HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 РАЗГОВОРИ - Се и сешто

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 19, 2008 8:01 pm

...не бе овие беа обични широки маици со ликот негов...и тоа лошо испечатено...само заради ликот 500 ден барем да идат за некакви цели ок, али ова иде у нивни џеб...

..баш е убава првата розевата...ЈА САКАМММММ.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 19, 2008 8:30 pm

Да и мени се роза допада. Али најважније је да је све легално. Вјероватно ће некада напарвити још верзија. Питање: Колико је то 500 динара? (Знам да сам за још нешто питала, али стално заборавим.)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 19, 2008 9:17 pm

кај нас се 10 евра отприлика 600 денари....така да скоро 10 евра....незнам кај вас колку е еврото...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 19, 2008 10:01 pm

Па код нас је еуро нешто мање од двије марке. То је значи неких 20 марака. Ма хајде де ако је легално...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Сеп 19, 2008 10:40 pm

тука некаде сме ....кај нас е 1е=2дм одприлика...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Саб Сеп 20, 2008 10:08 pm

...ни го нема Ројал бе ... шо е работава?!?!?

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Вто Сеп 23, 2008 2:32 am

проблеми проблеми... ...аххх овој нет а поминам лимит на живци ми иде спор е ко шпорет....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Чет Сеп 25, 2008 3:05 am

Имате поздрав од Ројал...не му е ок нешто нетот затоа го нема!!!!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 32
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Чет Сеп 25, 2008 4:25 pm

Поздрав и од нас до Ројал

Поздрав и до тебе


grouphug
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Чет Сеп 25, 2008 5:09 pm

ElizaBeta напиша:
Поздрав и од нас до Ројал

Поздрав и до тебе


grouphug
Благодарам.

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 33
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Саб Окт 04, 2008 12:29 pm

Денес напишав 400. си пост . Ке продолжувам все така активно да пишувам
Да ми е честит јубилејот

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Саб Окт 04, 2008 1:01 pm

честитки и од мене за јубилејот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Саб Окт 04, 2008 1:33 pm

да ти се множаттттт... ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Саб Окт 04, 2008 1:40 pm

batbayan напиша:
Денес напишав 400. си пост . Ке продолжувам все така активно да пишувам
Да ми е честит јубилејот
Хихихи. Хајде нека ти је са срећом!

_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tanja_07
Член
Член
avatar

Број на мислења : 80
Age : 31
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Саб Окт 04, 2008 5:33 pm

Bravo za batbayan

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 32
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Саб Окт 04, 2008 7:21 pm

честитки Batbayan...
јас сакам да ви се пофалам дека запишав четврта на факултет
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 33
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Саб Окт 04, 2008 7:33 pm

I jas ja pochnav chetvrta. Taa mi e posledna godina i ke treba da pravam diplomna rabota Ne mi se misli kakvo me cheka !

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Нед Окт 05, 2008 5:13 pm

тажна сум...премногу... .... Тошееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее.... ... Има ли бар еден ден за нас да откријам дека си жив.... .. те сакам.. -<-@
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Marika
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 2
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-09-26

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Нед Окт 05, 2008 6:12 pm

na site ni e isto.barem da ne se sluces toa se ke bese poinaku.
NZOSTO OTIDE .ZASPIVAM SAMO DA BIDAM SO TEBE MAKOR NA SON ............
EMOZAM OTEBE DA OZDRAVAM SETA LJUBOV NA TEBE JA PORISIV.................
DA MOZAM BAR DA SE RAZBUDAM VO SVET NA LJUBOVTA BEZ SARI DOLGOVI....
:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Чет Окт 09, 2008 3:13 pm

Ух...Сви смо тужни али се мора напријед. Ја када сам најтужнија слушам Мајка на Марика думаше. (Зато сам и поставила ту пјесму за звоно на мобителу.) И онда замишљам како је он причао о тој пјесми, и буде ми мало лакше. Мало...

_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Чет Окт 09, 2008 4:46 pm

Неке туге никад се непреболе!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Окт 10, 2008 1:08 am

Ех људи...Стварно, реално када погледам, ово је једна од оних туга које се не могу пребољети...Али се мора наставити живјети. Због њега и онога што је он представљао треба се осмијехнути што смо уопће имали прилику и сазнати ко је он. И уживати у малим стварима као што је и он уживао. Сјећате се снимка са Твити...Како је само сретан... Ех, ко би се знао тако радовати? Осим њега?

_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Пет Окт 10, 2008 1:22 am

...е мила моја Луда мала...лесно е да се каже...ама во суштина...се е толку тешко!!!
Претешко...ништо не е веќе исто(бар за мене)откога го нема него...
...изгубивме премногу!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Саб Окт 11, 2008 6:09 pm

Није никоме лако. И није се лако смијати, али се мора живјети. Никада ништа неће бити као прије, али требамо бити захвални што смо барем знали да на свијету постоји неко тако диван као он. Али због њега (јер сам ја дубоко убијеђена да осјећа када плачемо због њега) треба се осмијехнути и када ти није до тога. Ееех, сенкице, вољела бих да нам могу свима наћи начин да нам буде лакше. Али барем имамо једни друге.


_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   Саб Окт 11, 2008 6:11 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: РАЗГОВОРИ - Се и сешто   

Вратете се на почетокот Go down
 
РАЗГОВОРИ - Се и сешто
Вратете се на почетокот 
Страна 8 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: