HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Да се запознаеме!!!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Апр 17, 2008 12:05 am

Kate напиша:
Zdravo, jas sum Kate, imam 13 godini, i sum 7mo odd. vo osnovnoto uciliste "Gorgija Pulevski", Skopje.Fan sum na Tose, od mnogu mala, od 5-6 godini.Odsekogas sum ja sledela negovata kariera, i sekogas koga mozev gi posetuvav negovite koncerti.Negovata smrt, me pogodi mnogu, mi trebase dolgo vreme za da svatam sto se slucuva...
Mnogu mi e drago sto Kristijan go otvori ovoj forum!
Besitosи мене ми е стварно многу мило што имаме еден таков активен форумџија овдека, како тебе ДОБРЕДОЈДЕ

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Апр 17, 2008 12:13 am

Fala Kris
I zaboraviv da kazam, Erreway 4 ever
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Апр 17, 2008 12:20 am

хехехе по тоа те знае светот, стави си во потпис

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Апр 17, 2008 12:23 am

Ej kate milo mi e so i ti si del od forumov, inace za ERREWAY forever hehehehe znaev deka ke go napises toa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Апр 17, 2008 12:29 am

па знаеш... ние не сме поарни нешто, насекаде ЕРЕБЕДЕ, ЕРЕБЕДЕ бла бла бла бла


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Апр 17, 2008 12:31 am

e da vo pravo si EREBEDE EREBEDE EREBEDE
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Апр 17, 2008 12:32 am

кого маваш

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Апр 17, 2008 12:34 am

lelele sorry pogresno smajliiiiiiiiiiiiiiii kolku sum znaci izgubena denovive
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Апр 17, 2008 12:35 am

хахаха гајле ти е

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Апр 17, 2008 12:36 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Liljakova
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 7
Age : 29
Локација : SKopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-17

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Апр 17, 2008 12:38 pm

Здр јас сум Лилјакова иам 18 од СКОПЈЕ сум .
иначе мило ми е шо имаме еден ваков форум за нашиот ангел се надевам дека нема да се распадне како и другиот. Браво РОЈАЛ за идеата !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Апр 17, 2008 4:13 pm

добредојде Љиљакова

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Апр 17, 2008 11:49 pm

Dobredojde i od mene, i jak nick
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Апр 17, 2008 11:53 pm

да да закон и е, и одговара со гици ова боки де :-girl haha-: :-girl haha-:

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Апр 18, 2008 2:52 am

Dobredojde Liljakova i za tebe i za site drugi novi clenovi.
Se nadevam deka site ke bideme aktivni i ke se druzime
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BiG_kIsS
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 24
Age : 28
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Апр 20, 2008 9:59 pm

Здраво на сите :) Јас сум Ева... И ај да не се повторувам дека ми е мило што е отворен и се тоа :) Се надевам ќе порасне поголем, односно најголем :) Поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Апр 21, 2008 12:00 am

добредојде


мислам дека се знаеме, на ммм си била?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Апр 21, 2008 12:00 am

hehehe i jas se nadevam na istoto. da bideme najgolem forum na toska
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Апр 21, 2008 12:29 am

zdravo na site koj go sakate TOSENCE!jas se vikam Biljana imam 25 godini i neizmerno go sakam TOSE,milo mi e sto i nie imame fan club,iskreno pred 15minuti doznav za naseiov fan i vednas se zacleniv ,sekoja cest za moderatorite,i se nadevam deka vaka ke mozeme da si ja ublazime bolkata za ANGELOT NAS!pozdravce do site
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Апр 21, 2008 12:31 am

добредојде бибе


се надевам дека супер ке си поминуваме на форумов

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
SandraCe
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 2
Age : 37
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Апр 21, 2008 11:52 am

...ja se nadam da zbog svih ovih prepirki gore o nacionalnosti i jezicima, nece biti problema ako dodje neko i sa "srpsko-hrvatskog" foruma, (jer sam na njemu i nasla link za ovaj forum) i ako pise na svom jeziku, jer meni licno nikada nije smetalo kojim jezikom neko pise, ja sam licno naucila makedonski toliko da razumem, ali ne jos uvek da mogu da pricam ili pisem... mislim da je nemoguce da te niko ne iznervira povremeno na mestu gde ima 6000 ljudi, zbog toga nemojte sve toliko licno da shvatate....pozdrav od Sandre, vazno je da ima sto vise mesta posvecenih Tosetu....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Апр 21, 2008 12:33 pm

НЕ НЕ НЕ, многу ми е мило што има луге и од дргуи националности, тоше не сакаше СИТЕ НЕЛИ??

јас тоа го реков за поединци сто ме изнервираа ве молам луге не го свакајте лично


SandraCe довредојде!!!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
SandraCe
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 2
Age : 37
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Апр 21, 2008 3:18 pm

..BLAGODARAM ROYAL...ETO TOLIKO SAM NAUCILA...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Апр 21, 2008 7:50 pm

хехе браво

ама ако ти е тешко не мораш да зборуваш на македонски, како што ние на хрватскиот збориме македонски така и ти можеш овде да збориш на хрватски, србски како и да збориш

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
lela
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Апр 21, 2008 9:03 pm

Veliki pozdrav svima iz Svedske od Lele. Tose ce zauvijek zivjeti u mom srcu
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Да се запознаеме!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 19Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте-
Отиди до: