HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Blagodaram

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 25
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Пет Јун 27, 2008 8:41 pm

и јас ви благодарам на сите и ве сакам сите што го сакате тоше позз до вас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Пет Јун 27, 2008 8:51 pm

поздрав

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Нед Јун 29, 2008 1:43 am

i jas navistina mislam deka forumov e odlicen i povtorno KRIS edno najgolemo BLAGODARAM sto ni go ovozmozi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Нед Јун 29, 2008 2:18 pm

и благодарам до вас што го наполнивте

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Нед Јун 29, 2008 4:01 pm

....екстра е.... за РОЈАЛ и сите модератори.... .... .... и за сите други..... ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 36
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Пон Јун 30, 2008 8:43 am

aleksandra напиша:
....екстра е.... за РОЈАЛ и сите модератори.... .... .... и за сите други..... ....

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Пон Јун 30, 2008 8:02 pm

site sme odlicni,aktivni a pred se verni fanovi na TOSE
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Пон Јун 30, 2008 8:05 pm

bibe_tose напиша:
site sme odlicni,aktivni a pred se verni fanovi na TOSE


...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Пет Jул 04, 2008 10:54 pm

pozdrav svima želim
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumsline.com/index.htm
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Нед Jул 06, 2008 12:13 am

Odzdrav sesy!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Чет Jул 24, 2008 7:41 pm

Sakam da i zablagodaram na LUDA MALA...za toa sto mi go najde casopisot!!!
Navistina mi znaci preeeeeeeeeemnogu!!!


LUDA MALA --- TI BLAGODARAM!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Чет Jул 24, 2008 7:43 pm

Повели и друг пат!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 36
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Чет Jул 24, 2008 7:51 pm

Благодарност до ЛудаМала што ми гo испрати списанието, знаете ли колку ме изненади... Хвала


Последната промена е направена од cherry на Чет Jул 24, 2008 7:58 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Чет Jул 24, 2008 7:53 pm

Jao ljudi, sad ću se postiditi fakat. :[img]http://ww

Nema na cemu cherry. Hihih.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 36
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Чет Jул 24, 2008 9:05 pm

LudaMala напиша:
Jao ljudi, sad ću se postiditi fakat. :[img]http://ww

Nema na cemu cherry. Hihih.

Немоj многу да се срамиш, ние само сакаме да ти се заблагодариме.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Пет Jул 25, 2008 11:24 pm

cherry напиша:
LudaMala напиша:
Jao ljudi, sad ću se postiditi fakat. :[img]http://ww

Nema na cemu cherry. Hihih.

Немоj многу да се срамиш, ние само сакаме да ти се заблагодариме.
апсолутно!!!
Волимо те Луда Мала

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Саб Jул 26, 2008 12:05 am

Volim i ja vas!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 25
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Вто Jул 29, 2008 4:10 am

јас сакам да и се заблагодарам на Александра за песните што ми ги праќа...

Александра
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Вто Jул 29, 2008 4:24 am

...нема проблем повели и друг пат.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 36
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Вто Jул 29, 2008 7:03 pm

Благодарност до Александра, таа си знае зошто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Вто Jул 29, 2008 7:09 pm

Daaaa, Hvala Aleksandraaaaaa!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Сре Jул 30, 2008 12:19 am

....нема проблем ...за вас секогаш било што..... .... :[img]http://ww
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Вто Aвг 05, 2008 6:05 pm

LudaMala најнајнајнајголемо ФАЛААААА за списанието.... многу ми значи што го имам...
исто и на cherry за тоа што ми испрати...
:[img]http://ww .... .... ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 36
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Сре Aвг 06, 2008 5:39 am

aleksandra напиша:
LudaMala најнајнајнајголемо ФАЛААААА за списанието.... многу ми значи што го имам...
исто и на cherry за тоа што ми испрати...
:[img]http://ww .... .... ....


Душичке, повели и друг пат, имаш заслужено
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Сре Aвг 06, 2008 2:54 pm

Sakam da i zablagodaram na Luda Mala od dnoto na dusata...
Fala ti mila...ova mi znaci preeeeeeeemnogu!!!!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   

Вратете се на почетокот Go down
 
Blagodaram
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте-
Отиди до: