HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Приватни Пораки

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Приватни Пораки   Пон Мај 26, 2008 5:54 pm

КОНЕЧНО најдовме што е проблемот

за некои 2-3 минути се ке биде во ред

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Приватни Пораки   Пон Мај 26, 2008 5:55 pm

ROYAL напиша:
КОНЕЧНО најдовме што е проблемот

за некои 2-3 минути се ке биде во ред

Jupiiiiii
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Приватни Пораки   Пон Мај 26, 2008 5:56 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Приватни Пораки   Пон Мај 26, 2008 6:01 pm

готово

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Приватни Пораки   Пон Мај 26, 2008 6:05 pm

Eve go izleze sega privatni poraki.Imav poraka od 20 maj ,koga se registrirav.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Приватни Пораки   Пон Мај 26, 2008 6:39 pm

ROYAL напиша:
КОНЕЧНО најдовме што е проблемот

за некои 2-3 минути се ке биде во ред

Super! Meni sada cak i pise kada imam novu poruku. Hvala!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Приватни Пораки   Пон Мај 26, 2008 7:08 pm

епа тоа било проблемот, вие што викавте дека никогаш не сте го виделе сте имале нова порака, а јас сум заборавил да ставам копче за НОВА ПОРАКА така да кога ви стигала нова порака се мења копчето и требало да дојде тоа ама бидејки немаше стоеше празно местобраво за сите што реагиравте фала ви

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Приватни Пораки   Пон Мај 26, 2008 8:08 pm

Hvala tebi sto si bio tako azuran.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Приватни Пораки   Пон Мај 26, 2008 9:29 pm

за тоа сум тука

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Приватни Пораки   Вто Мај 27, 2008 12:32 am

Imav 5 poraki
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Приватни Пораки   Вто Мај 27, 2008 1:27 am

леле леле леле, сигурно и онаа кога правевме проба

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Приватни Пораки   Вто Мај 27, 2008 9:48 pm

Se e vo red, bravo Royal.
Sega znam koga imam nova privatna poraka, prozorceto Privatni Poraki se gubi, izleguva novo i pisuva Nova Poraka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Приватни Пораки   

Вратете се на почетокот Go down
 
Приватни Пораки
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Околу форумот-
Отиди до: