HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Поздрави, желби и честитки со песната...

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
АвторПорака
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Вто Jул 29, 2008 10:56 pm

ROYAL !!!

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 33
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Вто Jул 29, 2008 11:10 pm

Epa nema go rozdenikot da si vidi cestitkite

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Вто Jул 29, 2008 11:11 pm

ROYAL вечерва .... ....ај ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Jул 30, 2008 2:56 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Jул 30, 2008 6:05 pm

batbayan напиша:
Epa nema go rozdenikot da si vidi cestitkite

ke gi vidi koga ke se vrati

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Чет Jул 31, 2008 1:01 pm

фала ви на сите на искрените честитки, стварно ве сакам сите


роденденот оваа година ми беше највоздбулив ај ке ви раскажам


прво во кампот чекавме 12 часот за да почнеме да го славиме, одтаму отидовме во La Pidarius но кога видовме дека нема никој влеговме во соседната дискотека Planet, само што влеговме, човек од La Pidarius дојде и со секира ги искина сите можни кабли за струја така да за џабе влеговме имаше пукање и свашта меѓу дискотеките и така малку ни се уништи ноќта, но затоа следниот дента на 29 се качивме на една журка на брод и преубаво си го поминав роденденот никогаш нема да го заборавам!

фала ви уште еднаш за честитките и среќен роденден на сите што славеа додека не бев тука!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Чет Jул 31, 2008 1:18 pm

SO SEKIRA GI SKINA???! A ZASTO!?!?

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Чет Jул 31, 2008 2:55 pm

WOW...па ти стварно си имал авантуристички роденден.... ...мило ми е што си поминал убаво....па ајде добро ни дојде....со песната...."Домаќине добри гости ти дојдоја.... "....или обратно ќе треба да ја пееме.... ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Чет Jул 31, 2008 5:07 pm

хахахаха


епа струјата ја искина газдата на другата дискотека од љубомора дека сите влегоа кај што имаше српска музика во оваа кај што бев

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Вто Aвг 26, 2008 11:03 am

Ги поздравувам сите јадни души што имаат испити во септемвриска сесија!!!
...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 32
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Вто Aвг 26, 2008 2:22 pm

Tvojata senka напиша:
Ги поздравувам сите јадни души што имаат испити во септемвриска сесија!!!
...

фалаa и ти имаш? (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Вто Aвг 26, 2008 2:25 pm

ElizaBeta напиша:
Tvojata senka напиша:
Ги поздравувам сите јадни души што имаат испити во септемвриска сесија!!!
...

фалаa и ти имаш? (:
Има има...дал Господ и кај мене...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Вто Aвг 26, 2008 3:33 pm

Tvojata senka напиша:
ElizaBeta напиша:
Tvojata senka напиша:
Ги поздравувам сите јадни души што имаат испити во септемвриска сесија!!!
...

фалаa и ти имаш? (:
Има има...дал Господ и кај мене...

FALA SVAKE I JA SE PRIDRUZUVAM KON CESTITKATA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AlmostAnAngel
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 49
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-08-23

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Вто Aвг 26, 2008 4:19 pm

Jas bi sakal da gi pozdravam site sto imaat priemni ispiti za na fakultet :(
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Aвг 27, 2008 1:32 am

AlmostAnAngel напиша:
Jas bi sakal da gi pozdravam site sto imaat priemni ispiti za na fakultet :(

OFFFFFFFFFFFF
VAS POVEKE VE ZALAM NIE BAREM ZNAEME KAKO E VEKE A VIE...AJ POZDRAV NAJGOLEM I DO VAS
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 32
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Aвг 27, 2008 2:38 pm

pozz do site sto ucat (kako jas vo monentov) za bilo sto..barem ne sme sami..ke se tesime..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Aвг 27, 2008 2:47 pm

позззз и од мене.... ...ме мрзиииии да учамммммм....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 33
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Aвг 27, 2008 3:22 pm

Jaс почвам да учам на 1 oктомври. Уште 1 месец одмор имам Поздрав на сите

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Aвг 27, 2008 3:34 pm

ah blaze tebe.....jas deneska pocnuvam da se boram so matematikava

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Aвг 27, 2008 4:32 pm

Eli напиша:
ah blaze tebe.....jas deneska pocnuvam da se boram so matematikava


EPA SO SREKA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Сре Aвг 27, 2008 5:40 pm

marice напиша:
Eli напиша:
ah blaze tebe.....jas deneska pocnuvam da se boram so matematikava


EPA SO SREKA

fala

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 32
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Нед Aвг 31, 2008 10:11 pm

јас сакам да им посакам успешна училишна година на сите што уште учат основно/средно

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Нед Aвг 31, 2008 10:21 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Пон Сеп 01, 2008 1:53 am

NAJGOLEM POZDRAV DO SENKA
SREKEN RODENDENNNNNNNNNNNNN


_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   Пон Сеп 01, 2008 2:11 am

Фала!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Поздрави, желби и честитки со песната...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Поздрави, желби и честитки со песната...
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 13Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Околу форумот-
Отиди до: