HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Анимирани слики од тоше

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Пет Јун 27, 2008 12:35 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Пет Јун 27, 2008 12:37 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Пет Јун 27, 2008 12:39 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Пет Јун 27, 2008 12:44 am
...izvinete ako nekoja animacija se povtoruva gledam da ne povtoram ali mozno i da stavam po greska nesakajki....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Пет Јун 27, 2008 3:18 am...срце....колку е сладок....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Jул 02, 2008 1:23 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img79/9232/35nb0.gif
https://redcdn.net/ihimizer/img384/3910/34ss1.gif
https://redcdn.net/ihimizer/img385/6716/33le1.gif

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Jул 02, 2008 1:47 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img127/9905/24mq0.gif

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Jул 02, 2008 1:49 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img57/206/25oi7.gif
https://redcdn.net/ihimizer/img71/5467/64383750ji3.gif
https://redcdn.net/ihimizer/img295/2269/27en4.gif

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."


Последната промена е направена од Ane на Сре Jул 02, 2008 2:11 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Jул 02, 2008 2:01 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img50/1183/26dj8.gif
https://redcdn.net/ihimizer/img262/9707/30vs7.gif
https://redcdn.net/ihimizer/img516/9434/11yb1.gif

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Чет Jул 03, 2008 11:08 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Нед Jул 06, 2008 11:36 am

https://redcdn.net/ihimizer/img212/7848/ostalasiuvijekistaio2.gif
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Нед Jул 06, 2008 11:37 am

https://redcdn.net/ihimizer/img369/5974/nasmevkanj5.gif
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Нед Jул 06, 2008 11:46 am

http://i31.tinypic.com/35iy4r7.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Пон Jул 07, 2008 10:30 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img154/4387/vsttz7.gif
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Вто Jул 08, 2008 2:41 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img136/7956/uk5xs6.gif
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Вто Jул 08, 2008 5:05 pm

rozeta193 напиша:
http://i31.tinypic.com/35iy4r7.jpg


леле како игра тука

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Вто Jул 08, 2008 6:09 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Нед Jул 13, 2008 11:31 pm

mnogu se ubavi

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Пон Jул 14, 2008 4:41 am

Дали некој може да ми каже како да ставам некоја од овие слики како аватар?!? пробав со неколку не бива...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Пон Jул 14, 2008 7:52 am

И jas пробах и не става. Во други саjтове се марда аватара, но тук не сака да се движи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Пон Jул 14, 2008 1:06 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img503/108/animacija2im2.gif
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Нед Jул 27, 2008 9:40 pm

http://www.imagesforme.com/show.php/110380_53323090vf5.gif
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Сеп 24, 2008 3:25 am


Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Чет Сеп 25, 2008 2:27 am

fala de4ki
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Чет Сеп 25, 2008 9:16 pm

http://www4.slikomat.com/08/0923/hr-Animat.gif
http://a429.ac-images.myspacecdn.com/images01/86/l_d33c01cc8194d813133d3168a591aa6c.gif

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   

Вратете се на почетокот Go down
 
Анимирани слики од тоше
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Фотографии-
Отиди до: