Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!

Go down 
+8
tose
Angela
Eli
bibe_tose
marice
LudaMala
Chris
Tvojata senka
12 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 I_icon_minitimeПет Јун 06, 2008 11:06 pm

глупости, поубаво ке беше да го дадеа спотот... ни пет минути немаа подготвено од 7 ЧАСОВЕН МАТЕРИЈАЛ... сељаци многу ја мразам оваа емисија и првпат ја гледав сеа

ама сепак Тоше го имаше и супер беше ми се свиѓаа снимките, ке се расплачев кога ја пуштија АРИЈА
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
Moni


Број на мислења : 240
Age : 32
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-14

Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 07, 2008 7:38 pm

Ja ne gledav vcera, preeska na youtube go gledav ''dokumentarecot''...ccc samo 5 minuti, ne mi se veruva ej, ne mi se veruva...

Kris i jas isto kako tebe, koga ja pustija Aria ke se rasplacev...
Tosence koga ja pee taa pesna izobiluva so emocii, ima nesto posebno, vprocem kako sto ima vo sekoja negova pesna, no neznam, tuka nekako posebno mi e... Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 90386 Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 90386 Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 90386
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 07, 2008 7:52 pm

еве александра ми даде линк за видеово па јас направив да може да се симне

повелете DOWNLOAD
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
verica
Член
Член
verica


Број на мислења : 87
Репутација :
Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-20

Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 I_icon_minitimeНед Јун 08, 2008 6:23 pm

Jas ne mozam nisto da vidam,samo glasot go slusam,ova e vtor pat vaka sto mi se slucuva
Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 768299 Taman ja najdov a1 plus i sitel se faka sega,ovoj dokumentarec trebase da go dadat na kanal 5. Tuuuuuuuuuu
Вратете се на почетокот Go down
bibe_tose
Член
Член
bibe_tose


Број на мислења : 614
Репутација :
Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-20

Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 I_icon_minitimeСре Јун 11, 2008 5:53 pm

pa dobro jas go gledav navistina bese kratko no sepak mnogu tazno Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 90386
Вратете се на почетокот Go down
cherry
Администратор
Администратор
cherry


Број на мислења : 1127
Age : 42
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-02

Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 14, 2008 12:02 am

За сите што имаат проблеми при симнување на клипот, еве ви линк каде ке можете да го погледнете филмчето без проблем http://www.tocka.com.mk/klip.php?klipId=3353
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
Tvojata senka


Број на мислења : 1001
Age : 36
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-15

Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 14, 2008 12:38 am

bibe_tose напиша:
pa dobro jas go gledav navistina bese kratko no sepak mnogu tazno Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 90386
Прекратко беше...а колку само го најавуваа... Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 90386
Вратете се на почетокот Go down
cherry
Администратор
Администратор
cherry


Број на мислења : 1127
Age : 42
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-02

Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 14, 2008 12:45 am

Кратко, ама вредно. Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 90386
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
bibe_tose


Број на мислења : 614
Репутација :
Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-20

Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 I_icon_minitimeНед Јун 15, 2008 1:04 am

NAVISTINA MI SE DOPADNA IAKO GO IZGLEDAV VO PRIDRUZBA NA MOJATA TAGA I PLACOT NA MOETO SRCE Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 90386
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!   Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box! - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Документарецот за Тоше ексклузивно во Music Box!
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Пишани и Електронски медиуми :: Настани-
Отиди до: