02 am

ROYAL напиша:
власта одлучува веќе за ништо не се прашуваат граѓаните или популарно речено "смртниците"
Anarhijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Игра без граница цели 34 недели на HrTop 20!   Чет Јун 05, 2008 9:55 am

Nema otkazuvanje. Nie ke napravime se sto mozeme Cresa da ostane uste dolgo na top listite. Ponekogas ne odlucuvaat nasite glasovi, toa e vistina, za zal. LudaMala znae kolku pati nepravedno mu e odzemeno mestoto sto go zasluzuva Tose...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Игра без граница цели 34 недели на HrTop 20!   Чет Јун 05, 2008 2:19 pm

ке се врати на место се што му припаѓа, кога-тогаш

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Игра без граница цели 34 недели на HrTop 20!   Пет Јун 06, 2008 10:24 am

ROYAL напиша:
ке се врати на место се што му припаѓа, кога-тогаш

Sega za sega e tamu kaj sto treba, za ponatamu ke vidime. Go zasluzuva samo prvoto mesto. Nie sto i da napravime, tie ako resat ga ja trgnat pesnata, ke go storat toa. No, zatoa - potoa. Da ne prognozirame predvreme sto ke se sluci.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Игра без граница цели 34 недели на HrTop 20!   Чет Јун 19, 2008 10:08 pm

sekogas za mene ke bide zasluzno na prvo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Игра без граница цели 34 недели на HrTop 20!   Пон Jул 28, 2008 1:56 am

Zasluzeno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Игра без граница цели 34 недели на HrTop 20!   Сре Сеп 03, 2008 1:52 am

http://www.mmm.com.mk/default.asp?ItemID=300E144DBB0FC14381015F006A83D46E
По прв пат во историјата на емисијата HR Тоp 20, на хрватската национална топ-листа, еден изведувач се наоѓа на првото место на две топ-листи: забавна и поп-рок. Тоа му успеа на единствениот и легендарниот, нашиот Тоше Проески!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Игра без граница цели 34 недели на HrTop 20!   Сре Сеп 03, 2008 12:53 pm

Тоше Проески двоен победник на хрватската топ-листаМегаѕвездата Тоше Проески се искачи на првите места на две национални топ-листи во Хрватска. Со освојувањето на првите позиции на листите за забавна и за поп-рок музика, тој стана првиот изведувач во историјата на „Хрватски топ 20“ со двоен триумф. Песната „Несаница“ од албумот „Игри без граници“ се наоѓа на првото место на листата за забавни мелодии, а *Тхе хардест тхинг е на првото место на поп-рок листата. Проески досега два пати ја освоил титулата годишен победник на националната топ- листа, во 2006 со песната „Срце није камен“ и во 2007 година со „Игра без граница“. По синглот „Срце није камен“, сите синглови на Тоше Проески го запоседнале првото место на оваа призната топ-листа.

http://www.dnevnik.com.mk/?ItemID=8CEF05E04061334DA71D6657E98D6FFD
www.dnevnik.com.mk
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Игра без граница цели 34 недели на HrTop 20!   Сре Сеп 03, 2008 3:59 pm

E NE KE SE ZAEBAVAME:D
mi falis solzo...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Игра без граница цели 34 недели на HrTop 20!   Чет Сеп 04, 2008 1:17 am

..ние ќе се потрудиме да остане таму каде и што треба...затоа и ќе, и ќе, и ќе гласаме секој ден и понатака... најмногу..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Игра без граница цели 34 недели на HrTop 20!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Игра без граница цели 34 недели на HrTop 20!
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Пишани и Електронски медиуми :: Новости :: Hrvatska-
Отиди до: