HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 The Hardest Thing mp3

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: The Hardest Thing mp3   Пон Јун 02, 2008 11:18 pm

ама не сака од таму

сеа ке ви ја стаам тука оваа што ја снимив поубаво свири

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: The Hardest Thing mp3   Пон Јун 02, 2008 11:19 pm

ROYAL напиша:
ама не сака од таму

Znaes sto, hrvatskite radio stanici se mnogu spremni za ovie raboti. Sega ke ti dadam linkovi kade sto mozes da gi slusas online. Sega pesnata e aktuelna i sigurno ja pustaat cesto.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: The Hardest Thing mp3   Пон Јун 02, 2008 11:35 pm

а што, мислиш дека тие не зборат? си се рекламираат преку тоше сите..

еве снимка од фортуна

Tose Proseki-Hardest Things

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: The Hardest Thing mp3   Пон Јун 02, 2008 11:41 pm

Vo pravo si, si zborat sega tie za nekoj da ne ja snimi pesnata.
Na Antena Zagreb sabaljevo premierno ja pustile pesnata, koga ke ja pustat pak, ne znaeme. Preku sms poraki slusatelite gi javuvale svoite vpecatoci za pesnata.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: The Hardest Thing mp3   Пон Јун 02, 2008 11:46 pm

ке ја начекам на бубамара не се секирајте

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: The Hardest Thing mp3   Пон Јун 02, 2008 11:48 pm

ROYAL напиша:
ке ја начекам на бубамара не се секирајте

hehe, najjakoto smajli
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: The Hardest Thing mp3   Пон Јун 02, 2008 11:50 pm

да, највеќе го сакам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
pancevski
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-17

ПишувањеПредмет: Re: The Hardest Thing mp3   Вто Јун 03, 2008 1:25 pm

Pesnava e neznam SVETSKA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: The Hardest Thing mp3   Вто Јун 03, 2008 5:46 pm

THE BEST OF ALL
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 66
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-05

ПишувањеПредмет: Re: The Hardest Thing mp3   Пет Јун 06, 2008 3:58 pm

ЕДЕН Е ТОШЕ АЛЕА ЕДЕН Е ТОШЕ АЛЕА ЕДЕН Е ТОШЕ ЕДЕН Е ТОШЕ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: The Hardest Thing mp3   Пон Јун 09, 2008 5:12 pm

еве ви ја Hardest Thing без реклами


Tose Proeski-Hardest Thing

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: The Hardest Thing mp3   Пон Јун 09, 2008 5:15 pm

jeeeeeeeeeeee.............jeeeeeee........falaaaa najmnoguuuuuuuu.........jupiiiii.......:)))))))))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 66
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-05

ПишувањеПредмет: Re: The Hardest Thing mp3   Вто Јун 10, 2008 9:22 am

Осеќам дека песнава ќе биде осамена на врвот еден навистина долг период а ако даде Господ и месеци ќе бидат во прашање
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: The Hardest Thing mp3   Вто Јун 10, 2008 12:36 pm

најдобра е бе нема што

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: The Hardest Thing mp3   Нед Јун 15, 2008 10:04 pm

Најново!!!


Tose Proeski-The Hardest Thing


оргинал студиска верзија

Благодарност до Александра

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: The Hardest Thing mp3   Вто Јун 17, 2008 9:37 am

ROYAL напиша:
Најново!!!


Tose Proeski-The Hardest Thing


оргинал студиска верзија

Благодарност до Александра

Леле суперррррр
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: The Hardest Thing mp3   Вто Јун 17, 2008 8:59 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: The Hardest Thing mp3   Вто Јун 17, 2008 9:51 pm

Toooooo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: The Hardest Thing mp3   

Вратете се на почетокот Go down
 
The Hardest Thing mp3
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Албуми-
Отиди до: