HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Carrie Tose Proeski - Europe

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Carrie Tose Proeski - Europe   Пет Мај 30, 2008 4:23 pm

само во живо, тоше ја нема испеано во студио песнава, ако сакаш ке ја поставам ама утре сега не можам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Carrie Tose Proeski - Europe   Сре Јун 18, 2008 8:20 pm

DA JA POSTAVIS KRIS OBAVEZNO
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tose4ever
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Carrie Tose Proeski - Europe   Чет Јун 11, 2009 8:04 pm

Дали некој ја има целата песна отпеана од Тоше? Оваа на youtube не е целосна. Ве молам ако ја има некого да ја сподели со нас.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibito
Член
Член
avatar

Број на мислења : 57
Age : 26
Локација : Knezha,Bulgaria
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Carrie Tose Proeski - Europe   Пон Aвг 10, 2009 9:12 pm

Strahotno izpulnenie Toseto ima takov ubav glas...Ve sakam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bilajna stojanovska
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-09-10

ПишувањеПредмет: Re: Carrie Tose Proeski - Europe   Пет Сеп 11, 2009 12:08 am

tose e car


Последната промена е направена од bilajna stojanovska на Пет Сеп 11, 2009 12:10 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bilajna stojanovska
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-09-10

ПишувањеПредмет: Re: Carrie Tose Proeski - Europe   Пет Сеп 11, 2009 12:09 am

nikogas nema da zaboravime takovangel kako sto e tose
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Carrie Tose Proeski - Europe   Пет Сеп 11, 2009 4:42 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Carrie Tose Proeski - Europe   

Вратете се на почетокот Go down
 
Carrie Tose Proeski - Europe
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Спотови, ТВ програми, видеа...-
Отиди до: