HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Петиција за Билборд со ликот на Тоше

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
АвторПорака
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Саб Окт 04, 2008 12:40 am

denovive treba da ima postaveno bilbordi i od fondacijava........taka da gradov ke bide poln so sliki od Tose

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Саб Окт 04, 2008 12:46 am

LudaMala напиша:
Ауууу. А да неко плиииииз услика за нас који нисмо тамо?

Да, би било убаво некоj да ги слика билбордите... што мислите?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Саб Окт 04, 2008 1:13 am

https://2img.net/h/i87.photobucket.com/albums/k151/ane2d/ToseSliki/PIC_0019_resize.jpg
https://2img.net/h/i257.photobucket.com/albums/hh209/stop65/DSC00043-1.jpg
https://2img.net/h/i257.photobucket.com/albums/hh209/stop65/clip_image002-1-1-1.jpg
https://2img.net/h/i87.photobucket.com/albums/k151/ane2d/ToseSliki/PIC_0001_resize.jpg
https://2img.net/h/i87.photobucket.com/albums/k151/ane2d/ToseSliki/PIC_0002_resize.jpg
https://2img.net/h/i87.photobucket.com/albums/k151/ane2d/ToseSliki/PIC_0003_resize.jpg
https://2img.net/h/i87.photobucket.com/albums/k151/ane2d/ToseSliki/PIC_0004_resize.jpg
https://2img.net/h/i87.photobucket.com/albums/k151/ane2d/ToseSliki/PIC_0005_resize.jpg
https://2img.net/h/i87.photobucket.com/albums/k151/ane2d/ToseSliki/PIC_0006_resize.jpg
https://2img.net/h/i87.photobucket.com/albums/k151/ane2d/ToseSliki/PIC_0007_resize.jpg
https://2img.net/h/i87.photobucket.com/albums/k151/ane2d/ToseSliki/PIC_0008_resize.jpg
https://2img.net/h/i87.photobucket.com/albums/k151/ane2d/ToseSliki/PIC_0010_resize.jpg
https://2img.net/h/i87.photobucket.com/albums/k151/ane2d/ToseSliki/PIC_0009_resize.jpg
https://2img.net/h/i87.photobucket.com/albums/k151/ane2d/ToseSliki/PIC_0017_resize.jpg
https://2img.net/h/i87.photobucket.com/albums/k151/ane2d/ToseSliki/PIC_0018_resize.jpg

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Саб Окт 04, 2008 3:24 am

ќе си го гледам низ Скопје...конечно...ТОШЕ ТЕ САКАМЕ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Саб Окт 04, 2008 5:09 am

Ели, фала ти многу што ги постави сликите.
Ах Тоше, колку е тажно без тебе
Ништо не е исто после 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Саб Окт 04, 2008 9:46 am

Eli напиша:
https://2img.net/h/i87.photobucket.com/albums/k151/ane2d/ToseSliki/PIC_0019_resize.jpg


Браво за билбордите ! Намам зборови - преубави се ! Натписот на ова билдорд е супер. Тоше много би го сакал

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Саб Окт 04, 2008 11:13 am

Ели хвала много. Прелијепи су сви. Ех...

_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   

Вратете се на почетокот Go down
 
Петиција за Билборд со ликот на Тоше
Вратете се на почетокот 
Страна 16 of 16Отиди на страна : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: