HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Да се запознаеме!!!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
АвторПорака
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Вто Мар 17, 2009 10:00 pm

и мене...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Мар 22, 2009 9:00 pm

eli_mk напиша:
Izvinete a sto ima vrska ErreWay so Tose Proeski????

хах добро прашање и јас баш тоа се прашував сеа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Сре Мар 25, 2009 12:36 am

eli_mk напиша:
Izvinete a sto ima vrska ErreWay so Tose Proeski????
И ја се питам...Да нам аутор поста мало објасни?

_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Сре Мар 25, 2009 7:07 pm

a nekoj ednostavno da go izbrise postot?
avtorot napravil nekoja zbunka

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
silvi_s86
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Age : 32
Локација : Ve sakam site
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-04-10

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Апр 12, 2009 1:15 pm

И аз сам голям фен на Тоше. Но сам от България. Всеки ден го слушам и не мога да спра. Обожавам всичките му песни. искам да благодаря на всички тук за цялата информация, която има за него. За мен Тоше ще остане завинаги жив в сърцето ми. Хвала!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Апр 12, 2009 7:25 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Апр 13, 2009 12:48 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Апр 13, 2009 9:10 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
valer4e
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 2
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Мај 30, 2009 11:21 pm

Јас сум Валерија од Кратово имам 12 години и многу го сакам Тоше голем позз до сите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Мај 31, 2009 9:34 pm

позз и до тебе.Добредојде на форумот , се надевам ќе се дружиме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Јун 01, 2009 3:49 am

и од мене...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
mala
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Age : 30
Локација : Bulgaria / France
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Вто Јун 02, 2009 12:39 am

Здраво на сите!
Јас сум Мартина од Бугариjа, живеам и учам во Франциjа и имам 21 години. Го обожавам Тоше и се надевам дека ке бидеме другари, без разлика на верска, етничка, расна или било каква друга определеност.
Поздрав :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Вто Јун 02, 2009 9:34 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Сре Јун 03, 2009 11:57 am

DOBRODOSLA!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Јун 04, 2009 3:31 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
hazmin
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 16
Локација : nekade so mislite nakloneti kon TOSE
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-06-27

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Јун 28, 2009 1:15 pm

zdravo se vikam emilija imam 15 godini i pred se sum veren fan na TOSE(nasata golema zvezda)
toj bese e i ke ostane zasekogas vo site nas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
simonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 48
Age : 22
Локација : doma
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-09-26

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Вто Јун 30, 2009 4:22 pm

Добредојде Емилија!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Jул 04, 2009 1:15 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibito
Член
Член
avatar

Број на мислења : 57
Age : 27
Локација : Knezha,Bulgaria
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Aвг 10, 2009 8:57 pm

evo me i mene i ja se savrustam i sum mnogu srekna
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
I love Tose!
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 2
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Окт 02, 2009 12:09 am

Hello!Jas sum Stefi.GOLEM FAN SUM NA ANGELCETO TOSE!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Окт 02, 2009 12:24 pm

Dobredojde Stefi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Окт 02, 2009 12:41 pm

Добредојде

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
I love Tose!
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 2
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Окт 02, 2009 1:14 pm

Falaaaaa!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Окт 03, 2009 11:57 am

Стефи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
krofne
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Age : 29
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Окт 04, 2009 7:18 pm

Zdravo! Jas sum Irena i go sakam Toska najmnogu...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Да се запознаеме!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 18 of 19Отиди на страна : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте-
Отиди до: