HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Имате ли некаков профил?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Имате ли некаков профил?   Сре Мај 14, 2008 12:14 pm

сакам да кажам онаков профил во стилот на Hi5, Piczo, Prijateli...

ако имате поставете да се запознаеме меѓусебно

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Сре Мај 14, 2008 11:16 pm

nemam profillll
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Чет Мај 15, 2008 12:01 am

штета


другите? имате?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Пет Мај 16, 2008 1:27 am

I jas nemam nikakov profil
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Вто Мај 20, 2008 4:36 pm

jas imam hi5....povelete ako sakate da me vidite :D
http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=172838141
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Чет Мај 22, 2008 1:03 pm

imam my space:D
povelete
http://home.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user&MyToken=6a6c75b5-3ca2-48de-b854-58a61b3adea7
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Пон Мај 26, 2008 3:02 pm

www.katerinastevovska.piczo.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Пон Мај 26, 2008 6:02 pm

ива ја аднав, кејт ја имам а мериче не ми го отвара твојот профил, си земала home линк и кога стискам ме носи на мојот профил

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Пон Мај 26, 2008 10:20 pm

http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=294752178


epa ja se izvinuvam :D:D:D
ete ti sega profile link:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Пон Мај 26, 2008 10:28 pm

ааа сега знам која си, и плус видов кај тебе многу фаци што сум ги заборавил од кочо


ти бе многу слики си имала со тоше блазеси ти

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Вто Мај 27, 2008 1:06 am

dobro e sto ti tekna :D
e da imam :D
ni jas ne znaev deka si fan na tose:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Вто Мај 27, 2008 1:32 am

ни јас за тебе, да ти кажам не контактирав со многу луге од таа вашата генерација со многу малку се знам од тие

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Вто Мај 27, 2008 1:38 am

ustvari nikoj ne komunicirase so nasata generacija nie bevme posebni
hahahahahahahaha
se zezam :D
nema veze bitno se znaeme koj sme
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Вто Мај 27, 2008 1:39 am

битно на убаво место се сретнавме

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Вто Мај 27, 2008 1:41 am

ne na ubavo na najubavo
:-smesen banki' :-smesen banki' :-smesen banki' :-smesen banki' :-smesen banki'
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Вто Мај 27, 2008 1:46 am

не знам што е со ова смајли никогаш не ми го покажува се букви стојат :-smesen banki'

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Чет Јун 05, 2008 5:13 pm

marice напиша:
ne na ubavo na najubavo
:-smesen banki' :-smesen banki' :-smesen banki' :-smesen banki' :-smesen banki'

Da da na najubavo...virtuelno...hahahhahhahha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Пет Јун 06, 2008 9:13 am

Ima li nekoj profil na facebook?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Пет Јун 06, 2008 5:18 pm

јас имам ама немам слика, само го направив за да можам да ги зимам сликите од Тоше

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Пет Јун 06, 2008 7:26 pm

ROYAL напиша:
јас имам ама немам слика, само го направив за да можам да ги зимам сликите од Тоше

Daj ime i prezime da te adnam vo friends
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Пет Јун 06, 2008 9:01 pm

Кристијан Манев

лично и персонално


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Пет Јун 06, 2008 11:23 pm

ROYAL напиша:
Кристијан Манев

лично и персонално


te adnav
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Саб Јун 07, 2008 12:02 am


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Саб Јун 07, 2008 1:25 am

Ajde, prifati me, uste ne sme
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Саб Јун 07, 2008 1:59 am

сега

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Имате ли некаков профил?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: