HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Чет Јун 05, 2008 10:26 pm

ова е тема за спотот, а песната ја имаш во АЛБУМИ

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 23
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Сре Јун 11, 2008 4:52 pm

Ne znam dali go postavivte spotot kade sto go nema onoj glas "svjetska premiera bla bla.."
ali eve go:
http://www5.zippyshare.com/v/52747960/file.html
Snimkava e od MTV Europe


Последната промена е направена од Kate на Сре Јун 11, 2008 5:19 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Сре Јун 11, 2008 5:10 pm

фала, веќе не знам колку собрав

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
BiG_kIsS
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 24
Age : 28
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Саб Јун 14, 2008 4:35 pm

https://www.youtube.com/watch?v=ORfEMx6I2Ho&feature=related еве ви го во живо рефренот :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elena24g@yahoo.com.
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-17

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Вто Јун 17, 2008 11:36 pm

Цитат :
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Сре Јун 18, 2008 1:17 am

супер е

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   Сре Јун 18, 2008 8:06 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Tose Proeski-Hardest Things (world premiere)
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Спотови, ТВ програми, видеа...-
Отиди до: