HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Вашиот хит на денот

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
АвторПорака
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 24
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Чет Јан 29, 2009 12:34 am

rozeta193 напиша:
aleksandra напиша:
separate ways

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Чет Јан 29, 2009 4:12 pm

Forever In A Day
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 26
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Пет Јан 30, 2009 5:05 pm

separate ways
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Пет Јан 30, 2009 6:23 pm

I put my hands up i guess i i`m guilty...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Саб Јан 31, 2009 3:07 pm

Separate Ways

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Саб Јан 31, 2009 3:23 pm

Beautiful to me..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 25
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Саб Јан 31, 2009 5:41 pm

separate ways
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Нед Фед 01, 2009 12:30 pm

Glide
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 24
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Нед Фед 01, 2009 5:08 pm

The Hardest Thing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Нед Фед 01, 2009 7:41 pm

Без тебе !

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Stelly
Нов Член
Нов Член


Број на мислења : 11
Age : 29
Локација : Sofia/BULGARIA
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-01-30

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Нед Фед 01, 2009 9:21 pm

Don't hurt the ones you love Obojavam ja oshte ot 1voto chuvane! Puk i teksta e vuzdeistvasht.. kakto i da se opitvame da promenim neshtata, tova koeto e pisano shte se slu4i.. neizbezno e:(
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lokofenka
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 31
Локација : Bulgaria,Plovdiv
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-11

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Нед Фед 01, 2009 9:36 pm

Definitivno Guilty ! Ova e mojot hit za sekoj den :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bglovetose.18.forumer.com/
_MaRiJa^^
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 33
Age : 23
Локација : Kumanovo
опис: : TOSE FOREVER IN MY HEART
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-09

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вто Фед 03, 2009 12:54 am

DON'T HURT THE ONES YOU LOVE
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 24
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вто Фед 03, 2009 5:20 pm

Guilty
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Пет Фед 06, 2009 12:03 pm

Separate ways
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 25
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Чет Фед 12, 2009 11:27 pm

don't you hurt the ones you love...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 25
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вто Фед 17, 2009 12:35 am

Forever in a day
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 24
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Вто Фед 17, 2009 10:14 pm

Parni Valjak- Sve jos mirise na nju
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 35
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Сре Фед 18, 2009 11:55 pm

Мени је дефинитиван хит, откако је изашао албум, Separate Ways...

_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Чет Фед 19, 2009 5:11 pm

223305-Драган Мијалковски
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 25
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Чет Фед 19, 2009 6:10 pm

некаде во нокта
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 31
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Саб Фед 28, 2009 5:56 am

Влатко Лозановски-Блиску до мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Саб Мар 14, 2009 2:32 pm

Starship-Nothing´s Gonna Stop Us Now
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
_MaRiJa^^
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 33
Age : 23
Локација : Kumanovo
опис: : TOSE FOREVER IN MY HEART
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-09

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Пон Мар 16, 2009 12:18 am

ОТ бенд - благослов за крај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 24
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   Пон Мар 16, 2009 1:13 am

Danijel i Milica - H8er

Rihanna - Rehab

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот хит на денот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашиот хит на денот
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 15 of 16Отиди на страна : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Музика-
Отиди до: