HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Снимка од роденденот на Тоше

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Снимка од роденденот на Тоше   Вто Апр 15, 2008 5:12 pm

ова видео е превземено од А1 Ексклузив има репортажа од крушево

(ова е видеото што ви зборев дека никој од неговите колеги немаше)


Симни

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Снимка од роденденот на Тоше   Сре Апр 16, 2008 12:29 am

Da da go gledav i jas ova. Bruka za makedonskata estrada DEFINITIVNO
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Снимка од роденденот на Тоше   Сре Апр 16, 2008 12:33 am

гледајте да не го ширите хаха :-girl haha-:

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
ANA111
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 2
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-05

ПишувањеПредмет: Re: Снимка од роденденот на Тоше   Пон Мај 05, 2008 2:24 am

Universal* напиша:
Da da go gledav i jas ova. Bruka za makedonskata estrada DEFINITIVNO
MA NE BRUKA TUKU SRAMOTA EPTEN
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Снимка од роденденот на Тоше   Пон Мај 05, 2008 7:29 pm

и јас го гледав тогаш на вестите...џабе да коментирам, срамота, што друго да се каже...

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Снимка од роденденот на Тоше   Чет Мај 08, 2008 10:51 pm

Sramota no barem sigurno znaat deka Tose e eden i ednistven deka nikoj nema da go zameni..Tie gresni zarem uste mu zaviduvaat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Снимка од роденденот на Тоше   Чет Мај 08, 2008 10:58 pm

да, и ке му завидуваат до крај на животот затоа што и мртов е прв насекаде

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Снимка од роденденот на Тоше   Пет Мај 09, 2008 12:49 am

abe tie nikogas nema da mu se dostojni. ne treba ni da zboruvaat za nego poso za dzabe e koga ne go pocituvaa dodeka bese ziv
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Снимка од роденденот на Тоше   Саб Мај 10, 2008 3:05 pm

Da da vo pravo si
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Снимка од роденденот на Тоше   Сре Јун 25, 2008 1:34 am

Znam da se bas ne uklapa u temu ali da ne otvaram novu kad vec ima slicna. Ovo su slicice sa obiljezavanja Tosinog rodjendana u Sarajevu.

http://i25.tinypic.com/2dqr23t.jpg (27 balona)
http://i25.tinypic.com/2ebdbv5.jpg (27 balona)
http://i25.tinypic.com/14tsgmd.jpg (27 bijelih ruza)
http://i26.tinypic.com/18c3gj.jpg (natpis)
http://i31.tinypic.com/2mo2u6h.jpg (bijeli golub)

Ovo je cak snimala i NTV Hayat. Bio je to jedan lijep prilog. Ah....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Снимка од роденденот на Тоше   Сре Јун 25, 2008 1:48 am

...ах леле зашто боже?.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Снимка од роденденот на Тоше   Сре Јун 25, 2008 3:00 am

леле која почитм, алал да ви е

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Снимка од роденденот на Тоше   Сре Јун 25, 2008 4:31 pm

Лелеее...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tanja_07
Член
Член
avatar

Број на мислења : 80
Age : 31
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Снимка од роденденот на Тоше   Нед Јун 29, 2008 3:46 pm

Sekoj cest za Saraevo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Снимка од роденденот на Тоше   Пон Јун 30, 2008 12:02 am

lele,sekoja cest za Saraevo,iskreno me rastrevozi ova sto go vidov,nemam zborovi.....BRAVO
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Снимка од роденденот на Тоше   

Вратете се на почетокот Go down
 
Снимка од роденденот на Тоше
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Пишани и Електронски медиуми :: Настани-
Отиди до: