HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Нед Јун 01, 2008 5:30 am

DOWNLOAD

_________________


Последната промена е направена од ROYAL на Нед Јун 01, 2008 8:06 pm. Мислењето е променето 5 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Нед Јун 01, 2008 12:00 pm

preubav spot pesnata e izvonredna ,nemam zborovi.....ANGELU MOJ VECNO KE TE SAKAM!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BiG_kIsS
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 24
Age : 28
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Нед Јун 01, 2008 12:27 pm

Lele prekrasen e spotot... Kolku e srceeee :( Kako se smee...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Нед Јун 01, 2008 12:31 pm

Zborovi baram....zborovi nemam...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Нед Јун 01, 2008 1:12 pm

preubavi se i tose i spotot i pesnata.... samo.... ne e feeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrr... te sakam toseeeeeeeeeeeeeee....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Нед Јун 01, 2008 4:53 pm

Sto i da kazam e izlisno...TE SAKAAMbtw Kris tnx
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Нед Јун 01, 2008 5:02 pm

нема проблем


ВО ЛИНКОТ ГОРЕ КАДЕ ШТО ПРЕЕСКА ГО ИЗВАДИВТЕ СПОТОТ, СЕГА Е ПОСТАВЕН ИСТИОТ АМА СО ДОБАР КВАЛИТЕТ ОД 100 mb, АЈДЕ НА DOWNLOAD

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Нед Јун 01, 2008 6:51 pm

Прекрасен спот, а песната е најубавааа ...најмногу ме растажи последниот дел, каде што е манастирот, Крушево и внучињата.. БРАВО БЕ, ТОШЕ, БРАВО ЦАРЕ! ТЕ САКАМ

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jaslicno
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 28
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-24

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Нед Јун 01, 2008 7:44 pm

Moze li vo nekoj drug format spotov da go postavi nekoj,
nikako nemozam da go simnam , pls
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Нед Јун 01, 2008 8:07 pm

не можеш да го симнеш воопшто, или си го симнал/а па не можеш да го пуштиш?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Emilija
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-13

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Нед Јун 01, 2008 9:47 pm

Pesnava e preubava.Spotov e najubav samo mnogu zalen.Nemam sto drugo da kazam osven deka Tose ke napravese svetska kariera. Te sakam Tose zasekogas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Нед Јун 01, 2008 10:15 pm

pesnava e najubava najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
ej de4ki aj dajte mi go tekstot???pls tnx
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Пон Јун 02, 2008 12:55 pm

Ja sam skilula spot ali nece da mi pusti!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Пон Јун 02, 2008 12:56 pm

проба во сите плеери?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Пон Јун 02, 2008 1:08 pm

Angela напиша:
pesnava e najubava najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
ej de4ki aj dajte mi go tekstot???pls tnx


тука

http://tose-mk.forumakers.com/forum-f2/topic-t11-32.htm

подоле малку го има

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Пон Јун 02, 2008 1:12 pm

Abe gledam ima nekolku temi za pesnava....a da gi stavis site vo edna?????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Пон Јун 02, 2008 1:22 pm

епа за песнава имаше две, ги споив во една кај АЛБУМИ се, а за спотот посебна има само една, оваа е таа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Пон Јун 02, 2008 1:35 pm

Probala sam na sve i nece da mi pusti nigde!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Пон Јун 02, 2008 2:03 pm

епа симни некој пакет од кодеци

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
pancevski
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-17

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Вто Јун 03, 2008 1:18 pm

Spotov e neznam kako da kazam neso fenomenalno, BRAVO TOSKA !!!

P.S I mene me ima
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Вто Јун 03, 2008 6:53 pm

pancevski напиша:
Spotov e neznam kako da kazam neso fenomenalno, BRAVO TOSKA !!!

P.S I mene me ima

Pancevski, kaj te ima tebe?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Вто Јун 03, 2008 6:56 pm

Jeste, fakat...Gdje te to ima?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Вто Јун 03, 2008 7:45 pm

site negovi spotovi se fenomenalni,ednostavni no sepak posebni
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Вто Јун 03, 2008 10:37 pm

дарко кај те има? јас не те видов

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
none 5
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Age : 32
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Чет Јун 05, 2008 10:10 pm

zosto ne mozam da ja spustam pesnata od tose -The hardest things ?dali znae nekoj da mi pomogne?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Спотови, ТВ програми, видеа...-
Отиди до: