HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Петиција за Билборд со ликот на Тоше

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
АвторПорака
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:08 pm

чекајте самоо да се врати мајка ми од работа..да видиме дали зборувала со нив...

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:10 pm

auuuuuuuu............. ..... ......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:10 pm

Никогаш во животот не сум бил волку бесен, како можат да го направат ова? па општина ли се или што се, леле не ми се верува... но нема да се разочараме, сеа ги прашав што е тоа што ние треба да го направиме за да поставиме

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:11 pm

само така крис без разочарувања ОДИМЕ ДО КРАЈ..!!!!!!!!

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:12 pm

MORA ........
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:13 pm

а знаете дека ке треба да собираме средства ако ни наметнат сами да го поставиме?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:15 pm

се надеваме дека нема да дојде до тоа...ваљда не се дотолку безобразни...

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:16 pm

ај ке видам сега што ке одговорат, и сеуште не ми се верува што ми рекоа...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:17 pm

....zarem bi napravile takvo nesto.... .....na kraj kraeva pa i ke sobirame...sea toa e.....SE ZA TOSE......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:21 pm

ако бидат толку безобразни и ни го направат тоа, ке видиме дали се согласуваат сите членови да собираме, ама после на волкави букви ке напишеме ДЕКА ОД НАС Е па они нека си се срамат послем...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:23 pm

TAKA E.........
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:23 pm


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:27 pm

da stavam uste sliki tuka sega ili da pocekame.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:34 pm

ставај што ти е гајле, ние сме решени ова докрај да го тераме, а ако не не поддржат со Господ напред, ко ќе успееме ке можат од газот да си гризнат, извинете ме на изразов...

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivakara
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-10

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:38 pm

Ke moze li nekoj da mi kaze za koja slika da glasam za bilbordot so likot na Tose.Fala.Pozdrav
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:43 pm

momentalno stavame sliki ...koja sto ti mislis mozes da ja stavis...a naknadno ke se odbira.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:44 pm


..... ...eve ja malce pogolema...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:45 pm

koja li ke ja izbereme......


Последната промена е направена од aleksandra на Вто Јун 10, 2008 6:42 pm. Мислењето е променето 3 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:47 pm


...hmmm...i ovaa e super....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:49 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:52 pm


.....uvak se ezam na slikava......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
gaga-voli-toseta
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 7
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-04

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:53 pm

[img][/img]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:54 pm

мене ми се свига таа со брошот и оваа на планината...

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:54 pm

ROYAL напиша:
Добив мејл

вели:


Gradonachalnikot na Grad Skopje, Trifun Kostovski ja razgleda i ja poddrzavashata inicijativa. Bi ve zamolile da ni ispratite podatoci za toa na kojatochno lokacija razmisluvate da bide postavena slikata, vo koja golemina iza kakov vid poster stanuva zbor (citylight, bilbord,). Ispratete ni gi pomail podatocite za da mozhat nasite sluzbi da gi razgledaat i da se utvrdikoi se slednite chekori za postavuvanje na fotografijata. PozdravOddelenie za odnosi so javnostGrad Skopje


значи на нас останува да одлучиме ајде давајте предлози одма

LELEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
LLELELELELELELELE NE MI SE VERUVAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Вто Јун 10, 2008 5:55 pm


....angelce....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   

Вратете се на почетокот Go down
 
Петиција за Билборд со ликот на Тоше
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 16Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: