HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 РАЗГОВОРИ - Се и сешто

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Чет Jул 24, 2008 1:19 am

Eeeeh...
Ja cu tamo ako Bog da u oktobru...Mozda. Nadam se....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Чет Jул 24, 2008 1:21 am

LudaMala напиша:
Eeeeh...
Ja cu tamo ako Bog da u oktobru...Mozda. Nadam se....

Ajde i jas se nadevam...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Чет Jул 24, 2008 1:24 am

E bas ti hvala!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Чет Jул 24, 2008 11:39 am

ja cu na odmor u Krusevo i jako mi je drago
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Саб Jул 26, 2008 10:28 pm

sesy напиша:
ja cu na odmor u Krusevo i jako mi je drago
Koga?

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Саб Jул 26, 2008 11:07 pm

Tvojata senka напиша:
Епа еве..ај каде ќе одите на одмор?

Не одам на одмор никаде. Не сум уморна и нема што да се одмарам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Саб Jул 26, 2008 11:33 pm

cherry напиша:
Tvojata senka напиша:
Епа еве..ај каде ќе одите на одмор?

Не одам на одмор никаде. Не сум уморна и нема што да се одмарам
блазе тебе...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BiG_kIsS
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 24
Age : 28
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Aвг 15, 2008 8:40 pm

Морам да кажам дека ми се свиѓа новиов дизајн... Може има тема ама незнам па тука пишав :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 31
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Вто Aвг 19, 2008 4:27 am

јас сакам да кажам дека сега е 3:25 и нема никој освен мене,па затоа ќе си легнам..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Сре Aвг 20, 2008 3:01 am

ElizaBeta напиша:
јас сакам да кажам дека сега е 3:25 и нема никој освен мене,па затоа ќе си легнам..

Добра ноќ и слатки сништа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 31
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Сре Aвг 20, 2008 3:06 am

а тоа беше синоќа..ама и сега е доцна..:D
пак одам да спијам..
добра ноќ и тебе cherry
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Сре Aвг 20, 2008 3:09 am

ElizaBeta напиша:
а тоа беше синоќа..ама и сега е доцна..:D
пак одам да спијам..
добра ноќ и тебе cherry

Благодарам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Aвг 29, 2008 5:03 am

добра ноќ на сите што се сеуште будни сега на форумов во оваа доцна доба 4 о клок... ...убаво да сонувате ја идам да ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 05, 2008 7:23 pm

imam pitanje jel mi moze neko reci gdje je luda mala????koja je tu bila moderator
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 05, 2008 8:50 pm

моментално не е многу на нет....ќе се појави за некое време... многу ми фали....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 05, 2008 9:13 pm

дечкииии каде вечер?...јас ќе се собирам со од факултет друштво идеме у кафана па у Хард рок....

....се надевем ќе имате сите убава вечер....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 05, 2008 9:22 pm

Jas slushnam http://www.rkrusevo.mkd.net/

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 05, 2008 9:23 pm

сега ќе дојдам и јас само да удрам еден туш....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 05, 2008 9:24 pm

Ја учаааааааааааааааааааам

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 05, 2008 9:36 pm

ooh.... ....treba i jas da pocnam kaj i da e... /....pozdravce senkicko ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 05, 2008 10:13 pm

aleksandra напиша:
ooh.... ....treba i jas da pocnam kaj i da e... /....pozdravce senkicko ....
Благодарам.

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 05, 2008 10:24 pm

да не бидам таму надвор од темата......Ројал.... ...што е толку смешно ако барам да пишуваат на кирилица?

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 31
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Саб Сеп 06, 2008 4:12 am

Tvojata senka напиша:
да не бидам таму надвор од темата......Ројал.... ...што е толку смешно ако барам да пишуваат на кирилица?

паметно ти е тоа...зошто да пишуваме латиница,кога си имаме кирилица?!
поздрав Твојата сенка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Саб Сеп 06, 2008 4:16 pm

ElizaBeta напиша:
Tvojata senka напиша:
да не бидам таму надвор од темата......Ројал.... ...што е толку смешно ако барам да пишуваат на кирилица?

паметно ти е тоа...зошто да пишуваме латиница,кога си имаме кирилица?!
поздрав Твојата сенка
Поздрав !

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 12, 2008 7:56 pm

neka mi netko ludu malu pozdravi od mene kad se cuje s njom
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   

Вратете се на почетокот Go down
 
РАЗГОВОРИ - Се и сешто
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: