HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 EURO 2008...

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4
АвторПорака
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 27, 2008 12:17 am

bavarec напиша:
Шпанија 3-0 Русија
Auuuu...sad sam tek vidjela jer nisam gledala utakmicu...Hihihi...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 27, 2008 12:42 am

Баш сакав Русите да одат финале, иста вера сме, Православни Христијани
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 27, 2008 1:05 am

bavarec напиша:
Баш сакав Русите да одат финале, иста вера сме, Православни Христијани
Па што има врска тоа???

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 27, 2008 3:27 am

Tvojata senka напиша:
bavarec напиша:
Баш сакав Русите да одат финале, иста вера сме, Православни Христијани
Па што има врска тоа???


...леле ме фати смешка кога го прочитав ова.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 27, 2008 3:29 am

aleksandra напиша:
Tvojata senka напиша:
bavarec напиша:
Баш сакав Русите да одат финале, иста вера сме, Православни Христијани
Па што има врска тоа???


...леле ме фати смешка кога го прочитав ова.....
зашо?????

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 27, 2008 3:38 am

интересен муабет.......иста вера сме!!!...а што има то везе...... ...


Последната промена е направена од aleksandra на Пет Јун 27, 2008 3:39 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 27, 2008 3:39 am

aleksandra напиша:
интересен муабет.......иста вера сме!!!...а што има то везе......
Па тоа и јас велам...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 27, 2008 9:35 am

jaс навивав за Русиja, но Шпанците заслужено отидоа во финале, изиграа феноменално, а Русите беа ужасни...ќе гледаме интересно финале. Напред Германиja
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 27, 2008 2:32 pm

Go Spain...go Spain...go Spain...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 27, 2008 3:41 pm

Па дека сме иста вера имав повеќе симпатии према Русија;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 27, 2008 3:45 pm

bavarec напиша:
Па дека сме иста вера имав повеќе симпатии према Русија;)

...ок....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пет Јун 27, 2008 8:06 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Саб Јун 28, 2008 10:08 am

Со душа го чекам финалето
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Саб Јун 28, 2008 4:31 pm

Давид Виља не игра за Шпанија....:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Нед Јун 29, 2008 11:41 pm

за Шпанија..... ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Нед Јун 29, 2008 11:58 pm

spanija pobedi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пон Јун 30, 2008 2:50 am

Честитки до сите навивачи на Шпанија, за заслужено освоената титула
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пон Јун 30, 2008 8:34 am

bavarec напиша:
Честитки до сите навивачи на Шпанија, за заслужено освоената титула

Навивав за Германиja, но противникот беше далеку подобар од нив и заслужено си победиja.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Пон Јун 30, 2008 12:27 pm

aleksandra напиша:
за Шпанија..... ....

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Сре Jул 02, 2008 3:48 pm

Eh ,da, pobijedila je Spanija. Ja sam navijala za Njemacku ali sam se skroz razovarala njihovom igrom. Meni su Nijemci izgledali totalno zbunjeni time sto moraju igrati...Spanija je zasluzeno pobijedila!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   Вто Jул 08, 2008 10:05 am

ЕУРО 2008 заврши, знаеме коj ja освои титулата, нема што повеќе да се дискутира. Темата ќе ja заклучам.

До следното големо натпреварување...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Sponsored content




ПишувањеПредмет: Re: EURO 2008...   

Вратете се на почетокот Go down
 
EURO 2008...
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: