HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   Пет Јун 06, 2008 11:06 pm

глупости, поубаво ке беше да го дадеа спотот... ни пет минути немаа подготвено од 7 ЧАСОВЕН МАТЕРИЈАЛ... сељаци многу ја мразам оваа емисија и првпат ја гледав сеа

ама сепак Тоше го имаше и супер беше ми се свиѓаа снимките, ке се расплачев кога ја пуштија АРИЈА

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   Саб Јун 07, 2008 7:38 pm

Ja ne gledav vcera, preeska na youtube go gledav ''dokumentarecot''...ccc samo 5 minuti, ne mi se veruva ej, ne mi se veruva...

Kris i jas isto kako tebe, koga ja pustija Aria ke se rasplacev...
Tosence koga ja pee taa pesna izobiluva so emocii, ima nesto posebno, vprocem kako sto ima vo sekoja negova pesna, no neznam, tuka nekako posebno mi e...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   Саб Јун 07, 2008 7:52 pm

еве александра ми даде линк за видеово па јас направив да може да се симне

повелете DOWNLOAD

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   Нед Јун 08, 2008 6:23 pm

Jas ne mozam nisto da vidam,samo glasot go slusam,ova e vtor pat vaka sto mi se slucuva
Taman ja najdov a1 plus i sitel se faka sega,ovoj dokumentarec trebase da go dadat na kanal 5. Tuuuuuuuuuu
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   Сре Јун 11, 2008 5:53 pm

pa dobro jas go gledav navistina bese kratko no sepak mnogu tazno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   Саб Јун 14, 2008 12:02 am

За сите што имаат проблеми при симнување на клипот, еве ви линк каде ке можете да го погледнете филмчето без проблем http://www.tocka.com.mk/klip.php?klipId=3353
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   Саб Јун 14, 2008 12:38 am

bibe_tose напиша:
pa dobro jas go gledav navistina bese kratko no sepak mnogu tazno
Прекратко беше...а колку само го најавуваа...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   Саб Јун 14, 2008 12:45 am

Кратко, ама вредно.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   Нед Јун 15, 2008 1:04 am

NAVISTINA MI SE DOPADNA IAKO GO IZGLEDAV VO PRIDRUZBA NA MOJATA TAGA I PLACOT NA MOETO SRCE
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Пишани и Електронски медиуми :: Настани-
Отиди до: