HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Да се запознаеме!!!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Апр 21, 2008 10:22 pm

поздрав до шведска од македонија


добредојде

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Апр 21, 2008 10:26 pm

Zdravo na site, jas sum Ane i mnogu mi e milo sto konecno imame nas makedonski forum za Toska..Se nadevam deka ke uspeeme da go odrzuvame site zaedno i se nadevam deka ke go prodolzime deloto na nasiot najmil Angel..zaedno..
Ve sakam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Апр 21, 2008 10:29 pm

здраво ане мило ми е што ти се допадна форумов, АМА ДЕЧКИ мора сите да бидеме активни, не можам јас сам или уште неколку овде мора сите да дадеме напор ако сакаме да успееме, мислам не е ништо лично за мене, јас ова го направив за тоше не е мое или на некој, форумов е за сите и мислам дека малку повеќе треба да се потрудиме, а не само да се зачлениме и толку

али секоја чест на активните

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
lide
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: zdravo   Вто Апр 22, 2008 9:54 am

Mnogu mi e milo sto konecno najdov Makedonski klub za naseto zlato, taka i treba .Dobro e od sekade sto ima, ama trebase da si imame i nie .Se soglasuvam deka ovoj forum treba da zivee vecno kako nasiot TOSE.cestiitki do tebe Royal.Tose e naseto najgolemo bogatstvo.Velam deka e,zatoa sto sekogas ke bide so nas.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Вто Апр 22, 2008 11:34 am

фала лиде, добредојде

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Вто Апр 22, 2008 12:02 pm

браво дечки, само така ке го зачуваме делото на тоше, а посебно ми се допаѓа дизајнов и тоа што е на македонски, се надевам ке се дружиме
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Вто Апр 22, 2008 12:54 pm

здраво facu_arana

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
sanja_tose
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Age : 31
Локација : Skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Вто Апр 22, 2008 6:25 pm

Jas sum Sanja imam 20 god. Tose go obozavam.Gorda sum sto i licno go poznavav. Cest mi e sto sum del od ovoj fan club posebni mi e drago sto povtorno ima makedonski fan club.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Вто Апр 22, 2008 8:05 pm

Gledam deka imame mnogu novi clenovi, a ima i od drugi drzavi i bas mi e milo...

Edno golemo DOBREDOJDE za site
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
IceshooteR
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-24

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Апр 24, 2008 5:41 pm

Јас сум Мартин Давитковски од Велес имам 14 години и го поздравувам админот за работава на форумов бидејки редно време беше да има форум за Тоше
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Апр 25, 2008 3:00 am

Dobredojde
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Апр 26, 2008 1:40 pm

IceshooteR напиша:
Јас сум Мартин Давитковски од Велес имам 14 години и го поздравувам админот за работава на форумов бидејки редно време беше да има форум за Тоше


фала ти мило ми е што ви се допаѓа идејата, само што треба сите да помогнеме да стане активен форум

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Апр 26, 2008 1:41 pm

sanja_tose напиша:
Jas sum Sanja imam 20 god. Tose go obozavam.Gorda sum sto i licno go poznavav. Cest mi e sto sum del od ovoj fan club posebni mi e drago sto povtorno ima makedonski fan club.

добредојде Сања, супер аватар

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Апр 26, 2008 2:04 pm

Dobredojdovte siteeeeeeeeee. Milo mi e so forumov se polniiiiii
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AnaMarija
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-28

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Апр 28, 2008 6:02 pm

zdravo jas sum ana marija i sum od skopje/karpos 4 i mnogu go sakam tose, super vi e forumot!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Апр 28, 2008 8:21 pm

Dobredojde Ana Marija:-:d-:
Se nadevam ke si pominuvas ubavo tuka so nas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Апр 28, 2008 9:30 pm

Дружино, 100 членови за недела и нешто од постоење на форумов


уште еднаш се докажа колку тоше е почитуван и сакан!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Вто Апр 29, 2008 12:44 am

happy sum. sakam deloto na tose sekogas da zivee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Сре Апр 30, 2008 12:50 am

bravo!navistina mi e milo sto se poveke ne ima na forumov!GORDA SUM NA TEBE ROYAL,MONI I IZVINETE NO NEZNAM KOI SE DRUGI MODERATORI NA FORUMOV!OD SRCE VI BLAGODARAM STO NI GO OVOZMOZIVTE FORUMOV KADE KE MOZAM DA JA SPODELAM BOLKATA SO VAS!VE SAKAM
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Сре Апр 30, 2008 1:00 am

заедно сме посилни од се

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 28
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Сре Апр 30, 2008 6:05 pm

nova sum tuka ama iskreno mnogu mi se svigja... :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Мај 01, 2008 1:58 am

ej nova clenka super dobro ni dojde super si
Вратете се на почетокот Go down
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Мај 01, 2008 4:52 am

Milo mi e sto vi se svigja forumot na site...sekako deka i mene mi e odlicen

Treba da mu se zablagodarime na ROYAL...jas iskreno i nemam nekoj udel vo ova...
Se bese idea i realizacija na ROYAL
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Мај 02, 2008 4:27 pm

како немаш сите имаме удел, форум без администратор не може да успее исто таак како што не може да успее ни без вас членовите

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Мај 03, 2008 12:09 am

Jas sum nova na forumot, pa da se pretstavam. Se vikam Aleksandra, imam 26 godini i sum golem pocituvac na muzikata na Tose... zatoa i stanav del od ovoj forum.
Ve pozdravuvam site !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Да се запознаеме!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 19Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте-
Отиди до: