HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Побарувања за download на песни

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Саб Јан 31, 2009 9:07 pm

Hvalaaaaa....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Саб Јан 31, 2009 11:03 pm

нема проблем...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Саб Мар 07, 2009 11:36 pm

Treba mi Next time - Milion i Why did you go . Drugite pesni ot albumot gi najov, no tie ne uspev. Blagodaram !

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Нед Мар 08, 2009 5:57 pm

http://rapidshare.com/files/187587301/Next_Time__FULL_ALBUM___OMOT_.rar
eve go cel album

http://rapidshare.com/files/206818212/02._Next_Time_-_Milion.mp3
http://rapidshare.com/files/206819905/12._Next_Time_-_Why_did_you_go.mp3

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Нед Мар 08, 2009 6:11 pm

Благодарам

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Чет Јун 18, 2009 10:06 am

Разбрав дека Ѓорги Крстевски ке издава албум и во радио ефирот е пусната песната "Мила моја". Во статија пишува дека песната може да се симне од негавата Уеб страница, ама таму ја нема.
Ако некој ја има ке може ли да ја качи.
Благодарам !

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае


Последната промена е направена од batbayan на Пет Јун 19, 2009 10:45 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Пет Јун 19, 2009 12:40 am

http://rapidshare.com/files/246064526/Gorgi_Krstevski_-_Mila_moja.mp3.html

Poveli!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Пет Јун 19, 2009 10:43 am


_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Пон Јун 22, 2009 2:26 pm

Ja ima nekoj tamu gde si ti od Martin Vucic?

Blagodaram!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Пон Јун 22, 2009 7:34 pm

http://rapidshare.com/files/247421093/Tose-tamo_gde_si_ti_martin_vucic_.mp3.html

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Пон Јун 22, 2009 8:26 pm

Fala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Сре Јун 24, 2009 11:25 am

Ja ima li nekoj = bed of roses = vo izvedba na TOSE
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Сре Јун 24, 2009 2:47 pm

http://rapidshare.com/files/248087502/Tose_Proeski_-_Bad_Of_Roses_Live.mp3.html

Poveli!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Чет Јун 25, 2009 6:11 pm

falaaaa mnoooguuuuu
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Чет Јун 25, 2009 9:06 pm

verica напиша:
falaaaa mnoooguuuuu

Nema problem
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Вто Јун 30, 2009 10:44 am

УТРЕ НА ВИДЕЛИНА ТРЕТИОТ АЛБУМ


Ѓорѓи ви го нуди она најдоброто од него


Ѓорѓи Крстевски утре ќе го промовира новиот албум, трет по ред насловен "Она најдобро од нас". Премиерно ќе биде прикажан и спот за носечката тема од албумот "Мила моја" која веќе се врти по радиостаниците. Неговите фанови, утре, од 13 до 14 часот во ресторанот "Рагуза", каде што ќе биде и промоцијата, ќе можат да го купат новото ЦД по промотивна цена од 150 денари, со потпис на Ѓорѓи, а собраните пари ќе одат во хуманитарни цели. Музиката, текстовите и аранжманите на сите песни се дело на Ѓорѓи, а целокупниот материјал е сниман во студиото "Подрумот" на Ангел Ќосев. Албумот ќе почне да се продава од четврток во сите киосци и трафики, а кантавторот од следната недела ќе почне со настапи во живо.


Kе може ли некој да го качи албумот, кога ке излезе.
Едвај чекам !

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Вто Јун 30, 2009 4:15 pm

Ja ima nekoj I will always love you od Whitney Houston?
Blagodaram!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Вто Јун 30, 2009 5:22 pm

http://rapidshare.com/files/250328204/WHITNEY_HOUSTON_I_WILL_ALWAYS_LOVE_YOU_LYRICS.mp3.html

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   

Вратете се на почетокот Go down
 
Побарувања за download на песни
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Музика-
Отиди до: