HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Blagodaram

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Нед Aвг 10, 2008 2:42 pm

pozdrav svima
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Чет Aвг 14, 2008 12:39 am

aleksandra напиша:
LudaMala најнајнајнајголемо ФАЛААААА за списанието.... многу ми значи што го имам...
исто и на cherry за тоа што ми испрати...
grouphug .... .... ....
Hihihi...Drago mi je da je časopis došao.

Tvojata senka напиша:
Sakam da i zablagodaram na Luda Mala od dnoto na dusata...
Fala ti mila...ova mi znaci preeeeeeeemnogu!!!!
Nema na čemu. Ja sam sretna da sam te mogla obradovati.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibito
Член
Член
avatar

Број на мислења : 57
Age : 27
Локација : Knezha,Bulgaria
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Саб Aвг 16, 2008 2:05 pm

pozdrav svima ve sakam site
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Саб Aвг 16, 2008 3:46 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 32
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Пон Aвг 18, 2008 6:44 pm

pozdrav do site
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Чет Aвг 21, 2008 4:30 am

ete i od mene do site pozdrav znaete deka ve saka marice iako dolgo me nemase

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 32
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Чет Aвг 21, 2008 6:01 pm


pozdraaaaav do site..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Пон Aвг 25, 2008 11:49 am

eve me i mene konecno taze vratena od Krusevo
pozdrav do site grouphug

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Пон Aвг 25, 2008 11:16 pm

Поздрав и од мене...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivotopansko
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 5
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-08-30

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Саб Aвг 30, 2008 9:08 pm

Здраво и од мене.јас сум иво.живеам во скопје поточно топанско поле.се надевам на убаво гостопримство и добра забава.позз од мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Саб Aвг 30, 2008 9:11 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Саб Aвг 30, 2008 9:15 pm

ivotopansko напиша:
Здраво и од мене.јас сум иво.живеам во скопје поточно топанско поле.се надевам на убаво гостопримство и добра забава.позз од мене

dobro dojde IVO

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Саб Aвг 30, 2008 9:30 pm

хело ивоооооооо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Нед Aвг 31, 2008 1:02 am

Добредојдени нека ни се сите нови членови

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Нед Aвг 31, 2008 1:23 am

zdravo Ivo i od mene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Нед Aвг 31, 2008 1:39 am

Оооооо Иво...
Добре дојде!!!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Нед Aвг 31, 2008 1:40 am

Tvojata senka напиша:
Оооооо Иво...
Добре дојде!!!

tebe te cekav....

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Нед Aвг 31, 2008 1:42 am

Eli напиша:
Tvojata senka напиша:
Оооооо Иво...
Добре дојде!!!

tebe te cekav....
?????????????
Уште еднаш....добре дојде!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Нед Aвг 31, 2008 1:43 am

mnogu si stroga moderatorke ...ne prifakas sala

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emi
Член
Член
avatar

Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Нед Сеп 07, 2008 12:14 am

epa aj i od mene dobredojde Ivo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Пон Сеп 08, 2008 1:48 am

ehey se vrativ kone4no posle nekoe vreme....aj pozz do site...
ily toska
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Пон Сеп 08, 2008 2:02 am

decki ova e tema blagodaram.....

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Пон Сеп 08, 2008 12:54 pm

Му бвагодавам на Никола Г. што денес е неработен ден!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Christina
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 5
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-08-20

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Чет Сеп 11, 2008 1:28 pm

Sekoj den se poveke clenovi, verni obozavateli..
BRAVO za forumov, najdobar e.....Pozzz....Ve sakam i jas, iako ne ve znam......
A ti angelu ke ostanes zasekogas vo nasite srca....Ni nedostigas.....:(
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   Чет Сеп 11, 2008 3:06 pm

Christina напиша:
Sekoj den se poveke clenovi, verni obozavateli..
BRAVO za forumov, najdobar e.....Pozzz....Ve sakam i jas, iako ne ve znam......
A ti angelu ke ostanes zasekogas vo nasite srca....Ni nedostigas.....:(
Биди почесто на форумов и ќе не запознаеш!!!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Blagodaram   

Вратете се на почетокот Go down
 
Blagodaram
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте-
Отиди до: