HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Nastapi na koncerti i festivali

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Nastapi na koncerti i festivali   Вто Јун 03, 2008 3:48 am

ова стварно како да си знаел, и песна и се...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Nastapi na koncerti i festivali   Сре Јун 18, 2008 8:16 pm

UF,IMA NESTO VO SITE OVE SOVPAGANJA,MOZEBI I SAMIOT BESE SVESEN,KAKO STO I VO POSLEDNIOT PERIOD BESE MNOGU CUDEN ZOSTO SE POINTENZIVNI BILE ZAKANITE PO NEGOVIOT ZIVOT
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Nastapi na koncerti i festivali   Вто Jул 08, 2008 4:13 am

незнам за иконо моја али имам слушнато за некаде во нокта дека му била испеана за некоја девојка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Nastapi na koncerti i festivali   Вто Jул 08, 2008 9:59 pm

nekade vo nokta e ispeana za Blagica...mislam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Nastapi na koncerti i festivali   

Вратете се на почетокот Go down
 
Nastapi na koncerti i festivali
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Спотови, ТВ програми, видеа...-
Отиди до: