HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Стихови од песни што ќе му ги посветите на..

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Стихови од песни што ќе му ги посветите на..   Саб Сеп 20, 2008 9:19 pm

Eli напиша:
Ти само продолжи
ќе те чувам во минатото
ќе те скријам од реалноста
ќе останеш во спомените...

ми се свига многу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Стихови од песни што ќе му ги посветите на..   Чет Окт 30, 2008 9:16 pm

ТИ, што ми украде душата
ТИ, што ми ја зароби младоста
за ШТО ќе патам во животот
за кого ќе дадам СЕ

Посвећени александри...Хихихи...
Уз поруку: Готова си када дођем тамо!!!

_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Стихови од песни што ќе му ги посветите на..   Чет Окт 30, 2008 9:49 pm

LudaMala напиша:
ТИ, што ми украде душата
ТИ, што ми ја зароби младоста
за ШТО ќе патам во животот
за кого ќе дадам СЕ

Посвећени александри...Хихихи...
Уз поруку: Готова си када дођем тамо!!!

си пееш, си пееш.... ...ТИ што ми украде душата....

..и ти си готова само ми дођи!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Стихови од песни што ќе му ги посветите на..   

Вратете се на почетокот Go down
 
Стихови од песни што ќе му ги посветите на..
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Музика-
Отиди до: