Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дали Тоше ви се има појавено на сон

Go down 
+36
KaTee
bibi_pmk
mala
ivizvezdicka
eli_mk
Tanjuska
kikosk
AlmostAnAngel
elena_pp
batbayan
*srcka****
julija
aleksandar pocev
dadi4ka
sesy
bavarec
Eli
emi
zorana
hristina
marice
Angela
tanja_07
Tvojata senka
micsvet@yahoo.com
bibe_tose
iva
LudaMala
gaga-voli-toseta
danielajovanovik
cherry
Chris
aleksandra
Ane
Moni
tose
40 posters
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
tose
Член
Член
tose


Број на мислења : 66
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-05

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeСаб Јун 07, 2008 3:47 am

Иако сум голем фан на Тоше сепак мене лично ми се нема појавено на сон.Луѓето за оваа тема многу зборуваат,како еден сон кој кружи веќе долг период низ Крушево и Скопје е тоа дека и се појавил на неговата сестра на сон и и рекол дека веќе се женел со некоја девојка и во сонот и дал број да се јави ако не верува.тој дал број на кој подоцна сестра му се јавила мислам дека во кочани и кога ја побарала девојката таа стварно била мртва веќе некој подолг период .Сепак ова само се збори а дали е ВИСТИНА ИЛИ ВИКЦИЈА кој знае......

Доколку некој од вас го има сонувано Тоше се надеваме дека тоа ќе го сподели со нас.
Вратете се на почетокот Go down
Moni
Член
Член
Moni


Број на мислења : 240
Age : 32
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-14

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeСаб Јун 07, 2008 7:47 pm

Леле и јас имам слушнато за тоа, само во малку поинаква верзија...
Ама знаеме дека лугето сакаат да измислуваат работи, само за неколку минути внимание, така да не верувам на се што ке ми кажат...

А иначе јас го имам многу пати сонувано, мислам дека и синока го сонував, ама никако да ми текне за што се работеше во сонот...а и во претходните сонови не ми текнува што тоцно се десавало...
А ги имам сонувано и мајка му и татко му, неколку дена после смртта...:(((
Вратете се на почетокот Go down
Ane
Модератор
Модератор
Ane


Број на мислења : 711
Age : 32
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeСаб Јун 07, 2008 9:46 pm

Дали Тоше ви се има појавено на сон 90386 јас го немам така сонувано, но многупати ми се случило да ми се појавуваат слики пред очи, кога сум во полусон и одеднаш да станам...а за тој сон првпат слушам..мислам дека не е вистина..а луѓето посотјано го бараат и присутен е насекаде...
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue18 / 10018 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeСаб Јун 07, 2008 10:30 pm

Јас го имам сонувано 3 пати до сега.....последниот сон беше најчуден.....долго е многу.....битно стално ми вика немој да плачеш ке се вратам пак.......и сварно пак ми доага на сон и стално последно што ми кажува е ке се вратам пак.....чудно....мислев дека е подсвесно....ама пак сега најмногу мислам на него од кога искочи песнава до сега не сум го сонувала......незнам што да кажам.......Тоше те сакам....Дали Тоше ви се има појавено на сон 883767
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeСаб Јун 07, 2008 11:53 pm

тој сон е вистина, сите зборат за него не гледам зашто да не би верувале...

јас не сум го сонувал Тоше ама затоа мајка ми да, стоел пред вратата на нашат куќа и рекол во оваа куќа има ѕвезда.... само тоа се сеќава мајка ми и стварно е ова вистина нема она да измислува...

а инаку слики пред очи како на Ане цело време ми се појавуваат и така кога ке се расонам има еден голем постер право во очи ми гледа.. често ме плаши
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
cherry


Број на мислења : 1127
Age : 42
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-02

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeСаб Јун 07, 2008 11:56 pm

Го имам сонувано Тоше 3 пати после трагедијата, претходно никогаш не сум го сонувала. Секогаш е облецен во црно, замислен е... Сега немам време, вечер ке ви ги кажам моите сонови.
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeНед Јун 08, 2008 12:01 am

can't wait Дали Тоше ви се има појавено на сон 101208
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
danielajovanovik
Нов Член
Нов Член
danielajovanovik


Број на мислења : 17
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-06

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeНед Јун 08, 2008 12:06 am

Го сонувам и тоа често..секогаш ...секој сон ми се остварува ...нашиот Тоше е ангел на небото тоа го знам ...
Вратете се на почетокот Go down
gaga-voli-toseta
Нов Член
Нов Член
gaga-voli-toseta


Број на мислења : 7
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-04

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeНед Јун 08, 2008 12:09 am

SANJALA SAM TOSKETA VISE PUTA ALI NIJEDNOM NISAM ZAPAMTILA KAKO SAM GA SANJALA ALI IPAK JESAM SVAKO VECE MOLIM BOGA DA MI DODJE U SAN Дали Тоше ви се има појавено на сон 90386
Вратете се на почетокот Go down
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
LudaMala


Број на мислења : 1483
Age : 42
Локација : Олимпијски град
опис: : Дали Тоше ви се има појавено на сон Bosnia-herzegovina505
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeНед Јун 08, 2008 12:37 am

cherry напиша:
Го сонувам и тоа често..секогаш ...секој сон ми се остварува ...нашиот Тоше е ангел на небото тоа го знам ....
Дали Тоше ви се има појавено на сон 203686 Дали Тоше ви се има појавено на сон 744747
Вратете се на почетокот Go down
tose
Член
Член
tose


Број на мислења : 66
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-05

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeПон Јун 09, 2008 4:26 am

Искрено кажано топ супре кој го има сонувано , посакувам да ми се појави на сон ама го нема
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeПон Јун 09, 2008 4:56 pm

и јас сакам Дали Тоше ви се има појавено на сон 73125
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
iva
Член
Член
iva


Број на мислења : 227
Age : 33
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-30

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 6:24 pm

e da go imam sonuvano poveke pati a 2 pati veke sonuvam kako sme mu bile jas i sestra mi na koncert ama imalo malce lugje zasto bilo rano i vujko mi ne nameestil napred ama vo vtoriot son znaev deka e umren i igrav i se cudev kako taka , sto pravat majka mu i tatko mu, dali znaat... i na kraj ne znam kako ispadna deka ne e tose.. ne znam.. drug den ke vi raskazam dr.sonovi ..
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 7:18 pm

соништата се многу чудна работа Дали Тоше ви се има појавено на сон 776885
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
iva
Член
Член
iva


Број на мислења : 227
Age : 33
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-30

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 7:32 pm

stvarno eej.. jas sum mnogu sueverna i mnogu veruvam vo nekoi takvi rabotii mislam deka sepak ima nesto.. ednas koga go sonuvavbevme na koncert i on nosese mnooogu ubava rozeva kosuva i od ednas jas kako na bina so nego ama ne na glavnata tuku imase edna pomala bina i taka silno go guskav i placev mnogu i peevme i se guskavme i on rece: MNOGU E TAZNA OVAA PPESNA, AJDE SEGA SITE DA ZAPEEME NESTO POVESELO.ova bese vo prvite meseci od koga pocina... sakam pak da go sonuvam... lele mnoogu go sakam :(
Вратете се на почетокот Go down
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
LudaMala


Број на мислења : 1483
Age : 42
Локација : Олимпијски град
опис: : Дали Тоше ви се има појавено на сон Bosnia-herzegovina505
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeСре Јун 11, 2008 4:33 pm

iva напиша:
MNOGU E TAZNA OVAA PPESNA, AJDE SEGA SITE DA ZAPEEME NESTO POVESELO.

Ja mislim da on i zeli da budemo ponovo veseli. Ah, kako, to je vec sasvim drugo pitanje.

Mislim i ja da ima nesto u snovima. Ne samo ono oficijelno sto nauka govori da nam snovi olaksavaju suocavanje sa problemima, vec nesto misticno neobjanjivo. Ja sam ga sanjala nekoliko puta. (imam negdje zapisane te snove, a da nisam zapisala davno bih ih zaboravila). Prvi san je bio cudnovat i cinilo mi se kao da trazi nesto od mene. Kasniji snovi su bili veseli i tako stvarni. Hihihi...u jednom sam ga pitala:''Kada cu te opet vidjeti?'' A on kaze: ''Kada bude koncert.'' A ja kazem: ''A kada to?'' Kaze on: ''Ubrzo.'' Дали Тоше ви се има појавено на сон 898162

Meni malo bude lakse kada ga sanjam. Malcicu. Дали Тоше ви се има појавено на сон 744747
Вратете се на почетокот Go down
bibe_tose
Член
Член
bibe_tose


Број на мислења : 614
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-20

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeСре Јун 11, 2008 6:14 pm

da jas go sonuvav dvapati Дали Тоше ви се има појавено на сон 776885
Вратете се на почетокот Go down
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
LudaMala


Број на мислења : 1483
Age : 42
Локација : Олимпијски град
опис: : Дали Тоше ви се има појавено на сон Bosnia-herzegovina505
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeСре Јун 11, 2008 6:20 pm

bibe_tose напиша:
da jas go sonuvav dvapati Дали Тоше ви се има појавено на сон 776885
Дали Тоше ви се има појавено на сон 203686 Дали Тоше ви се има појавено на сон 744747
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue18 / 10018 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeСре Јун 11, 2008 6:33 pm

i jas koga go sonuvav barase nesto od mene...ne se sekavam ubavo na zborovite...znam samo deka mi zborese za nekoe detence i za nesto sto trebal da mu dade ili mu dal...mislam deka se rabotese za nekoj muzicki instrument...mislam gitara...tazno e toa sto ne mi teknuvase ubavo na sonot koga se razbuduiv.....znam deka mnogu placev vo son....duri i se razbudiv so placenje....nesakav da go pustam go guskav i placev.....a on samo mi vikase nemoj da places, pak ke se vratam.....edvaj cekam pak da go sonuvam...ima uste eden son no toj vo druga prilika ke vi go raskazam....ili koga ke mozam tuka ....zasto mi bil najcuden son do sega sto sum go sonuvala....sonuvam a mislam budna sum...neznam kako da opisam.....no za toj son drug pat..... Дали Тоше ви се има појавено на сон 883767
Вратете се на почетокот Go down
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
LudaMala


Број на мислења : 1483
Age : 42
Локација : Олимпијски град
опис: : Дали Тоше ви се има појавено на сон Bosnia-herzegovina505
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeСре Јун 11, 2008 6:45 pm

aleksandra напиша:
...a on samo mi vikase nemoj da places, pak ke se vratam.....
Дали Тоше ви се има појавено на сон 744747 Vidis da nam svima govori da ne placemo...
Вратете се на почетокот Go down
iva
Член
Член
iva


Број на мислења : 227
Age : 33
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-30

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeСре Јун 11, 2008 8:43 pm

Meni malo bude lakse kada ga sanjam. Malcicu.

Mislam deka na site ni e.... ;)
Вратете се на почетокот Go down
micsvet@yahoo.com
Нов Член
Нов Член
micsvet@yahoo.com


Број на мислења : 15
Age : 64
Локација : Skopje
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-10

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeНед Јун 15, 2008 1:13 am

da mnogu cesto i sekogas e oblecen vo belo i nasmejan.
Ednas go sonuvav kako bere pamuk.
Mojata komsika go sonuvala koako i vika nemojte da placete ludze jas sum ovde srece. morav da dojdam tuka za da se grizam za ovie decinja koi ovde nemaat nikogo. Koga se zavrtela komsikata videla deca vo kolicki.
Ima uste mnogu drugi.
No ne go vidov do sega na son tazen.
Tagata ni ja ostavi na nas
Вратете се на почетокот Go down
Tvojata senka
Модератор
Модератор
Tvojata senka


Број на мислења : 1001
Age : 35
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-15

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeНед Јун 15, 2008 1:15 am

Eh go sonuvav bas vcera...
Дали Тоше ви се има појавено на сон 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон 90386
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeНед Јун 15, 2008 1:58 am

како?
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
Tvojata senka


Број на мислења : 1001
Age : 35
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-15

Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitimeНед Јун 15, 2008 2:28 am

Kako zatvara nekoja golema vrata...i za da se uveri deka e dobro zatvorena okolu kvakata onaka vrzuva nekoja krpa...
Posle se kaci na nekoja kako terasa ...i mavtase na nas sto bevme dolu...
Дали Тоше ви се има појавено на сон 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон 90386
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Дали Тоше ви се има појавено на сон Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали Тоше ви се има појавено на сон
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 5Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: