HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ............

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4
АвторПорака
Mare_Tose
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 4
Age : 35
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-12-20

ПишувањеПредмет: Re: ............   Саб Дек 20, 2008 4:10 am

хихи... јас само поздравчиња си делам Ајде уште еднаш најголем поздрав до сите фанови на форумов.
Леле луѓееее конечно македонски форум да видам...Горда сум на вас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
intelekt
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 16
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-08-20

ПишувањеПредмет: Re: ............   Саб Дек 26, 2009 12:19 am

Супер е форумов, само фали да отворите едно место за ноти.акорди за гитара и такви рабои.(не е ова за тука ама незнам каде :) )
Поздрав.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: ............   Пет Јан 01, 2010 5:56 pm

Добредојде, не сме имале до сега некој што побарал вакво нешто или што се разбира, ако сакаш ке отвориме

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
intelekt
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 16
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-08-20

ПишувањеПредмет: Re: ............   Нед Јан 03, 2010 3:21 am

Отворете, отворете :)
Имам акорди од некој дваесетина песни, меѓутоа ми ги имаат дадено, знам да свирам на гитара но не толку добро така што ќе можам да ги најдам акордите, така да за другите песни ќе чекам некој да ги постави ако ги има/може да ги најде а јас ќе ги поставам овие.

Поздрав.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: ............   Нед Јан 03, 2010 5:14 pm

Јас ке отворам па ти понатаму можеш и модератор на тоа поле да бидеш

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
intelekt
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 16
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-08-20

ПишувањеПредмет: Re: ............   Пон Јан 04, 2010 3:03 am

Фала што ме послушавте, качив некој 10-на песни ( во бмп формат се ама највероватно не е проблем) и имам уште неколку.
A инаку предлагам форумов за акорди да ге преуменувавте па да биде за све од тој вид (ноти и сл).Незнам под кое име може да се наречат тие заедно, бидејки и за нив нема место. :D.
Поздрав.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ............   

Вратете се на почетокот Go down
 
............
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте-
Отиди до: