HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Тоше Проески-Љубена

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Тоше Проески-Љубена   Пон Апр 14, 2008 12:12 am

Тоше Проески-Љубена


Мене ми е еден од најубавите спотови на тоше, ви го подарувам за download


Последната промена е направена од ROYAL на Вто Апр 15, 2008 11:44 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 28
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Љубена   Вто Апр 15, 2008 12:46 am

ej Chris fala za spotov, odamna sakav da go najdam ovoj :P
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Љубена   Вто Апр 15, 2008 12:53 am

нема проблем, многу го сакам спотов, не знам дали заради песната која е прекрасна...спотот е едноставен а сепак најубав

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 28
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Љубена   Вто Апр 15, 2008 12:59 am

jas ja sakam i pesnata i spotot prekrasni se
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Љубена   Вто Апр 15, 2008 2:21 am

I jas si go simnav spotot...NO COMMENT prekrasen e...a pesnata e prekrasna, mokjna balada... :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Љубена   Вто Апр 15, 2008 3:42 am

pa bas deka spotot e ednostaven e super 8) 8) 8) ........a mozam da kazam i deka do pesnata e delumno :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Љубена   Вто Апр 15, 2008 4:21 pm

да бе, не знам зашто ама таа песна љубена не ја заприметив толку кога беше изборот за песна на евровизија, дури после кога излезе спотов дојде до израз, не за џабе има само она спот од тој албум (со исклучок на победничката) некако се издвојува ја обожавам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Љубена   Вто Апр 15, 2008 11:33 pm

I jas ne ja zaprimetiv bas na izborot...togas omileni mi bea Angel si ti i Daleku od mene, daleku od tebe...Ama sea pak ovaa mi e najubava :|
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Љубена   Вто Апр 15, 2008 11:42 pm

ее да, јас исто бев за Делеку од мене и сакав таа да победи

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Љубена   Чет Апр 17, 2008 1:40 am

Pesnava e prekrasna!
Nemate poim kolku sum se karala so drugarkite za toa koja pesna trebase na odi na Eurosong...
Tie ja sakaa Life(ne deka jas ne ja sakam pesnata...) a jas sakav da pobedese Ljubena....
Koga ja slusnav ovaa pesna na izborot, bev fascinirana od toa kolku e taa ubava...
Ne znaev ni sama ni kolku pati glasav za nea...

Kris fala za videoto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Љубена   Чет Апр 17, 2008 8:28 am

нема проблем, а гледаш јас на изборот не ја заприметив јас сакав да иде Далеку од мене, а пак сега умирам по љубена

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 28
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Љубена   Чет Апр 17, 2008 11:52 pm

hehehehehehehe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Љубена   Нед Јун 01, 2008 12:37 am

pesnata e navistina preubava tekstot muzikata se!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Љубена   

Вратете се на почетокот Go down
 
Тоше Проески-Љубена
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Спотови, ТВ програми, видеа...-
Отиди до: