HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Да се запознаеме!!!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
АвторПорака
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Сре Окт 08, 2008 2:28 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Окт 09, 2008 12:24 am

Епа конечно добре ни дојде на форумов ....сега барем нема да ме гњавиш по цел ден да ти го дадам линкот....

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
simonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 48
Age : 22
Локација : doma
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-09-26

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Окт 10, 2008 2:24 pm

Jas sum Simona! I sum golem fan na tose! Super sto imame makedonski forum za Tose!
I dobredojdovte site novi clenovi na forumot za Tose Proeski!!!!!!!!!!1
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Окт 10, 2008 2:37 pm

Simona
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
simonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 48
Age : 22
Локација : doma
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-09-26

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Окт 10, 2008 2:39 pm

фала розета
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Окт 10, 2008 2:43 pm

Добро нам дошла Симонаааааааааааааааааааа. Чини ми се да сам тачно пребројала слова ''а'''. 20 комада.

_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
simonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 48
Age : 22
Локација : doma
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-09-26

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Окт 10, 2008 2:47 pm

epa bese zafateno simona i iskucav simonaaaaaaaaaaaa hahahaha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Окт 10, 2008 2:50 pm

Хехехе...Али баш 20 комада? Хихихи...Нека. Бар си сада јаааааако препознатљива!

_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
simonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 48
Age : 22
Локација : doma
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-09-26

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Окт 10, 2008 2:53 pm

epa drzev na a-to do kraj hahahahhahaha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Окт 10, 2008 3:45 pm

и од мене....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Окт 11, 2008 12:20 am

Добре ни дојде симонааааааааааааааааааааа

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Окт 11, 2008 1:32 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
simonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 48
Age : 22
Локација : doma
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-09-26

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Окт 12, 2008 12:48 am

фалаааааааааааааааааа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Окт 12, 2008 12:56 am

Симонаааааааааааааааааааа (надам се да сам их тачно 20 избројала), изгледа да баш волиш слово А? Баш ми је драго да си ту са нама.

_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
simonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 48
Age : 22
Локација : doma
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-09-26

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Окт 12, 2008 1:16 pm

ЛудаМала ај по 10 пат ти казувам фала,хехех еднаш ми каза веке добредојде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 32
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Окт 12, 2008 4:51 pm

Simona :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Окт 12, 2008 6:57 pm

simonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa напиша:
ЛудаМала ај по 10 пат ти казувам фала,хехех еднаш ми каза веке добредојде
Знам да јесам. Али контам можда због тих 20 слова ''а'' треба да кажем 20 пута.

_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
simonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 48
Age : 22
Локација : doma
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-09-26

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Окт 13, 2008 10:45 pm

hahah
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DacoMkD
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-11-16

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Ное 16, 2008 6:09 pm

Здраво, јас сум Дамјан-Дачо и сум голем фан на Тошка.
Поздрав до сите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Ное 16, 2008 7:12 pm

Поздрав Дацо и добродошао!

_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Ное 16, 2008 7:51 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Ное 16, 2008 10:08 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Ное 16, 2008 11:14 pm

Dobrodosaooooo!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Јан 29, 2009 6:24 pm

за сите нови членови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Јан 30, 2009 4:52 pm

dobredojde i od mene..mwaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Да се запознаеме!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 16 of 19Отиди на страна : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте-
Отиди до: