HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дали Тоше ви се има појавено на сон

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторПорака
emi
Член
Член
avatar

Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Сре Aвг 27, 2008 6:02 pm

ne znaev
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Сре Aвг 27, 2008 8:01 pm

Tvojata senka напиша:
Добро луѓе темава е дали Тоше вас ви се има појавено на сон...ај да не прераскажуваме веќе се и сешто, за што не сме сигурни. Дискусијава е завршена.Ако нешто сакате за тоа да зборите,да се убедувате имате приватни пораки.

у право си
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Чет Aвг 28, 2008 5:38 pm

lugjevo zborat i ke zborat se i sesto... ne bi bilo fer i nie-fanovite da sirime nesto za sto ne sme voopsto sigurno...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
eli_mk
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 13
Age : 28
Локација : Македонија
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Вто Дек 02, 2008 5:50 am

Јас го сонувам доста често а последниот пат кога го сонував бев на некоја негова промоција и се качив на бина да се сликам со него и откако се сликав ме прегрна силно и почна да плаче и ми рече: ми негостигате премногу...вас ве сакам највеќе,немојте никогаш да ме заборавите и кога сакав да му кажам дека никогаш не го заборавивме ми се изгуби...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Вто Дек 02, 2008 10:05 pm

eli_mk напиша:
Јас го сонувам доста често а последниот пат кога го сонував бев на некоја негова промоција и се качив на бина да се сликам со него и откако се сликав ме прегрна силно и почна да плаче и ми рече: ми негостигате премногу...вас ве сакам највеќе,немојте никогаш да ме заборавите и кога сакав да му кажам дека никогаш не го заборавивме ми се изгуби...
...само да знае колку нас ни недостига...сигурна сум дека знае..

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
eli_mk
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 13
Age : 28
Локација : Македонија
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Вто Дек 02, 2008 11:50 pm

Сигурно тој тоа го знае...и го гледа,но ми беше многу криво што не успеав да му го кажам тоа на сонот. Се надевам ке ме посети пак па ќе имам прилика да му кажам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivizvezdicka
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 6
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Чет Јан 29, 2009 7:12 am

јас го имам сонувано два пати.. првиот пат никогаш нема да го заборавам...:'( со мајка ми и братучедка ми сме ја нашле куката каде што живее ( по некоја случајност беше во мојата населба ) и сме отишле да го видиме. мајка ми заѕвоне на ѕвончето и излезе тоше, ама брзаше... ги одмина сите и дојде само мене ме гушна и ми шепна: "Извини, Ивана, ама морам да одам..." се качи во кола и замина... :( --- вака велат дека тие што ти значеле премногу, кога ке заминат доагаат да се поздрават со тебе :(
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
mala
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Age : 30
Локација : Bulgaria / France
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Сре Окт 07, 2009 5:16 am

jas go imam sonuvano 3-4 puti. Najvazno e toa sto sonuvah vo 2rija son. Sekoj pat peeme i e sreken, a togas me prasuva 'Ke mi izpolnis li edna poruka?' i jas rekov 'Da' i toj mi kaza 'Kazi na site da ne zaboravat da se sakaat kako sto jas gi sakav i deka se uste gi sakam' i toa bese :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibi_pmk
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 14
Age : 44
Локација : Skopje - Makedonija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-06-02

ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Пет Окт 09, 2009 3:47 pm

Jas dodeka beshe ziv go sonuvav mnogu pati, a veruvale ili ne otkako otide kaj ANGELITE niednash ne sum go sonuvala. Mnogu mi e teshko shto nemozam barem na son da go vidam.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Нед Окт 11, 2009 4:11 pm

Ако има некој што би сакал својот сон да го раскаже во емисија, нека ми пише на ПП ке се договориме, на 16 пак ке се прави емисија

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
KaTee
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 4
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Пон Окт 12, 2009 5:27 pm

Досега не ми се има појавено.....едно нешто што не поврзува е тоа што имаме роденден на исти ден... 25 Јануари.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
hazmin
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 16
Локација : nekade so mislite nakloneti kon TOSE
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-06-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Саб Фед 06, 2010 2:12 pm

Само еднаш ми се има појавено на сон и ми зборуваше нешто...Се сеќавам дека утрото имав треска и не одев на училиште...а бледа ми е сликата за сонот,сепак среќна сум што го сонив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jasiti
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 28
Age : 36
Локација : DO TEBE
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-11-01

ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Саб Фед 06, 2010 7:25 pm

..da vi kazam moja prikazna : jas odam na rabota od 5.30 casot vo konfekciska fabrika .Cela nok nemozev da spijam. Zab me bolese, glava me bolese, nemav, ednostavno, son.Koga stanav za na rabota veke uste me bolese zab, no otidof. Tamu rabotam, so rabotam, zabot nikako ne stivnuvase i otidov na zabolekar. Na seta maka go istadov okolu 8.35casot. Koga se vrativ na rabota slusam na radio negde okolu 9.00 caasot TOSE DOZIVUVA SOOBRAKAJNA NEZGODA....lele...mislev deka vremeto mi zapre tokmu pred noze. Go soniv po zakopot vecerta sproti drugiot den..so dva angeli od strana, toj megu niv i idea kon mene...luge... bese mnogu sreken ...se smeese na cel glas so niv...tolku se raduvav na sonot sto mislev, za malku, deka ke otidam so niv...kako vo mene da vlegoa... koga sum skoknala..toa bese tolku svesno sto pomisliv deka ke go vidam do mene..ama tuka bea samo moite dve mali zaspani angelcinja. I zatoa vi velam raduvajte se za i toj da bide sreken..ama da vi kazam nesto,...mislam deka mu blazesvam...znaete sto aj da se ljubime i da napravime raj na zemjava ... aaa so veliteaa?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
renitty
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 12
Age : 27
Локација : А можевме повеќе да имаме сега,но среќата ко сон ни бега...
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Саб Фед 06, 2010 11:06 pm

dam sonih go deka se e vratil kaj nas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.impulse.bg/user/polsko_cveke91
аnalia forever
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2010-02-07

ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Нед Фед 07, 2010 2:13 pm

Да еднаш го сонував и коа се разбудив нз зашо се чуствувам мн чудно....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали Тоше ви се има појавено на сон
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: