HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 бевте ли на Sugababes???

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: бевте ли на Sugababes???   Нед Мај 18, 2008 4:45 pm

јас бев и можам да кажам дека ваква забава оддамна немало во македонија, девојките беа преубави ги испеаа сите хитови и не се штедеа јас такви женски гласови во живо оддамна не сум слушнал БРАВО


а за гужвата нема потреба од коментар кога ке фатиш од улица македонија ПРЕПОЛНО улиците блокирани, гтц преполн на плоштадот немаше воздух, а каменимост блескаше од лугето со мобилните, балконите од зградите полни со луге , кејот беше полн со луге си поминав НАЈПРЕКРАСНО плавата кога мафна накај нас мислев ке полудам


На вчерашниот настап во Скопје


ако сакате да погледнете мал дел од нинвиот настап и на здравко симнете овде


за видеото е потребен FLV player

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: бевте ли на Sugababes???   Нед Мај 18, 2008 9:42 pm

Ne ste svesni kolku mi e krivo sto ne bev...samo toa ke go kazam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: бевте ли на Sugababes???   Нед Мај 18, 2008 10:57 pm

а чекај ти заради роденденот не беше?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: бевте ли на Sugababes???   Пон Мај 19, 2008 12:23 am

Epten mi e krivo so ne bev vo moznost da dojdam vo skopje na ovoj koncert,milo mi e sto ubavo site pominale. bravo za sugababes i za makedonija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: бевте ли на Sugababes???   Пон Мај 19, 2008 5:10 pm

Round round baby, round round, spend the night on me
I don't need no man, got my kicks for free
I realise the vibe gonna be down low
I don't need nobody got my honeys when i go


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: бевте ли на Sugababes???   Пон Мај 19, 2008 7:52 pm

хехехехе, Крис денес ми е нешто многу распеан
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: бевте ли на Sugababes???   Пон Мај 19, 2008 9:43 pm

ROYAL напиша:
а чекај ти заради роденденот не беше?


Pa do nekade za toa, ama i onaka nemase so kogo da odam:(
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: бевте ли на Sugababes???   Чет Мај 22, 2008 1:10 pm

bev ama najiskreno ne mi se svigase kako peat mi grakaa mnogu :D
znaat atmosvera da napravat ama mislam deka toa e blagodarenie na pesnite:D
round,round...:D:D:D::D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: бевте ли на Sugababes???   Саб Јун 21, 2008 4:57 am

Криво ми е шо не бев ама не заради Sugarbabes, не ги слушам нив, него заради Чолиќ, просто го обожавам;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: бевте ли на Sugababes???   Саб Јун 21, 2008 7:31 pm

преубаво беше, јас отидов заради шугабејбс, ама и на здравко супер атмосфера имаше

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 31
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: бевте ли на Sugababes???   Вто Aвг 19, 2008 3:39 am

jas bev..super bese..treba malku pocesto da se organiziraat takvi nastani..ministerstvoto za kultura treba malku poveke da se zalaga
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: бевте ли на Sugababes???   Вто Aвг 26, 2008 11:25 am

ElizaBeta напиша:
jas bev..super bese..treba malku pocesto da se organiziraat takvi nastani..ministerstvoto za kultura treba malku poveke da se zalaga


Требаат пари...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 31
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: бевте ли на Sugababes???   Вто Aвг 26, 2008 2:20 pm

Tvojata senka напиша:
ElizaBeta напиша:
jas bev..super bese..treba malku pocesto da se organiziraat takvi nastani..ministerstvoto za kultura treba malku poveke da se zalaga


Требаат пари...

нормално дека требаат пари,не мора да биде премногу често...на пример кај нас секој што доаѓа конкретно летно време се плаќа над 100денари..во Албанија летово кај што бев беа Sunrise avenue.се плаќаше влез 100ден...смешна цена за таков бенд..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: бевте ли на Sugababes???   Вто Aвг 26, 2008 5:59 pm

...јас бев и си поминав супер....и на здравко и на Sugarbabes....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: бевте ли на Sugababes???   

Вратете се на почетокот Go down
 
бевте ли на Sugababes???
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Музика-
Отиди до: