HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 EURO 2008...

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Вто Јун 17, 2008 11:23 pm

Uh, kako ih samo sredise, a gubili sa 2:0...Hihihi!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Вто Јун 17, 2008 11:27 pm

Да знаете како ми е сега??? Играат Италиja и Франциja, одлучувачки натпревар, на штрек сум цело време
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Вто Јун 17, 2008 11:41 pm

штрек
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Вто Јун 17, 2008 11:44 pm

LudaMala напиша:
штрек

Да, да, бев на штрек... сега се смирив малку
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Вто Јун 17, 2008 11:51 pm

Sta je bilo? nisam gledala.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Сре Јун 18, 2008 12:28 am

Италија победи 2: 0..!!!

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Сре Јун 18, 2008 12:31 am

Jeeeeee! Hihihi...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 20, 2008 12:53 am

Heeej jesu li pobijedili Nijemci? Nisam gledala do kraja.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 20, 2008 1:01 am

LudaMala напиша:
Heeej jesu li pobijedili Nijemci? Nisam gledala do kraja.

Ja Ja, pobjedili su Nijemci
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 20, 2008 1:05 am

Danke
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 20, 2008 1:06 am

LudaMala напиша:
Danke

Bitte
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 20, 2008 7:50 pm

LudaMala напиша:
Heeej jesu li pobijedili Nijemci? Nisam gledala do kraja.
А ти се сомневаше во Германците, шампиони се тие...;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 20, 2008 7:51 pm

LudaMala напиша:
Eh, Hrvatska: Turska....Sta li ce da bude???
Ке биде интересен натпревар, мн тешко да се предвиде победникот:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 20, 2008 9:35 pm

bavarec напиша:
LudaMala напиша:
Heeej jesu li pobijedili Nijemci? Nisam gledala do kraja.
А ти се сомневаше во Германците, шампиони се тие...;)

Не се сомневав jaс во Германците, со нив никогаш не се знае.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 20, 2008 9:37 pm

bavarec напиша:
LudaMala напиша:
Eh, Hrvatska: Turska....Sta li ce da bude???
kе биде интересен натпревар, мн тешко да се предвиде победникот:)


ќе биде интересен овоj натпревар, нека победи подобриот.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 20, 2008 9:38 pm

cherry напиша:
bavarec напиша:
LudaMala напиша:
Heeej jesu li pobijedili Nijemci? Nisam gledala do kraja.
А ти се сомневаше во Германците, шампиони се тие...;)

Не се сомневав jaс во Германците, со нив никогаш не се знае.
А демек со Турците се знае ама сепак Германците се појаки и со оваа форма што игра против Португалија ако продолжат ке бидат шампиони
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 20, 2008 9:41 pm

bavarec напиша:
cherry напиша:
bavarec напиша:
LudaMala напиша:
Heeej jesu li pobijedili Nijemci? Nisam gledala do kraja.
А ти се сомневаше во Германците, шампиони се тие...;)

Не се сомневав jaс во Германците, со нив никогаш не се знае.
А демек со Турците се знае ама сепак Германците се појаки и со оваа форма што игра против Португалија ако продолжат ке бидат шампиони

Во право си за Турците, се виде некни дека се непредвидливи. Португалците ги сметаа за еден од фаворитите, ама jaс знаев дека нема далеку да стигнат. Германците се опасни, само тоа можам да кажам. Италиja и Германиja секогаш ми се фаворити.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Саб Јун 21, 2008 12:19 am

Drama...
Penali
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Саб Јун 21, 2008 12:44 am

Pobjeda


Последната промена е направена од LudaMala на Саб Јун 21, 2008 10:52 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Саб Јун 21, 2008 4:32 am

LudaMala напиша:
Pobjeda
чива побједа?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Саб Јун 21, 2008 10:49 am

Kako cija...Pobijedila Turska.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Саб Јун 21, 2008 3:39 pm

da pobjdili turci a mi ostali sa suzama u očima.no nema veze pusa srni i ivanu
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Саб Јун 21, 2008 4:07 pm

Da, mora vam se priznati da ste dobro igrali.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Нед Јун 22, 2008 12:21 am

Холандиja - Русиja 1:3
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Нед Јун 22, 2008 3:11 am

морее се фудбалерки

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   

Вратете се на почетокот Go down
 
EURO 2008...
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: