Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет

Go down 
+15
tanja_07
danielajovanovik
bavarec
zorana
micsvet@yahoo.com
Tvojata senka
aleksandra
Moni
bibe_tose
Chris
iva
verica
rozeta193
LudaMala
cherry
19 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

MISLITE DEKA E FER
NE E FER
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_vote_lcap86%„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_vote_rcap
 86% [ 18 ]
DA NE
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_vote_lcap14%„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_vote_rcap
 14% [ 3 ]
Општо гласови : 21
 
Poll closed

АвторПорака
Sonja Atanaskoska
Нов Член
Нов Член
Sonja Atanaskoska


Број на мислења : 2
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-02

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeСре Jул 02, 2008 12:55 pm

Ц Ц Ц Ц ДОБРО БЕ ЛУЃЕ ВАКА ЛИ ЈА ДОКАЖУВАТЕ ПОЧИТТА КОН ТОШЕ. . . НЕ УСПЕАВМЕ ДА ГО ПОЧИТУВАМЕ ОНАКА КАКО ШТО ЗАСЛУЖУВАШЕ, А СЕГА НЕ МОЖЕМЕ НИ ДА ГИ ИСПОЧИТУВАМЕ НЕГОВИТЕ ДЕЛА КАКО ЕДИНСТВЕН СПОМЕН КОЈ НИ ГО ОСТАВИ ОД НЕГО... ТОА НЕ Е САМО СПОМЕН, ВПРОЧЕМ ТОА Е ЕДНО ГОЛЕМО БОГАТСТВО НЕПРОЦЕНЛИВО
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue18 / 10018 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeСре Jул 02, 2008 9:58 pm

Sonja Atanaskoska напиша:
Ц Ц Ц Ц ДОБРО БЕ ЛУЃЕ ВАКА ЛИ ЈА ДОКАЖУВАТЕ ПОЧИТТА КОН ТОШЕ. . . НЕ УСПЕАВМЕ ДА ГО ПОЧИТУВАМЕ ОНАКА КАКО ШТО ЗАСЛУЖУВАШЕ, А СЕГА НЕ МОЖЕМЕ НИ ДА ГИ ИСПОЧИТУВАМЕ НЕГОВИТЕ ДЕЛА КАКО ЕДИНСТВЕН СПОМЕН КОЈ НИ ГО ОСТАВИ ОД НЕГО... ТОА НЕ Е САМО СПОМЕН, ВПРОЧЕМ ТОА Е ЕДНО ГОЛЕМО БОГАТСТВО НЕПРОЦЕНЛИВО


... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 63820 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 63820 ...koj luge ...nie?.... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 63820 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 63820.... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 9334
Вратете се на почетокот Go down
zorana
Член
Член
zorana


Број на мислења : 780
Age : 31
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-24

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeЧет Jул 03, 2008 1:49 am

how could i e tretata pesna...ina4e fer ili ne fer nie sea nemozeme nishto da smenime fakt e deka veke site imaat dojdeno do tie pesni a nas ni ostanuva samo da se nervirame i da vikame ne e fer a taka nema nishto da postigneme
Вратете се на почетокот Go down
zorana
Член
Член
zorana


Број на мислења : 780
Age : 31
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-24

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeЧет Jул 03, 2008 2:01 am

ina4e za ova so albumov mislam deka znam kako bidnala celata rabota so probivanjevo
eden den mi pishuva edna drugarka mi vika znam deka go sakash mn tose dali sakash da ti pratam pesni od angliskiot album i ja odma ja prashav od kaj i se i ona mi re4e deka BOJAN 13 i gi dal na nekoja nejzina drugarka ona na nejze ona na drug drug na tret i se rashirile sea neznam kolku e toa vistina ali taka mi re4e devoj4eto
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue18 / 10018 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeЧет Jул 03, 2008 2:36 am

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 90386 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 90386 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 90386 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 90386 ...страшно е ова што го прават, а „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 863550 нека иде у п.м. слободно ако е вистина тоа„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 90386 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 90386 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 90386 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 90386
Вратете се на почетокот Go down
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
LudaMala


Број на мислења : 1483
Age : 42
Локација : Олимпијски град
опис: : „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Bosnia-herzegovina505
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-21

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeЧет Jул 03, 2008 1:14 pm

zorana напиша:
how could i e tretata pesna...ina4e fer ili ne fer nie sea nemozeme nishto da smenime fakt e deka veke site imaat dojdeno do tie pesni a nas ni ostanuva samo da se nervirame i da vikame ne e fer a taka nema nishto da postigneme

Eh vidis, ja to ne gledam tako. Ja sebe vidim kao moralnog pobjednika! Eto mogla sam poslusati pjesme ali nisam. Mogla sam snimiti pjesme ali nisam. Zasto kad ih vecina ljudi vec slusa? Zato sto je to moj nacin da pokazem koliko postujem Tosu. Zudim za tim pjesmama ali mi je divljenje i postovanje koje osjecam prema Tosi na prvom mjestu. I ne zelim ga izdati zbog par pjesama koje cu ako Bog da moci na legalan nacin kupiti i ciste savjesti uzivati u njima. I jos kada znam koliko je njemu smetala piraterija, jos sam vise ponosna na sebo sto nisam slusala nove pjesme, i sto imam i snage i volje da to uradim na jedini ispravan nacin. Legalno! I mirne duse. A svi znamo sta je Tose mislio o piratima, i to sto njega nema da nas na to podsjeti ne znaci da trebamo odustati od njegovog principa.

Evo sta sam nasla na jednom forumu. Poslusajte, i razmislite malo da li se isplati slusati pjesme nelegalno.

http://blog.com.mk/node/167194

Тоше одговара на интересно прашање околу пиратеријата! Ќе симнуваме нелегална музика и ќе купуваме пиратски CD После ова?
Вратете се на почетокот Go down
Tvojata senka
Модератор
Модератор
Tvojata senka


Број на мислења : 1001
Age : 36
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue9 / 1009 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-15

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeЧет Jул 03, 2008 2:30 pm

zorana напиша:
how could i e tretata pesna...ina4e fer ili ne fer nie sea nemozeme nishto da smenime fakt e deka veke site imaat dojdeno do tie pesni a nas ni ostanuva samo da se nervirame i da vikame ne e fer a taka nema nishto da postigneme
How could I... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 63820 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 63820 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 63820 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 63820 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 63820 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 63820 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 63820 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 63820
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue18 / 10018 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeЧет Jул 03, 2008 3:33 pm

LudaMala напиша:
zorana напиша:
how could i e tretata pesna...ina4e fer ili ne fer nie sea nemozeme nishto da smenime fakt e deka veke site imaat dojdeno do tie pesni a nas ni ostanuva samo da se nervirame i da vikame ne e fer a taka nema nishto da postigneme

Eh vidis, ja to ne gledam tako. Ja sebe vidim kao moralnog pobjednika! Eto mogla sam poslusati pjesme ali nisam. Mogla sam snimiti pjesme ali nisam. Zasto kad ih vecina ljudi vec slusa? Zato sto je to moj nacin da pokazem koliko postujem Tosu. Zudim za tim pjesmama ali mi je divljenje i postovanje koje osjecam prema Tosi na prvom mjestu. I ne zelim ga izdati zbog par pjesama koje cu ako Bog da moci na legalan nacin kupiti i ciste savjesti uzivati u njima. I jos kada znam koliko je njemu smetala piraterija, jos sam vise ponosna na sebo sto nisam slusala nove pjesme, i sto imam i snage i volje da to uradim na jedini ispravan nacin. Legalno! I mirne duse. A svi znamo sta je Tose mislio o piratima, i to sto njega nema da nas na to podsjeti ne znaci da trebamo odustati od njegovog principa.

Evo sta sam nasla na jednom forumu. Poslusajte, i razmislite malo da li se isplati slusati pjesme nelegalno.

http://blog.com.mk/node/167194

Тоше одговара на интересно прашање околу пиратеријата! Ќе симнуваме нелегална музика и ќе купуваме пиратски CD После ова?

така е Лудамала......сум го слушала ова на антена 5 и стварно не е фер за Тоше ова што го прават...али за среќа ете постојат луѓе -ние- кој сеуште го почитуваме нашето ангелче.....Баш е тажно ова што се случува, да постоеше повеќе свест меѓу луѓето ова немаше да се случи...али тоа е што да се прави, кој како сака така нека прави, нивен избор..... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 90386 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 90386 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 90386 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 90386 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 90386
Вратете се на почетокот Go down
zorana
Член
Член
zorana


Број на мислења : 780
Age : 31
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-24

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeЧет Jул 03, 2008 5:37 pm

sakav da kazam vie mozete da 4ekate da izleze angliskiot album na tose pa da gi slushnete pesnite ama fakt e deka poveketo luge i ne 4ekaat bash ...znaete sho mi se slu4i pred edna nedela u avtobus ,dodeka se vozev edno devoj4e na mob ja slushashe somewhere save from harm...so zna4i deka pesnite stvarno brzo se sitat 4im veke po mobilni gi imaat lugevo i deka malce se onie shto ke izdrzat do izdavanjeto na angliskiot album za koj ja li4no veke po4nav da se somnevam deka imaat namera nekogash da go izdadat
Вратете се на почетокот Go down
zorana
Член
Член
zorana


Број на мислења : 780
Age : 31
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-24

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeЧет Jул 03, 2008 5:46 pm

a za piraterijata ja iskreno ke vi kazam deka nikogash nemam kupeno piratsko cd od tose ....mozda imam drugi da...ama od tose site cd inja mi se orginalni ...site mi vikaat glupa si idi na pazar go ima istovo cd za 100 den ama ja sakam da gi imam od nego site orginali i veruj mi deka go po4ituvam tose poveke od kolku shto mozesh da zamislish ,zasho go sakam poveke i od sebe....samo sakav da kazam deka fanovite se zelni da go 4ujat angliskiot album na tose pa veke i ne biraat na4ini kako da dojdat do pesnite ...ti mozebi ke 4ekash ama poveke nema da 4ekaat i ako imaat sansa da dojdat do pesnite nema da ja propustat....jas gi imam slushnato pesnite megutoa gi nemam vo pc ke gi stavam koga ke isko4i albumot i koga ke go kupam
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue18 / 10018 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeЧет Jул 03, 2008 6:40 pm

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 744747
Вратете се на почетокот Go down
zorana
Член
Член
zorana


Број на мислења : 780
Age : 31
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-24

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeЧет Jул 03, 2008 8:13 pm

a ina4e za how could i ne sum sigurna nekoi vikaat deka e taa tretata pesna ama nekoi vikaat deka taa pesna ne e na tose i deka samo on ja prepeal ...ja ja slushnav pesnata ama neznam dali e na tose ili on ja prepeal „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 347350
Вратете се на почетокот Go down
batbayan
Модератор
Модератор
batbayan


Број на мислења : 1410
Age : 38
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue11 / 10011 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-11

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeЧет Jул 03, 2008 8:44 pm

how could e pesna na Mark Antony i Tose sam ja prepeja
Вратете се на почетокот Go down
cherry
Администратор
Администратор
cherry


Број на мислења : 1127
Age : 42
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-02

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeЧет Jул 03, 2008 11:59 pm

batbayan напиша:
how could e pesna na Mark Antony i Tose sam ja prepeja

Точно... How could I е песна од Marc Anthony
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue18 / 10018 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeПет Jул 04, 2008 12:12 am

cherry напиша:
batbayan напиша:
how could e pesna na Mark Antony i Tose sam ja prepeja

Точно... How could I е песна од Marc Anthony

ako e stvarno od Marc Anthony i ako e so dobar kvalitet moze da se postavi tuka, neli?.... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 63820 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 63820 ...bidejki na youtube e so taka los kvalitet.... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 901872
Вратете се на почетокот Go down
zorana
Член
Член
zorana


Број на мислења : 780
Age : 31
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-24

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeПет Jул 04, 2008 3:54 am

jas ja imam dobra e ama neznam kako da ja stavam tuka „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 347350
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue18 / 10018 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeПет Jул 04, 2008 4:06 am

zorana напиша:
jas ja imam dobra e ama neznam kako da ja stavam tuka „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 347350

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 867319 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 867319 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 867319 ....ја сакам..... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 901872 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 901872 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 901872
Вратете се на почетокот Go down
batbayan
Модератор
Модератор
batbayan


Број на мислења : 1410
Age : 38
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue11 / 10011 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-11

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeНед Jул 13, 2008 7:28 pm

Попаднах на уште една песна от англискиот албум - Without a trace. Имате ли някаква информациja за песната ? Некоj слушнал ли ja e ?
Вратете се на почетокот Go down
Tvojata senka
Модератор
Модератор
Tvojata senka


Број на мислења : 1001
Age : 36
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue9 / 1009 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-15

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeНед Jул 13, 2008 8:59 pm

batbayan напиша:
Попаднах на уште една песна от англискиот албум - Without a trace. Имате ли някаква информациja за песната ? Некоj слушнал ли ja e ?
Ајдееееееееееееееееее... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 776885 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 776885
Е не ми се верува .... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 90386 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 90386 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 90386
Па не се фер....аман кој ли ги пушта тие песни...
Вратете се на почетокот Go down
bavarec
Член
Член
bavarec


Број на мислења : 184
Age : 30
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-03

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeНед Jул 13, 2008 9:20 pm

Јас мислам дека треба нашето обвинителство (ако барем малце се грижат за Тоше) да покренат обвинение против (за почеток) непознат сторител, и да се отвори истрага за да се најде кој е тој што го злоупотребува името и делото на Тоше
Вратете се на почетокот Go down
http://bayernmkd.wordpress.com
cherry
Администратор
Администратор
cherry


Број на мислења : 1127
Age : 42
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-02

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeПон Jул 14, 2008 9:46 am

batbayan напиша:
Попаднах на уште една песна от англискиот албум - Without a trace. Имате ли някаква информациja за песната ? Некоj слушнал ли ja e ?

Некоj одамна ги помина сите граници... ама пак се прашувам коj би можел да пушта необjaвени песни на интернет?
Тоше, се надевам дека не го гледаш сево ова... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 90386
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
Tanja
Член
Член
Tanja


Број на мислења : 593
Age : 36
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-06

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeПет Jул 25, 2008 12:20 am

LudaMala напиша:
cherry напиша:
голем е и бројот на оние што го осудуваат ваквиот начин на нелегална промоција.
Izvor: Utrinski
I ja sam jedna od tih.

Se soglasuvam so vas i jas ne go podrzuvam ova ne e ferrrr spremaa nasiot ANGEL!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tose-mk.forumakers.com
ElizaBeta
Член
Член
ElizaBeta


Број на мислења : 342
Age : 37
Локација : Skopje
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-16

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitimeСре Aвг 20, 2008 2:14 am

luge koga ke izleze albumot??
znaci stvarno ima bezobrazni luge.iako site go ocekuvame albumot,ama toa ne nacin da se objavat pesnite..greota i sramota..za se sto napravil za Makedonija,vaka li treba da mu se vrati???
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 3 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Околу форумот-
Отиди до: