HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 РАЗГОВОРИ - Се и сешто

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Сре Сеп 17, 2008 4:42 pm

Ма какви...Са оваквом рајом око мене, мени је суперишка!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Сре Сеп 17, 2008 4:46 pm

LudaMala напиша:
Ма какви...Са оваквом рајом око мене, мени је суперишка!
Драго ми е!!!!
Така треба!
А ..хмм...а кога навака ти а???????????????????
Кога ќе ни доеш на гости?

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Сре Сеп 17, 2008 4:48 pm

Ма немам појма...Размишљала сам са пријатељицом некада у октобру, али...Ништа још није сигурно. Ни да ћу моћи, ни да нећу. А моји ће да падну у несвјест када им кажем да планирам ићи.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 32
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Сре Сеп 17, 2008 5:13 pm

фалаааааа на поддршка!Стискам палци за сите што полагаат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Сре Сеп 17, 2008 6:04 pm

....досаааааадноооооооооооо!!!!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Сре Сеп 17, 2008 8:19 pm

е оти така?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Сре Сеп 17, 2008 8:59 pm

колку мислат да одат на концерт?

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Сре Сеп 17, 2008 10:11 pm

Што није Македонија ближе? Рецимооооо негдје поред Сарајева...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanjuska
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 34
Age : 43
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-08-25

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Чет Сеп 18, 2008 12:09 pm

SITE NA 5 OKTOMVRI NA koncert
Toa najgolemata zelba na Tose poln stadion
Mora da izdrzime
zaradi nego
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Чет Сеп 18, 2008 3:25 pm

Tanjuska напиша:
SITE NA 5 OKTOMVRI NA koncert
Toa najgolemata zelba na Tose poln stadion
Mora da izdrzime
zaradi nego

taka eeeeeeeeeeeeeeee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Чет Сеп 18, 2008 4:31 pm

marice напиша:
Tanjuska напиша:
SITE NA 5 OKTOMVRI NA koncert
Toa najgolemata zelba na Tose poln stadion
Mora da izdrzime
zaradi nego

taka eeeeeeeeeeeeeeee
Леле луѓе...при секое спомнување на тој концерт ме лазат ненормално морници....лелееееееееее.лелееееееееееее...
Господ нека ни е напомош тој ден....ааааааааааааааааааааааааа

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Чет Сеп 18, 2008 4:41 pm

ух...леле...да...господ нека ни е на помош...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 33
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Чет Сеп 18, 2008 9:47 pm

Днес е многу срекен ден за сите фанови на Тоше от Бугария. Пишувавме на многу списаниja да му посветуват цел броj за 16.10 или да публикуват негов постер. Повекето ни отговориа дека немат достатачно материал и немат права за да публикуват. Ние им дадовме адресот на фондациjата - да се сврзуват со неja и ако немат материал таа ке им даде. Само 1 списание реагира, публикуваа негов постер. Ова е првиот ми постер на Тоше и даже не смеjам да го сложам на стената - да не се извалка. Ке си го чувам като нешто многу скапоценно. Во BG не можем да си купим нито албум на Тоше, нито постери, нито нешто друго поврзано со него. Ке продолжуваме да пишуваме писма, с надежда дека ке му посветат нешто за 16. и дека англискиот албум ке го издадат и краj нас за да можем и ние наjнакраja да си купим нешто от Тоше от собствената си држава.Дано да успееме

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Чет Сеп 18, 2008 9:56 pm

баш ми е мило....СУПЕРРРРР.... за сите вас... дај боже да успеете во се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Чет Сеп 18, 2008 10:25 pm

Еј стварно ...дај Боже да успеете во се што сте наумиле!!!!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 19, 2008 2:32 pm

се надевам дека ќе успеете
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 19, 2008 4:23 pm

Дајте бе кажете кој ќе иде на концерт?

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 19, 2008 4:40 pm

јас обавезно ќе идам....


...сакам маичка со ликот на Тошееее...дај кој знае нека ми каже кај може да направам....

...или да се организираме сите од форумов за маички да си имаме...... ...или треба прво дозвола од фондацијата...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 19, 2008 5:25 pm

aleksandra напиша:
јас обавезно ќе идам....


...сакам маичка со ликот на Тошееее...дај кој знае нека ми каже кај може да направам....

...или да се организираме сите од форумов за маички да си имаме...... ...или треба прво дозвола од фондацијата...
Дозвола нема шанси...ние работевме на тој случај ама ништо...
а башка не верувам дека некој ќе ти се нафати да печати маичка со Тоше.

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 19, 2008 5:31 pm

и јас обавезно идам не би го пропуштила тоа за ништо на светов иначе маички со Тоше можеш да најдеш ама се тоа е нелегално
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 19, 2008 5:59 pm

знам дека има ...јас видов во Битола во една продавница...беше 500ден обична маичка со неговиот лик...леле колку сакав да ја имам...ама несакав да им ги полнам џебовите на тие луѓе срам да им е...500 ден еј...
..и затоа сакав негде сама да си да направам...или нешто вака да се организираме...ама ништо...шмрк шмрк....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 19, 2008 7:12 pm

Единствените маички што се легално во продажба се само тие на Гумење што се продаваат и се 500 денари!
тоа се овие


https://2img.net/h/i244.photobucket.com/albums/gg39/Kimika_05/Tose%20Proeski/MajicaTose-rdeca-S.jpghttps://2img.net/h/i244.photobucket.com/albums/gg39/Kimika_05/Tose%20Proeski/MajicaTose-bela-S.jpg

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 19, 2008 7:13 pm

lele krivo mi e sto ne si kupivme....ama ovie maicki ne vredat ni za 200 den

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 19, 2008 7:14 pm

Eli напиша:
lele krivo mi e sto ne si kupivme....ama ovie maicki ne vredat ni za 200 den
...абе...вредат пошо ликот на Тоше е на нив...и пошо се легални за разлика од се друго и парите одат у фондација...ама коа нема боја и број...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 19, 2008 7:20 pm

Tvojata senka напиша:
Eli напиша:
lele krivo mi e sto ne si kupivme....ama ovie maicki ne vredat ni za 200 den
...абе...вредат пошо ликот на Тоше е на нив...и пошо се легални за разлика од се друго и парите одат у фондација...ама коа нема боја и број...

lele na tie u boja ne se ni poznava deka e tose.....belite se poasalni...ama morale samo beli da napravat....i ogromni broevi

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   

Вратете се на почетокот Go down
 
РАЗГОВОРИ - Се и сешто
Вратете се на почетокот 
Страна 7 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: