HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ............

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ............   Нед Јун 15, 2008 7:22 pm

ROYAL напиша:
полагав англиски и македонски, и по мое добро решив ама ке видиме... сеа ми останаауште два предмета и после ФШУХA koja to dva?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: ............   Нед Јун 15, 2008 7:38 pm

LudaMala напиша:
ROYAL напиша:
полагав англиски и македонски, и по мое добро решив ама ке видиме... сеа ми останаауште два предмета и после ФШУХA koja to dva?

Кажи уште што ти остана за полагање, да помогнеме ако можеме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: ............   Нед Јун 15, 2008 7:40 pm

Браво бе крис, звер си со среќа и на тие два па кога ќе ги положиш ќе не частиш..

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ............   Нед Јун 15, 2008 7:43 pm

Ane напиша:
Браво бе крис, звер си со среќа и на тие два па кога ќе ги положиш ќе не частиш..

Ma zna ane sta se trazi!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: ............   Нед Јун 15, 2008 8:03 pm

LudaMala напиша:
Ane напиша:
Браво бе крис, звер си со среќа и на тие два па кога ќе ги положиш ќе не частиш..

Ma zna ane sta se trazi!
нели?

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ............   Нед Јун 15, 2008 8:07 pm

Aha...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: ............   Нед Јун 15, 2008 8:18 pm

Се ми се чини дека ќе има частење, уф уфуф уф

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: ............   Нед Јун 15, 2008 10:08 pm

леле фала ви многу на сите за поддршката, инаку ми остана уште филозофија и социологија

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ............   Нед Јун 15, 2008 10:24 pm

ROYAL напиша:
леле фала ви многу на сите за поддршката, инаку ми остана уште филозофија и социологија


Sretno u svakom slucaju!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: ............   Нед Јун 15, 2008 10:41 pm

фалаа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: ............   Пон Јун 16, 2008 9:36 am

Со тебе сме и ти пуштаме среќичка да положиш, да се ослободиш од обврските и да бидеш на форумов со нас.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: ............   Пон Јун 16, 2008 4:29 pm

едвај чекам, утре социологија

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 28
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: ............   Пон Јун 16, 2008 5:05 pm

edvaj cekas???? ahhh kolku si naucil:) ajde so srekja....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ............   Пон Јун 16, 2008 6:27 pm

Streberuuuu!

Sta se desilo? Jesi li polozio?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: ............   Пон Јун 16, 2008 7:27 pm

ќе биде, не се секираj
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: ............   Вто Јун 17, 2008 1:00 am

абе едвај чекам затоа што професорката за да ни помогне ни ги даде одговорите за овие тестови , затоа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ............   Вто Јун 17, 2008 2:46 am

ROYAL напиша:
абе едвај чекам затоа што професорката за да ни помогне ни ги даде одговорите за овие тестови , затоа
za profesoricu...Wow...Pa sto meni nije nista predavala?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: ............   Вто Јун 17, 2008 9:34 am

ROYAL напиша:
абе едвај чекам затоа што професорката за да ни помогне ни ги даде одговорите за овие тестови , затоа

Опаа, почнавме и далавери да правиме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: ............   Вто Јун 17, 2008 1:03 pm

абе па дека е државна матура сакаат да ни помогнат, инаку денес решив се, упте филозофија ми остана

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ............   Вто Јун 17, 2008 1:19 pm

bravooooo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: ............   Вто Јун 17, 2008 1:57 pm

и за тебе и за професорката

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: ............   Вто Јун 17, 2008 9:12 pm

Бравоссс
Аjде уште утре да помине и после да славиме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ............   Сре Јун 18, 2008 4:55 pm

I sta je bilo sa filozofijom?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: ............   Сре Јун 18, 2008 9:13 pm

LudaMala напиша:
I sta je bilo sa filozofijom?

чекаме резултати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: ............   Сре Јун 18, 2008 11:41 pm

тоа утре, кога ке полагам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ............   

Вратете се на почетокот Go down
 
............
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте-
Отиди до: