HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Поздрави, желби и честитки со песната...

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Поздрави, желби и честитки со песната...   Саб Мај 17, 2008 1:05 am

дечки денес е МОНИ ден


ај со среќа и уште сто години да живееш

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Саб Мај 17, 2008 5:14 am

Falaaaa Kris

Aj site pocastete se

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Саб Мај 17, 2008 7:12 am

Moni напиша:
Falaaaa Kris

Aj site pocastete se


Moni,
Mmm, kolku e vkusna tortata
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Саб Мај 17, 2008 10:30 am

Среќен роденден МОНИ!!!!!!!!! Фала за тортата, многу е вкуснааааа!!!

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Саб Мај 17, 2008 7:05 pm

MONI SREKEN RODENDEN ,TI POSAKUVAM SE NAJUBAVO!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Саб Мај 17, 2008 8:59 pm

Moni sreken rodenden mn zdravje sreka ljubov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Нед Мај 18, 2008 2:08 am

Moni SREKJEN RODENDEN. Se najubavo vo zivotov i se so sakas da ti se ispolniii. BTW tortata bese mnogu vkusnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Нед Мај 18, 2008 3:06 am

Fala decki...mnogu fala na site...I JAS VE SAKAM


Milo mi e sto vi se dopadna tortata, jas ja pravev
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Нед Мај 18, 2008 11:59 am

хехехе

леле мони имаш најубав аватар

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Нед Мај 18, 2008 8:59 pm

Ej fala

Ete toa e vistinskiot Tose:)


btw morv da ja secam za da ja stavam...ama najvaznoto e gleda
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Нед Мај 18, 2008 10:54 pm

супер ти е

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Пон Мај 19, 2008 12:15 am

Bravo za Moni, stvarno mi se sviga avatarot. Tose forever
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Среќен роденден Ангела   Сре Мај 28, 2008 1:57 am

епа дечки денес роденден слави нашата Ангела и ред е сите да и честитаме, во моментов најверојатно се забавува со своите за роденденот
голема да растеш хехе

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Мај 28, 2008 1:59 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Мај 28, 2008 2:54 am

Sretan rodjendan i od mene....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Мај 28, 2008 8:34 am

Angela
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Мај 28, 2008 11:34 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Мај 28, 2008 11:00 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Мај 28, 2008 11:09 pm

голема да ни растеш Ангела

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Мај 28, 2008 11:26 pm

Fala vi srcki najmnogu...fala....ajdete ve 4ekam na torta ok ama site.

fala najmnoguuuu....ve sakam najmnoguuu
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Мај 28, 2008 11:27 pm

Ja sam ZA tortu uvijek!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Мај 28, 2008 11:28 pm

epa ajde odma da znajs kakva uba ima..mmmmmmm...ajde
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Мај 28, 2008 11:30 pm

Aaaaa...Sto si tako dalekoooo?
A kakva ti je torta? Mljac! Mljac!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Мај 28, 2008 11:33 pm

e stvarno steta sto sum daleku ama ako ides navaka pisi pa pak ke napravime ne e problem za site 4lenovi na forumov...
Ina4e KINDER se vika tortata...imas probano???
mmmmm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Мај 28, 2008 11:34 pm

Angela, uste ednas
I jas donesov torta, ke ja vidite na prethodnata strana
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Поздрави, желби и честитки со песната...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 13Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Околу форумот-
Отиди до: