HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Да се запознаеме!!!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Мај 03, 2008 12:11 am

поздрав алексндра, не можам да замислам колкав е бројот на почитувачите на музиката на тоше и неговото дело, се надевам убаво ке си поминуваме и со тебе


си земав за право да ти го сменам аватарот затоа што тој што ти беше е стандарден а веќе има многу со такви, ако не ти се допаѓа смени си го, има галерија со аватари на форумов кои го имаат ликот на тоше

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Мај 03, 2008 12:44 am

ROYAL напиша:
поздрав алексндра, не можам да замислам колкав е бројот на почитувачите на музиката на тоше и неговото дело, се надевам убаво ке си поминуваме и со тебе


си земав за право да ти го сменам аватарот затоа што тој што ти беше е стандарден а веќе има многу со такви, ако не ти се допаѓа смени си го, има галерија со аватари на форумов кои го имаат ликот на тоше

Ne mozam ni da zamislam kolkav e brojot za pocituvacite na muzikata i deloto na Tose.

Sto se odnesuva do avatarot, mi se dopaga i sakav da prasam dali so samata registracija na forumot sekoj nov clen dobiva i avatar. Odgovorot go dobiv po brza postapka i moram da go pofalam administratorot za svojata azurnost...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Мај 03, 2008 12:46 am

епа супер чим ти се допаѓа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Elena10
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Age : 35
Локација : Skopje,Macedonia
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-03

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Мај 03, 2008 4:27 am

Zdravo jas sum Elena.
Ja vidov adresava na balkanskiot forum za Tose.
Ja pozdravuvam idejava za mak.forum.
Bravo...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Мај 03, 2008 11:08 am

поздрав елена

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Мај 03, 2008 1:13 pm

Dobredojde ili pak kako sto jas poveke sakam da kazam BIENVENIDOS za site novi clenovi i od mene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Мај 03, 2008 6:09 pm

hahahahhahah kate morase i na spanski pozdrav da dade.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Чет Мај 08, 2008 2:16 pm

Јас не сум член од многу одамна но сакам да ги поздравам и да им посакам добредојде на сите нови членови на форумов! ВЕ САКАМ се надевам ке има уште многу,многу повеќе членови...

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Мај 09, 2008 12:39 am

e da. i jas gi sakam site clenovi na forumovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Toni_Sk
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 2
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-09

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Мај 09, 2008 1:04 am

Zdravo na site eve jas odma ke go stavam linkot vo potpisot na site forumi sto sum zaclenet !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Мај 09, 2008 9:55 am

ajde da go vidime
Вратете се на почетокот Go down
macedonac
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 6
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-09

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Мај 09, 2008 6:00 pm

golem pozdrav od novog clana
ljubim vas sve
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Мај 09, 2008 6:21 pm

фала , и ние те сакаме тебе

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Мај 09, 2008 6:54 pm

eve i od mene pozdrav

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
macedonac
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 6
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-09

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Мај 09, 2008 7:03 pm

epa hvala i jas ve sakam da znaete samo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пет Мај 09, 2008 7:33 pm

знаеме, знаеме а од каде си?

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Мај 10, 2008 12:34 am

Zdravo de4ki.Jas sum Angela od Struga sum najgolema obozavatelka na Tose..Mnogu go sakam najmnogu..Ina4e imam 16 god i taka dr ne mi teknuva so da pisam


bitno ve sakam na site..Pozdrav do site..Forumov e super nadobarNothing else matters withoot you Tose..Love youu
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Мај 10, 2008 12:37 am

еее да во право си

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Мај 10, 2008 2:26 am

dobredojdovte i od mene. ve sakammmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Саб Мај 10, 2008 1:00 pm

I jas ve sakam mnoguuu
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
караш
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-11

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Мај 11, 2008 5:45 pm

zdravo jas sum vujce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Мај 11, 2008 7:02 pm

хахахаха

здраво

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Нед Мај 11, 2008 10:03 pm

караш напиша:
zdravo jas sum vujce

Welcome Vujce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Мај 12, 2008 1:57 am

a kade e Vujna?????????????????????????????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   Пон Мај 12, 2008 1:58 am


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Да се запознаеме!!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Да се запознаеме!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 19Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте-
Отиди до: