HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Имате ли некаков профил?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Чет Jул 24, 2008 9:44 pm

AleksandarSRB напиша:
Јас ги имам неколку:

http://aleksandarthemacedonian.hi5.com

http://www.myspace.com/aleksandarthemacedonian

https://www.facebook.com/home.php#/profile.php?id=789213415

И jaс имам профил на facebook.
Те ставив во friends
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Пет Jул 25, 2008 12:10 am

AleksandarSRB напиша:
Јас ги имам неколку:

http://aleksandarthemacedonian.hi5.com

http://www.myspace.com/aleksandarthemacedonian

https://www.facebook.com/home.php#/profile.php?id=789213415

i jas ti prativ request na facebook i hi5....pozdravceeee....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AleksandarSRB
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 8
Age : 33
Локација : Нови Сад, Србија
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Пет Jул 25, 2008 9:54 am

Е, да, заборавив, ако некој има профил на ВКОНТАКТЕ, еве го и овој мој таму:

http://vkontakte.ru/id14014814
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Пет Jул 25, 2008 2:22 pm

Tvojata senka напиша:
aleksandra напиша:
zorana напиша:
епа де4ки ја имав али го избришав и сеа немам баш штета

...направи нов.....
Каде?

имав hi5 ама ми се здосади и го избришав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 32
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Саб Aвг 16, 2008 2:46 am

eve i od mene


www.betica21.hi5.com
www.myspace.com/beti4ka

koj ima profili moze da me add-ne,jas veke add-nav nekolku od vas
:D
pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Пет Aвг 29, 2008 10:01 pm

eee sum zaboravila da napisam....imam jas profil na facebook pa koj saka neka me adne
https://www.facebook.com/profile.php?id=1015040263

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Пет Aвг 29, 2008 10:06 pm

Eli напиша:
eee sum zaboravila da napisam....imam jas profil na facebook pa koj saka neka me adne
https://www.facebook.com/profile.php?id=1015040263
...ти пратив request...поззз...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Пет Aвг 29, 2008 10:29 pm

aleksandra напиша:
Eli напиша:
eee sum zaboravila da napisam....imam jas profil na facebook pa koj saka neka me adne
https://www.facebook.com/profile.php?id=1015040263
...ти пратив request...поззз...

te prifativ

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Пет Aвг 29, 2008 10:33 pm

Eli напиша:
aleksandra напиша:
Eli напиша:
eee sum zaboravila da napisam....imam jas profil na facebook pa koj saka neka me adne
https://www.facebook.com/profile.php?id=1015040263
...ти пратив request...поззз...

te prifativ

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maja j
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 35
Репутација :
7 / 1007 / 100

Registration date : 2008-08-26

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Пон Сеп 15, 2008 5:13 am

i jas imam profil na hi5 poz

http://www.toshesk.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=130657416
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Саб Сеп 20, 2008 9:02 pm

си го вратив профилот на хи5
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJolie (L) TOSE
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 4
Age : 28
Локација : Skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   Чет Окт 30, 2008 3:02 am

imam hi5 http://maci-jolie.hi5.com povelete ;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.maci-joliehi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Имате ли некаков профил?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Имате ли некаков профил?
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: